FAKRO FTU-X P50 AUMX 78x98

FAKRO FTU-X P50 AUMX 78×98 – okno dachowe obrotowe

Oceniony 5.00 na 5 na podstawie 1 oceny klienta

2 350,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Okno dachowe obrotowe FAKRO FTU-X P50 AUMX 78x98 GreenView

Nowa linia okien dachowych GREENVIEW to nowy standard na nowe czasy. To świeże i precyzyjne spojrzenie na potrzeby obecnych oraz kolejnych pokoleń. Okna GREENVIEW charakteryzują możliwie najwyższe standardy funkcjonalne i estetyczne – mają bardzo wysoką energooszczędność dostosowaną do zmieniającego się klimatu, a także imponujące parametry odpornościowe, które zapewniają bezpieczeństwo w obliczu groźnych zjawisk pogodowych.

 

Okna dachowe GREENVIEW zostały zaprojektowane z myślą o przyszłości. Firma FAKRO po raz kolejny wyprzedziła konkurencję i wprowadziła do oferty okna gotowe na wyzwania naszych i przyszłych czasów. Nie bez przyczyny GREENVIEW otrzymało Złoty Medal Targów Budma 2022.

 

Prezentujemy Państwu okna dachowe FAKRO FTU-X P50 AUMX 78×98, które wprowadzamy do naszego sklepu jako jedne z pierwszych produktów z linii GREENVIEW. To okna obrotowe malowane lakierem poliuretanowym w kolorze białym, dostosowane do montażu w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, np. kuchniach lub łazienkach.

okna dachowe fakro greenview ftu-x p50 aumx
  • Szyby z powłoką łatwozmywalną

  • Uw z kołnierzem Thermo = 0,9 W/m2K

  • Wymiary - 78x98 [cm]

  • Zewnętrzna szyba hartowana z bezterminową gwarancją na gradobicie

  • Malowane lakierem poliuretanowym w kolorze białym

  • Energooszczędna konstrukcja

  • Wyższe bezpieczeństwo antywłamaniowe – konstrukcja topSafe

  • Najwyższa jakość Fakro

  • Pakiet trzyszybowy U5 antywłamaniowy

  • Okna dostępne bez nawiewnika lub z nawiewnikiem automatycznym

Okna dachowe FAKRO FTU-X P50 AUMX 78x98 GREENVIEW - okna obrotowe do kuchni i łazienek:

Okna dachowe FAKRO FTU-X P50 AUMX 78x98 GREENVIEW

Na przestrzeni ostatnich lat firma FAKRO inicjuje wiele zmian, które mają przełożenie na pozytywny rozwój przemyślanej i zrównoważonej produkcji. Jednym z podstawowych założeń jest to, aby w jak najmniejszym stopniu wpływać na środowisko. W głównej mierze trzeba wymienić bezpieczeństwo procesów produkcyjnych, czyli zredukowana szkodliwość ich przebiegu, ale również to, aby docelowe produkty przyczyniały się do minimalizacji zużycia paliw przez gospodarstwa domowe.

 

GoGreen to nie tylko kompleksowe działania – to filozofia, której założenia przekładają się bezpośrednio na pożądane zmiany dla środowiska naturalnego. GoGreen zaczyna się już na etapie zdobywania surowców, skupia się nad specyfiką produkcji oraz zmierza w kierunku wprowadzania programu skutecznego odzyskiwania już wykorzystanych materiałów do tworzenia nowych wyrobów. Nie bez znaczenia pozostaje także wyjątkowo dobrze przemyślany system transportu, obliczony na zmniejszenie śladu węglowego.

 

Nowoczesne okna dachowe FAKRO FTU-X P50 AUMX 78×98 to zestawienie dobrze już znanych i sprawdzonych rozwiązań wraz z wieloma nowościami, z którymi produkty FAKRO wchodzą dosłownie w nową erę! Okna dachowe z linii GREENVIEW to zdecydowanie najlepsze trzyszybowe pakiety energooszczędne oraz innowacyjne nawiewniki, które zadbają o wymianę powietrza w pomieszczeniu na świeże – bez efektu jego wychładzania. To również dbałość o wysoki poziom izolacji akustycznej, tak szczególnie ważny dla komfortu mieszkańców oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa w związku z siłami natury, w tym gradobiciem czy wichurami – szyby hartowane posiadają wieczystą gwarancję na uszkodzenia wywołane przez grad.

Kołnierz uszczelniający FAKRO do okien dachowych z linii GreenView

Dobierz odpowiedni produkt do zestawu:

Każdorazowo do montażu okna na poddaszu niezbędne jest zastosowanie kołnierza uszczelniającego. Do okien dachowych FAKRO FTU-X P50 AUMX 78×98 dedykowany jest specjalny kołnierz o nazwie EZV-A AX00 lub EZV-AT AX00 (z dodatkową termoizolacją). Poniżej znajdują się bezpośrednie odnośniki do tych produktów

FAKRO EZV-AT AX00 kołnierz uszczelniający greenview

1 opinia dla FAKRO FTU-X P50 AUMX 78×98 – okno dachowe obrotowe

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „FAKRO FTU-X P50 AUMX 78×98 – okno dachowe obrotowe”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.