fakro okno dachowe drewniane obrotowe FTP-V U5 94x118

FAKRO FTP-V U5 94×118 – Okno dachowe obrotowe [Trzyszybowe]

2 109,00 

PRODUCENT: Fakro
PAKIET: 3-szybowy U5 LUX
MATERIAŁ: Drewno sosnowe
WSPÓŁCZYNNIK Uw: 0,97W/m2K ze standardowym kołnierzem
DODATKOWE INFORMACJE: Superenergooszczędne okna dachowe FAKRO FTP-v U5 wyposażone w system topSafe, technologie thermoPro oraz wywietrznik automatyczny. Przestrzenie między szybami wypełnione kryptonem

Najważniejsze cechy i parametry okien dachowych
FAKRO FTP-V U5 94x118

fakro FTP-V U5 94x118

Pakiet trzyszybowy

Wpływa na termoizolacyjność całego okna. Więcej szyb przekłada się na więcej warstw chroniących pomieszczenia dachowego przed utratą ciepła

UW=0,86W/m2K

W zależności od wykorzystanego kołnierza okno to daje izolacje na poziomie 0,86 lub 0,97W/m2K (niższy wspołczynnik z kołnierzem termicznym EHV THERMO)

Ciepła ramka dystansowa

Sprawia, że woda nie skrapla się na brzegach szyb – co pomaga w utrzymaniu czystości i zmniejsza ryzyko powstawania grzybów

Automtyczny Nawiewnik

Świeże powietrze na poddaszu jest bardzo ważnym elementem komfortowego i zdrowego snu. Automatyczny nawiewnik posiada wydajność do 49m3/h

System TOP Safe

System zapewnia zwiększone bezpieczeństwo antywłamaniowe okna. W skład systemu wchodzą – dedykowane zawiasy, metalowy element ryglujący oraz specjalna listwa.

Krypton - gaz szlachetny

Przestrzenie między szybami wypełnione gazem KRYPTON, który podnosi właściwości termoizolacyjne całego okna. 

okno dachowe FAKRO FTP-V U5 94x118

FAKRO FTP-V U5 94x118
Okno dachowe obrotowe - trzyszybowe

Poczwórny system uszczelnienia. Uszczelka przyszybowa gwarantuje jeszcze większą szczelność przy bardzo niekorzystnych warunkach pogodowych oraz minimalizuje mikrodrgania oblachowania podczas obfitych deszczów. Wyposażone w nawiewnik V40P, który poprzez automatyczną regulację wielkości kanału przepływu dostarcza optymalną ilość powietrza do pomieszczenia, zapewnia zdrowy mikroklimat w pomieszczeniach (zlokalizowanych na poddaszu) oraz oszczędność energii cieplnej. Wzbogacone szeroką gamą akcesoriów wyposażenia dodatkowego. Montowane w dachu o kącie nachylenia od 15° do 90°. Zróżnicowany wybór kołnierzy uszczelniających, pozwalający na montaż okna praktycznie w każdym pokryciu dachowym. Możliwość montażu w zespoleniach.
fakro okna dachowe oblachowanie

FAKRO 3x3 Mnożymy korzyści

fakro 3x3 super trio

 

W przypadku okien dachowych FAKRO promocja 3×3 oznacza trzy kolory oblachowania okien do wyboru bez żadnych dopłat.

STANDARDOWY KOLOR OBLACHOWANIA 7022 Szarobrązowy

CZARNY KOLOR OBLACHOWANIA RAL 9005

ANTRACYTOWY KOLOR OBLACHOWANIA RAL 7016

Aby otrzymać inny kolor oblachowania niż standardowy należy określić w dodatkowych uwagach do zamówienia odpowiedni kolor.

FAKRO FTP-V U5 okno dachowe drewniane 94x118

FAKRO FTP-V U5 94x118

 • Popularna konstrukcja okien z zawiasem umieszczonym w połowie wysokości okna.
 • Wygodna obsługa okna za pomocą klamki umieszczonej w dolnej części skrzydła.
 • Klamka posiada dwa stopnie mikrouchylenia.
 • Łatwy sposób mycia zewnętrznej szyby i zakładania markizy dzięki zasuwce blokującej obrócone skrzydło o 180°.
 • Automatyczny nawiewnik V40P.
 • Podwyższona odporność na włamanie – system topSafe.
 • Technologia thermoPro podnosi jakość i parametry okien dachowych, czego wynikiem jest wyższa ich energooszczędność, zwiększona trwałość, doskonała szczelność oraz łatwiejszy montaż.
 • Najwyższej jakości drewno sosnowe, klejone warstwowo, impregnowane próżniowo,
 • Bogata oferta akcesoriów wyposażenia dodatkowego.
 • Możliwość zamontowania sterowania elektrycznego.
 • Zakres montażu 15-90°.

Poczwórny system uszczelnienia. Uszczelka przyszybowa zapewnia dodatkową szczelność w ekstremalnych warunkach pogodowych oraz redukuje mikrodrgania oblachowania podczas obfitego deszczu. Wyposażone w nawiewnik V40P, który poprzez automatyczną regulację wielkości kanału przepływu dostarcza optymalną ilość powietrza do pomieszczenia zapewniając zdrowy mikroklimat na poddaszu oraz oszczędność energii cieplnej. Wzbogacone szeroką gamą akcesoriów wyposażenia dodatkowego. Montowane w dachu o kącie nachylenia od 15° do 90°. Szeroki wybór kołnierzy uszczelniających, pozwalający na montaż okna praktycznie w każdym pokryciu dachowym. Możliwość montażu w zespoleniach. 

Dobierz odpowiedni kołnierz do okien dachowych

Najczęściej zadawane pytania dotyczące FAKRO FTP-V U5 94x118:

Dlaczego FAKRO FTP-V U5?

Ponieważ są to najlepsze trzyszybowe okna dachowe należące do klasy PROFI. Posiadają imponujące parametry termoizolacyjne oraz wytrzymałościowe. Najwyższa jakość bez żadnych kompromisów.

W jakiej sytuacji zastosować okno w rozmiarze 94×118?

Okno dachowe FAKRO FTP-V U5 94×118 należy do okien dużych. Stosujemy je w sytuacjach, gdy pozwala na to konstrukcja dachu oraz kiedy zależy nam na jak największym doświetleniu pomieszczeń.

Ile lat gwarancji na okna FAKRO FTP-V U5?

Gwarancja FAKRO obejmuje 10 lat na same okna oraz 20 lat na pakiet szybowy i okucia.

Jak konserwować okna dachowe FAKRO FTP-V U5?

Aby przedłużyć trwałość powłok malarsko-lakierniczych należy przynajmniej raz w roku przeprowadzić konserwację w następujących krokach: 1) oczyszczenie z ewentualnych uszkodzeń mechanicznych 2) odkurzenie i umycie całego okna. Renowację malarską w zależności od stanu powłoki należy przeprowadzić co 2-5 lat. Zawiasy należy konserwować smarem do okuć i elementów ruchomych przynajmniej raz w roku.

Czy okna dachowe się reguluje?

Tak i jest to obowiązek wszystkich właścicieli. Okna dachowe regulujemy śrubami, które znajdują się w ich bocznych ramionach. Taki zabieg pozwala utrzymać prawidłowe właściwości okien. Szczelność możemy sprawdzić za sprawą prostego testu – między ościeżnicę a skrzydło wkładamy kartkę papieru i zamykamy okno. Jeżeli kartkę możemy bez trudu wyjąć, oznacza to, że okna są nieszczelne i wymagają regulacji.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „FAKRO FTP-V U5 94×118 – Okno dachowe obrotowe [Trzyszybowe]”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.

Tylko do końca października lub do wyczerpania zapasów! Rabat 50% od cen katalogowych na trzy najpopularniejsze dachówki Creaton – płaska Simpla, falista Titania oraz nowoczesna Koda. Do tego jak zawsze darmowa wycena całego dachu!