fakro okno dachowe drewniane obrotowe FTP-V U5 66x98

FAKRO FTP-V U5 66×98 – Okno dachowe obrotowe [Trzyszybowe]

1 799,00 

PRODUCENT: Fakro
PAKIET: 3-szybowy U5 LUX
MATERIAŁ: Drewno sosnowe
WSPÓŁCZYNNIK Uw: 0,97W/m2K ze standardowym kołnierzem
DODATKOWE INFORMACJE: Superenergooszczędne okna dachowe FAKRO FTP-v U5 wyposażone w system topSafe, technologie thermoPro oraz wywietrznik automatyczny. Przestrzenie między szybami wypełnione kryptonem

Najważniejsze cechy i parametry okien dachowych
FAKRO FTP-V U5 66x98

fakro FTP-V U5 66x98

Pakiet trzyszybowy

Wpływa na termoizolacyjność całego okna. Więcej szyb to tym samym więcej warstw chroniących pomieszczenie przed utratą ciepła

UW=0,86W/m2K

W zależności od wykorzysanego kołnierza okno to daje izolację w zakresie 0,86 lub 0,97W/m2K (niższy wspołczynnik z kołnierzem termicznym EHV THERMO)

Ciepła ramka dystansowa

Sprawia, że woda nie skrapla się na brzegach szyb – co pomaga w zachowaniu czystości okna i minimalizuje ryzyko powstawania grzybów

Automatyczny Nawiewnik

Świeże powietrze w pomieszczeniach zlokalizowanych na poddaszu jest bardzo ważnym elementem komfortowego snu. Automatyczny nawiewnik posiada wydajność do 49m3/h

System TOP Safe

System ten gwarantuje zwiększone bezpieczeństwo antywłamaniowe okna. W skład systemu wchodzą – specjalne zawiasy, metalowy element ryglujący oraz metalowa listwa.

Krypton

Przestrzenie między szybami wypełnione są gazem szlachetnym (KRYPTON) który zwiększa właściwości termoizolacyjne całego okna. 

okno dachowe FAKRO FTP-V U5 66x98

FAKRO FTP-V U5 66x98
Okno dachowe obrotowe - trzyszybowe

Okna dachowe FAKRO FTP-v U5 wykonane są z impregnowanego próżniowo drewna sosnowego. Drewno jest dwukrotnie malowane ekologicznym lakierem na bazie wody w bezbarwnym kolorze. Klamka Elegant umiejscowiona u dolnej części skrzydła gwarantuje łatwą obsługę okna oraz dwustopniowe mikrouchylenie. Zawias jest w połowie wysokości okna, co umożliwia obrót skrzydła i pozostawienie go w pozycji otwartej. Skrzydło można obracać wokół osi o 180° i unieruchomić je specjalną zasuwką ryglującą – pozwala na wygodne i bezpieczne mycie zewnętrznej szyby. Podniesione bezpieczeństwo użytkowe i antywłamaniowe – system topSafe. Technologia thermoPro – zastosowane innowacyjności zwiększają jakość oraz parametry okien dachowych a wynikiem tego jest ich wyższa energooszczędność, zwiększona trwałość, doskonała szczelność oraz dużo łatwiejszy montaż.
fakro okna dachowe oblachowanie

FAKRO 3x3 Mnożymy korzyści

fakro 3x3 super trio

 

W przypadku okien dachowych fakro promocja 3×3 oznacza trzy kolory oblachowania okien do wyboru bez żadnych dodatkowych dopłat.

STANDARDOWY KOLOR OBLACHOWANIA 7022 Szarobrązowy

CZARNY KOLOR OBLACHOWANIA RAL 9005

ANTRACYTOWY KOLOR OBLACHOWANIA RAL 7016

Aby otrzymać inny kolor oblachowania, aniżeli standardowy, należy wpisać w dodatkowych uwagach do zamówienia odpowiedni kolor.

FAKRO FTP-V U5 okno dachowe drewniane 66x98

FAKRO FTP-V U5 66x98

 • Popularna budowa okien z zawiasem umiejscowionym w połowie wysokości okna.
 • Bardzo wygodna obsługa okna za sprawą klamki umieszczonej w dolnej części skrzydła.
 • Klamka posiada dwa stopnie mikrouchylenia.
 • Prosty sposób mycia zewnętrznej szyby i zakładania markizy za sprawą zasuwki blokującej obrócone skrzydło o 180°.
 • Automatyczny nawiewnik V40P.
 • Większa odporność na włamanie – dzięki systemowi topSafe.
 • Technologia thermoPro podnosi jakość i parametry okien dachowych, czego wynikiem jest ich wyższa energooszczędność, zwiększona trwałość, idealna  szczelność a także dużo łatwiejszy montaż.
 • Drewno sosnowe, klejone warstwowo, impregnowane próżniowo,
 • Atrakcyjna oferta akcesoriów wyposażenia dodatkowego.
 • Możliwość łatwego zamontowania sterowania elektrycznego.
 • Zakres montażu 15-90°.

Poczwórny system uszczelnienia. Uszczelka przyszybowa zapewnia jeszcze większą szczelność w ekstremalnych warunkach pogodowych oraz redukuje mikrodrgania oblachowania podczas obfitych opadów. Uposażone w nawiewnik V40P, który poprzez automatyczną regulację wielkości kanału przepływu dostarcza optymalną ilość powietrza do pomieszczenia, zapewniaja zdrowy mikroklimat na poddaszu oraz oszczędność energii cieplnej. Wzbogacone szeroką gamą akcesoriów wyposażenia opcjonalnego. Montowane w dachu o kącie nachylenia od 15° do 90°. Szeroki wybór kołnierzy uszczelniających, pozwalający na montaż okna praktycznie w każdym pokryciu dachowym. Możliwość montażu w zespoleniach. 

Dobierz odpowiedni kołnierz do okien dachowych

Najczęściej zadawane pytania dotyczące FAKRO FTP-V U5 66x98:

Dlaczego FAKRO FTP-V U5?

Ponieważ są to najlepsze trzyszybowe okna dachowe należące do klasy PROFI. Posiadają imponujące parametry termoizolacyjne oraz wytrzymałościowe. Najwyższa jakość bez żadnych kompromisów.

W jakiej sytuacji zastosować okno w rozmiarze 66×98?

Okno dachowe FAKRO FTP-V U5 66×98 należy do okien małych. Stosuje się je wszędzie tam, gdzie konstrukcja dachu uniemożliwia zastosowanie większych okien lub nie potrzebujemy w pomieszczeniu dużo światła.

Ile lat gwarancji na okna FAKRO FTP-V U5?

Gwarancja FAKRO obejmuje 10 lat na same okna oraz 20 lat na pakiet szybowy i okucia.

Jak konserwować okna dachowe FAKRO FTP-V U5?

Aby przedłużyć trwałość powłok malarsko-lakierniczych należy przynajmniej raz w roku przeprowadzić konserwację w następujących krokach: 1) oczyszczenie z ewentualnych uszkodzeń mechanicznych 2) odkurzenie i umycie całego okna. Renowację malarską w zależności od stanu powłoki należy przeprowadzić co 2-5 lat. Zawiasy należy konserwować smarem do okuć i elementów ruchomych przynajmniej raz w roku.

Czy okna dachowe się reguluje?

Tak i jest to obowiązek wszystkich właścicieli. Okna dachowe regulujemy śrubami, które znajdują się w ich bocznych ramionach. Taki zabieg pozwala utrzymać prawidłowe właściwości okien. Szczelność możemy sprawdzić za sprawą prostego testu – między ościeżnicę a skrzydło wkładamy kartkę papieru i zamykamy okno. Jeżeli kartkę możemy bez trudu wyjąć, oznacza to, że okna są nieszczelne i wymagają regulacji.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „FAKRO FTP-V U5 66×98 – Okno dachowe obrotowe [Trzyszybowe]”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.