Pozostałe kategorie

Zaobserwuj nas na FB aby być zawsze na bieżąco

OKNA DACHOWE OBROTOWE FAKRO PTP-V U4 ŁAZIENKOWE

Okna dachowe obrotowe PTP-V U4 Fakro - okna plastikowe łazienkowe

Obrotowe okno dachowe PTP-V U4 Fakro ma uniwersalne zastosowanie w budownictwie mieszkalnym i ogrzewanym a szczególnie zalecane jest do tych pomieszczeń, w których na co dzień pojawia podwyższona wilgotność powietrza – kuchni, łazienek czy salonów kąpielowych. PVC, z którego wykonane są profile okienne nie wchłania wilgoci oraz zabrudzeń, dlatego jest też łatwe do utrzymania w czystości. Konstrukcja profili z PVC wzmocniona jest dodatkowo stalowymi rdzeniami.

 

Budowa profili PVC jest wielokomorowa, co tworzy przestrzenie ograniczające straty energii grzewczej.

 

Profile w standardzie mają kolor biały, istnieje jednak możliwość zastosowania okleiny w kolorze sosny lub złotego dębu.

W oknie dachowym PTP-V U4 zastosowano wiele rozwiązań, które podnoszą komfort użytkowania. Konstrukcja obrotowa ze środkową osią umożliwia obrót skrzydła okiennego o 180 stopni wraz z zablokowaniem go w dowolnej pozycji z użyciem zasuwki, co ułatwia mycie oraz montaż zewnętrznych akcesoriów okiennych.

 

Okno PTP-V U4 przeznaczone jest do poddaszy ogrzewanych, komfort cieplny zapewniają takie rozwiązania, jak technologia thermoPro, która gwarantuje maksymalną szczelność i ograniczenie strat ciepła oraz termoizolacyjny pakiet szybowy U4, w którym pojawia się hartowana szyba zewnętrzna, wewnętrzna szyba z powłoką niskoemisyjną oraz wypełnienie pomiędzy nimi gazem szlachetnym – argonem.

 

Zwiększone bezpieczeństwo antywłamaniowe gwarantowane jest przez szereg rozwiązań systemu topSafe, jak np. zabezpieczenie przed otwarciem poprzez uderzenie z zewnątrz, wyprofilowane zawiasy, które zapobiegają pękaniu drewna i wepchnięciu skrzydła do wewnątrz czy też dodatkowe elementy ryglujące. Próbom włamania z użyciem narzędzi zapobiega też specjalna, metalowa listwa.

 

Nawiewnik V35, który pojawia się w oknie PTP-V U4 ma ręczną regulację kanału przepływu powietrza, przy pełnym otwarciu tworzy przepustowość o wydajności do 41 m3/h. Dzięki temu do wnętrza może stale dopływać świeże powietrze, bez konieczności regularnego wietrzenia.

 

Zewnętrzne oblachowanie okna wykończone jest w uniwersalnym kolorze RAL 7022 (ciemnoszary), który dobrze komponuje się z większością materiałów pokryciowych i ich odcieni.

Cart
Your cart is currently empty.

Tylko do końca października lub do wyczerpania zapasów! Rabat 50% od cen katalogowych na trzy najpopularniejsze dachówki Creaton – płaska Simpla, falista Titania oraz nowoczesna Koda. Do tego jak zawsze darmowa wycena całego dachu!