okno dachowe fakro ftu-v u4

Okno dachowe obrotowe FAKRO FTU-V U4 otwierane 114x140

2 204,00 

Okno obrotowe pokryte poliuretanem FAKRO FTU-V U4 otwierane 114x140

Okna dachowe to nowoczesne rozwiązania stosowane we współczesnym budownictwie. Dzięki dostarczeniu dużej ilości światła pozwalają rozjaśnić nasze poddasze i zapewnić mu unikatowy charakter. Dodatkowo zapewniają nam możliwość podziwiania widoków na zewnątrz oraz umożliwiają dostarczenie świeżego powietrza do wnętrza budynku. W zależności od poddasza i oczekiwań inwestorów do każdego z pomieszczeń firma FAKRO proponuje nam, aż kilka rodzajów okien dopasowanych do naszych wymagań. Do jednego z podstawowych modeli okien dachowych, gwarantujących nam doskonałą szczelność oraz komfort użytkowania zaliczamy okno FAKRO FTU-V U4. Produkt ten posiada szereg udogodnień, sprawiających, że jest jednym z najczęściej wybieranych okien dachowych podczas budowy wymarzonego domu.

okno o podwyższonej osi obrotu fakro
 • Super-energooszczędny pakiet szybowy

 • Montowane w dachu o kącie nachylenia od 15° do 90°

 • Wymiary - 114x140 [cm]

 • Bezpieczna szyba hartowana od zewnątrz

 • Wykonane z drewna sosnowego, impregnowanego próżniowo

 • Malowane potrójną warstwą lakieru poliuretanowego (biały)

 • Przeznaczenie okna: kuchnia, łazienka

 • Klamka Elegant umieszczona w dolnej części skrzydła

 • Bardzo wysoka izolacja termiczna

 • Pakiet szybowy: 4HT-12-4-12-4T

 • Gwarancja: 10 lat na całe okno, 20 lat na pakiet szybowy

 • Zestaw szybowy wypełniony gazem - argon

Okno dachowe Fakro FTU-V U4 114x140 otwierane – obrotowe pokryte poliuretanem

fakro ftu-v u4 114x140

Charakteryzując okno FAKRO FTU-V U4 114×140 musi wziąć pod uwagę jego najważniejsze zalety oraz parametry. Okno to wyróżnia nowoczesne wykonanie, dbałość o elementy wykończenia oraz wyposażenie w pakiety podnoszące bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Opisując okno dachowe FTU-V U4 musimy wiedzieć, że okno to cechuje:

 

-innowacyjny wygląd:
Okno dachowe FTU-V U4 to drewniane okno wykonane z drewna sosnowego, impregnowanego próżniowo. Produkt ten jest trzykrotnie malowany lakierem poliuretanowym w kolorze białym NCS S0502-Y (zbliżonym do RAL 9010), który tworzy idealnie gładką i trwałą powierzchnię na ramię okna o podwyższonej odporności na wilgoć. Profile okna pozbawione są widocznych na drewnie rysunku słoi. Z zewnątrz drewno okna osłonięte jest odpornymi na działanie czynników atmosferycznych profilami z blachy aluminiowej. Fakro ofruje nam możliwość zakupu okien w 3 kolorach oblachowania: w kolorze standard szaro-brązowym RAL 7022 lub kolorach specjalnych jak antracyt RAL 7016 oraz czarnym RAL 9005. Daje to możliwość dopasowania koloru oblachowania do połaci całego dachu, tworząc spójną całość.

Dachowe okno Fakro FTU-V U4 - otwierane okno obrotowe

okno dachowe ftu-v u4 o podwyższonej osi obrotu fakro 114x140

-dbałość o funkcjonalność oraz wykończenie:

Firma Fakro proponując nam okno FTU-V U4 zadbała, aby wyposażyć produkt w elementy nie tylko idealnie uzupełniające wygląd okna, ale także podnoszące jego funkcjonalność. Klamka Elegant umieszczona w dolnej części skrzydła pozwala na łatwą obsługę okna oraz dwustopniowe mikrouchylenie. Zawias znajdujący się w połowie wysokości okna FTU-V U4, umożliwia obrót skrzydła i pozostawienie go w pozycji otwartej. Skrzydło można również obracać wokół osi o 180 stopni i zablokować je zasuwką ryglującą, co pozwala na wygodne i bezpieczne czyszczenie okna z zewnątrz. Okno dodatkowo wzbogacone jest w szeroką gamę akcesoriów wyposażenia dodatkowego (jak rolety, żaluzje), a szeroki wybór kołnierzy uszczelniających, pozwala na montaż okna praktycznie w każdym pokryciu dachowym.

-zastosowanie systemów ponoszących parametry okna:
Okno dachowe FTU-V U4 wzbogacone zostało m.in. w system topSafe dający nam podwyższone bezpieczeństwo użytkowe i antywłamaniowe. Gwarantuje on ochronę przed otwarciem podczas przypadkowego nadepnięcia na skrzydło. Dodatkowo wyposażenie okna dachowego FTU-V U4 w technologię thermoPro, podnosi energooszczędność, zwiększa trwałość, gwarantuje doskonałą szczelność oraz ułatwia montaż okna dachowego. Firma Fakro zaopatrzyła także okno w nawiewnik V40P, który poprzez automatyczną regulację wielkości kanału przepływu dostarcza optymalną ilość powietrza do pomieszczenia zapewniając zdrowy mikroklimat na poddaszu oraz oszczędność energii cieplnej.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Okno dachowe obrotowe FAKRO FTU-V U4 otwierane 114×140”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Cart
Your cart is currently empty.