fakro okno dachowe ftp-v u4 94x118

FAKRO FTP-V U4 94×118 Top-Safe – Okno dachowe obrotowe [Trzyszybowe]

Oceniony 5.00 na 5 na podstawie 1 oceny klienta

1 679,00 

PRODUCENT: Fakro
PAKIET: 3-szybowy U4 Profi
MATERIAŁ: Drewno sosnowe
WSPÓŁCZYNNIK Uw: 1,1W/m2K lub 1,0W/m2K w zależności od wykorzystanego kołnierza do montażu
DODATKOWE INFORMACJE: Okno dachowe FAKRO FTP-V U4 wyposażone w superenergooszczędny 3-szybowy pakiet.

FAKRO FTP-V U4 94x118
okna dachowe drewniane - trzyszybowe

FAKRO FTP-V U4 94×118  to drewniane okna dachowe, które funkcjonują w  klasie PROFI. Cieszą się świetnymi parametrami izolacyjnymi oraz wysoką funkcjonalnością. Podniesione bezpieczeństwo – zarówno antywłamaniowe, jak i użytkowe – oraz rozwiązania dające możliwość efektywnego, jak i optymalnego przewietrzenia poddasza, to raptem kilka z licznych zalet charakteryzujących te okna. Nie powinno się zapominać o zysku na energii cieplnej, co w naturalny sposób rzutuje na oszczędności w domowym budżecie. Bardzo wygodna obsługa, dopieszczone szczegóły oraz wysoki komfort użytkowania to standardy w tym oknie dachowym, o których należy wspomnieć. Podejmując się zakupu okien dachowych FAKRO FTP-V U4 otrzymujemy produkt z “najwyższej półki” w bardzo atrakcyjnej cenie.

okno dachowe FTP-V U4 fakro trzyszybowe

Okna drewniane FAKRO 94x118 FTP-V U4

fakro ofakro okno dachowe ftp-v u4 antracyt czarny szary brazkno dachowe ftp-v u4 antracyt czarny szary braz

Drewniane okna dachowe FAKRO FTP-V U4 94×118 to produkty skonstruowane z wysokiej jakości materiałów. Do budowy okna zastosowano drewno sosnowe o imponujących parametrach jakościowych, zaś do malowania użyto ekologicznego lakieru akrylowego. Oblachowanie okna stanowi zestawienie bardzo modnych kolorów z opcją dopasowania produktu do całego dachu. Czarne, antracytowe lub szarobrązowe okno, z zewnątrz ułatwia nam harmonijne dostosowanie koloru okna z “trendującą” obecnie barwą pokryć dachowych.  Obsługę okna zapewnia klamka typu elegant (z dwustopniowym mikrouchyleniem) umieszczona w dolnej części skrzydła.

Okna dachowe FTP-V U4 94x118 - parametry

okno dachowe fakro FTP-V U4 94x118 opinie parametry

Poczwórny system uszczelnienia to bardzo ważna cecha okien FAKRO FTP-V U4 94×118. Uszczelka przyszybowa zapewnia większą szczelność w trakcie niekorzystnej pogody oraz minimalizuje mikrodrgania oblachowań w sytuacji, gdy nasilają się niemiłosierne opady deszczu. Uposażone w nawiewnik V40P, który poprzez automatyczną regulację wielkości kanału przepływu dostarcza odpowiednią ilość powietrza do pomieszczeń, gwarantuje zdrowy mikroklimat na poddaszu a także oszczędność w obszarze energii cieplnej. Okna dachowe FTP-V U4 wzbogacone są szerokim wachlarzem akcesoriów wyposażenia dodatkowego. Dedykuje się ich montaż w dachach o kącie nachylenia od 15° do 90°. Bogaty wybór kołnierzy uszczelniających umożliwia zastosowanie okna właściwie w każdym rodzaju pokrycia dachowego. Istnieje możliwość montażu w zespoleniach.

Wybierz odpowiedni kołnierz do pokrycia dachowego:

Jedną z najistotniejszych zalet w oknach dachowych FTP-V U4 94×118, z punktu widzenia osoby inwestującej, jest ich cena! W przypadku tych klient dostaje gwarancję niepowtarzalnego wyglądu w przyzwoitej cenie! Warto pamiętać, że decydując się na kołnierz EHV-AT w kolorze oblachowania,  można dodatkowo zaoszczędzić! Kupując okna dachowe FAKRO FTP-V U4 zyskujesz trwały produkt z idealnym kołnierzem, w niższej korzystnej cenie!

fakro 3x3 super trio

Produkty FAKRO oznaczone jako superTRIO 3×3 objęte są promocją MNOŻYMY KORZYŚCI!

W przypadku okien dachowych fakro promocja 3×3 oznacza trzy kolory oblachowania okien do wyboru bez żadnych dopłat.

  • STANDARDOWY KOLOR OBLACHOWANIA 7022 Szarobrązowy
  • CZARNY KOLOR OBLACHOWANIA RAL 9005
  • ANTRACYTOWY KOLOR OBLACHOWANIA RAL 7016
fakro top safe bezpieczne okna
okna dachowe jakie wybrać
thermo pro okna fakro termiczne trzyszybowe

Popularna konstrukcja okien z zawiasem umieszczonym w połowie wysokości okna. Wygodna obsługa okna za pomocą klamki umieszczonej w dolnej części skrzydła. Klamka posiada dwa stopnie mikrouchylenia. Łatwy sposób mycia zewnętrznej szyby i zakładania markizy dzięki zasuwce blokującej obrócone skrzydło o 180°. Bogata oferta akcesoriów wyposażenia dodatkowego.

Możliwość zamontowania sterowania elektrycznego. Podwyższona odporność na włamanie FTP-V – system topSafe. Zakres montażu 15-90°.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące FAKRO FTP-V U4 94x118:

Dlaczego FAKRO FTP-V U4?

Ponieważ są to nowoczesne, trzyszybowe okna dachowe sprawdzone przez tysiące Klientów. Posiadają bardzo dobre parametry termoizolacyjne oraz wytrzymałościowe. Najlepszy stosunek wysokiej jakości do przystępnej ceny.

W jakiej sytuacji zastosować okno w rozmiarze 94×118?

Okno dachowe FAKRO FTP-V U4 94×118 należy do okien dużych. Stosujemy je w sytuacjach, gdy pozwala na to konstrukcja dachu oraz kiedy zależy nam na jak największym doświetleniu pomieszczeń.

Ile lat gwarancji na okna FAKRO FTP-V U4?

Gwarancja FAKRO obejmuje 10 lat na same okna oraz 20 lat na pakiet szybowy i okucia.

Jak konserwować okna dachowe FAKRO FTP-V U4?

Aby przedłużyć trwałość powłok malarsko-lakierniczych należy przynajmniej raz w roku przeprowadzić konserwację w następujących krokach: 1) oczyszczenie z ewentualnych uszkodzeń mechanicznych 2) odkurzenie i umycie całego okna. Renowację malarską w zależności od stanu powłoki należy przeprowadzić co 2-5 lat. Zawiasy należy konserwować smarem do okuć i elementów ruchomych przynajmniej raz w roku.

Czy okna dachowe się reguluje?

Tak i jest to obowiązek wszystkich właścicieli. Okna dachowe regulujemy śrubami, które znajdują się w ich bocznych ramionach. Taki zabieg pozwala utrzymać prawidłowe właściwości okien. Szczelność możemy sprawdzić za sprawą prostego testu – między ościeżnicę a skrzydło wkładamy kartkę papieru i zamykamy okno. Jeżeli kartkę możemy bez trudu wyjąć, oznacza to, że okna są nieszczelne i wymagają regulacji.

1 opinia dla FAKRO FTP-V U4 94×118 Top-Safe – Okno dachowe obrotowe [Trzyszybowe]

  1. Oceniono 5 na 5

    Marcin

    94×118 to idealny dla mnie rozmiar okna dachowego – wieksze niz klasyczne 78 co daje duzo wiecej światła

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.

Tylko do końca października lub do wyczerpania zapasów! Rabat 50% od cen katalogowych na trzy najpopularniejsze dachówki Creaton – płaska Simpla, falista Titania oraz nowoczesna Koda. Do tego jak zawsze darmowa wycena całego dachu!