fakro okno dachowe drewniane obrotowe FTP-V U5 66x140

FAKRO FTP-V U5 66×140 – Okno dachowe obrotowe [Trzyszybowe]

1 860,00 

PRODUCENT: Fakro
PAKIET: 3-szybowy U5 LUX
MATERIAŁ: Drewno sosnowe
WSPÓŁCZYNNIK Uw: 0,97W/m2K ze standardowym kołnierzem
DODATKOWE INFORMACJE: Superenergooszczędne okna dachowe FAKRO FTP-v U5 wyposażone w system topSafe, technologie thermoPro oraz wywietrznik automatyczny. Przestrzenie między szybami wypełnione kryptonem

Najważniejsze cechy i parametry okien dachowych
FAKRO FTP-V U5 66x140

fakro FTP-V U5 66x140

Pakiet trzyszybowy

W jednoznaczny sposób wpływa na termoizolacyjność dachowego okna. Więcej szyb to więcej warstw chroniących  pomieszczenie na poddaszu przed utratą ciepła

UW=0,86W/m2K

W zależności od wykorzystanego kołnierza okno dachowe daje izolację w wysokości 0,86 lub 0,97W/m2K (niższy współczynnik z kołnierzem termicznym EHV THERMO)

Ciepła ramka dystansowa

Powoduje, że woda nie skrapla się na brzegach szyb – co pomaga w utrzymaniu czystości okna i zmniejsza ryzyko rozwijana się grzybów

Automtyczny Nawiewnik

Świeże powietrze na poddaszu jest bardzo ważnym elementem zdrowego snu. Automatyczny nawiewnik posiada wydajność do 49m3/h

System TOP Safe

System ten zapewnia zwiększone bezpieczeństwo antywłamaniowe okna dachowego. W skład zestawu wchodzą – dedykowane zawiasy, metalowy element ryglujący oraz listwa.

Krypton

Przestrzenie między szybami wypełnione są gazem szlachetnym o nazwie KRYPTON który zwiększa parametry termoizolacyjne całego okna. 

okno dachowe FAKRO FTP-V U5 66x140

FAKRO FTP-V U5 66x140
Okno dachowe obrotowe - trzyszybowe

Bogato wyposażone, dwukomorowe okna obrotowe FAKRO FTP-V U5. Wykonane z drewna sosnowego, impregnowanego próżniowo. FTP-V – drewno dwukrotnie malowane ekologicznym lakierem na bazie wody w kolorze naturalnym. Klamka Elegant zainstalowana w dolnej części skrzydła umożliwia łatwą obsługę okna oraz dwustopniowe mikrouchylenie. Zawias umieszczony w połowie wysokości okna umożliwia z kolei obrót skrzydła i pozostawienie go w pozycji otwartej. Skrzydło można również obracać wokół osi o 180° i zablokować je zasuwką ryglującą, co pozwala na komfortowe i bezpieczne mycie zewnętrznej szyby. Podwyższone bezpieczeństwo użytkowe i antywłamaniowe – system topSafe. Technologia thermoPro – zastosowane rozwiązania podnoszą jakość i parametry okien dachowych, czego wynikiem jest ich wyższa energooszczędność, zwiększona trwałość, doskonała szczelność oraz łatwiejszy montaż.

fakro okna dachowe oblachowanie

FAKRO 3x3 Mnożymy korzyści

fakro 3x3 super trio

 

W przypadku okien dachowych fakro promocja 3×3 oznacza trzy kolory oblachowania okien do wyboru bez żadnych dopłat.

STANDARDOWY KOLOR OBLACHOWANIA 7022 Szarobrązowy

CZARNY KOLOR OBLACHOWANIA RAL 9005

ANTRACYTOWY KOLOR OBLACHOWANIA RAL 7016

Aby otrzymać inny kolor oblachowania niż standardowy należy wpisać w dodatkowych uwagach do zamówienia odpowiedni kolor

FAKRO FTP-V U5 66x140

 • Popularna konstrukcja okien z zawiasem umieszczonym w połowie wysokości okna.
 • Wygodna obsługa okna za pomocą klamki umieszczonej w dolnej części skrzydła.
 • Klamka posiada dwa stopnie mikrouchylenia.
 • Łatwy sposób mycia zewnętrznej szyby i zakładania markizy dzięki zasuwce blokującej obrócone skrzydło o 180°.
 • Automatyczny nawiewnik V40P.
 • Podwyższona odporność na włamanie – system topSafe.
 • Nowoczesna technologia thermoPro podnosi jakość i parametry okien dachowych, czego wynikiem jest wyższa ich energooszczędność, zwiększona trwałość, doskonała szczelność oraz łatwiejszy montaż.
 • Najwyższej jakości drewno sosnowe, klejone warstwowo, impregnowane próżniowo,
 • Bogata oferta akcesoriów wyposażenia dodatkowego.
 • Możliwość zamontowania sterowania elektrycznego.
 • Zakres montażu 15-90°.

Poczwórny system uszczelnienia. Uszczelka przyszybowa zapewnia dodatkową szczelność w ekstremalnych warunkach pogodowych oraz redukuje mikrodrgania oblachowania podczas obfitego deszczu. Wyposażone w nawiewnik V40P, który przez automatyczną regulację wielkości kanału przepływu dostarcza optymalną ilość powietrza do pomieszczenia zapewniając zdrowy mikroklimat na poddaszu oraz oszczędność energii cieplnej. Wzbogacone szeroką gamą akcesoriów wyposażenia dodatkowego. Montowane w dachach o kącie nachylenia od 15° do 90°. Szeroki wachlarz kołnierzy uszczelniających, pozwalający na montaż okna praktycznie w każdym pokryciu dachowym.

Dobierz odpowiedni kołnierz do okien dachowych

Najczęściej zadawane pytania dotyczące FAKRO FTP-V U5 66x140:

Dlaczego FAKRO FTP-V U5?

Ponieważ są to najlepsze trzyszybowe okna dachowe należące do klasy PROFI. Posiadają imponujące parametry termoizolacyjne oraz wytrzymałościowe. Najwyższa jakość bez żadnych kompromisów.

W jakiej sytuacji zastosować okno w rozmiarze 66×140?

Okno dachowe FAKRO FTP-V U5 66×140 należy do okien średnich. Stosujemy je według projektu / zapotrzebowania na umiarkowane doświetlenie pomieszczeń.

Ile lat gwarancji na okna FAKRO FTP-V U5?

Gwarancja FAKRO obejmuje 10 lat na same okna oraz 20 lat na pakiet szybowy i okucia.

Jak konserwować okna dachowe FAKRO FTP-V U5?

Aby przedłużyć trwałość powłok malarsko-lakierniczych należy przynajmniej raz w roku przeprowadzić konserwację w następujących krokach: 1) oczyszczenie z ewentualnych uszkodzeń mechanicznych 2) odkurzenie i umycie całego okna. Renowację malarską w zależności od stanu powłoki należy przeprowadzić co 2-5 lat. Zawiasy należy konserwować smarem do okuć i elementów ruchomych przynajmniej raz w roku.

Czy okna dachowe się reguluje?

Tak i jest to obowiązek wszystkich właścicieli. Okna dachowe regulujemy śrubami, które znajdują się w ich bocznych ramionach. Taki zabieg pozwala utrzymać prawidłowe właściwości okien. Szczelność możemy sprawdzić za sprawą prostego testu – między ościeżnicę a skrzydło wkładamy kartkę papieru i zamykamy okno. Jeżeli kartkę możemy bez trudu wyjąć, oznacza to, że okna są nieszczelne i wymagają regulacji.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „FAKRO FTP-V U5 66×140 – Okno dachowe obrotowe [Trzyszybowe]”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.

Tylko do końca października lub do wyczerpania zapasów! Rabat 50% od cen katalogowych na trzy najpopularniejsze dachówki Creaton – płaska Simpla, falista Titania oraz nowoczesna Koda. Do tego jak zawsze darmowa wycena całego dachu!