PTP-V AC antracyt 7016 78x98

FAKRO PTP-V/AC U4 78×98 – Okno w kolorze antracytowym

1 833,00 

Okna dachowe PTP-V/AC U4 78x98 – ANTRACYT

Okna dachowe PTP-V firmy Fakro, to aluminiowo-tworzywowe okna obrotowe charakteryzujące się niebanalnym wyglądem, ekologicznymi rozwiązaniami oraz bezpieczeństwem na długie lata. Okna te dzięki nowoczesnej kolorystyce okleiny sprawdzą się w nawet najbardziej śmiałych wnętrzach, stanowiąc ważny element wykończenie naszego poddasza. Okna dachowe PTP-V, wyróżniające się okleiną w kolorze antracytowym, to gwarancja trwałych i ponadczasowych okien dachowych!

PTP-V AC okna dachowe w okleinie antracyt

Okno dachowe PTP-V/AC U4 – charakterystyka

fakro kolory okien plastikowych okleina

Okno dachowe PTP- V/AC spełnia wiele wymogów stawianych dzisiejszym oknom dachowym, a tym samym zadowala wielu inwestorów decydujących się na jego montaż na swoim poddaszu. Okno zachwyca pod względem nietuzinkowej kolorystyki, możliwością montażu w każdym z pomieszczeń oraz wysoką energooszczędnością. Do najważniejszych cech charakterystycznych okna dachowego PTP-V/AC U4 zaliczamy m.in. ekologiczne podejście technologiczne wpisujące się w przyjazne dla środowiska rozwiązania. Profile ościeżnicy wykonane zostały, aż w 63% z surowca powtórnie przetworzonego. Dodatkowo materiały użyte do produkcji okna mogą być poddane recyklingowi prawie w 100%.

Okno dachowe PTP-V/AC 78x98 U4 – parametry

fakro okno dachowe antracytowe ptp-v ac 78x98 (1)
Warto zwrócić uwagę na energooszczędność okna. Trzyszybowy pakiet U4 w oknie dachowym PTP-V o współczynniku Ug = 0,7 W/m2 K, wzmocniony został od wewnątrz ocynkowanymi rdzeniami stalowym. Nowoczesne profile zapobiegają odkształceniu, a ich konserwacja ograniczona jest do koniecznego minimum. Przestrzeń międzyszybowa, która wypełniona została argonem, oraz zastosowanie technologii thermoPro dodatkowo wpływa na energooszczędność okna. Warto zauważyć, że technologia thermoPro ponadto podnosi parametry naszego okna, takie jak zwiększona trwałość, doskonała szczelność, a także prosty montaż.
fakro okno dachowe antracytowe ptp-v ac 78x98 (2)

Wspominając oszczędności energii cieplej pamiętajmy o parametrze przenikania ciepła. Nie jest tajemnicą, że im gorsze parametry izolacyjności naszego okna, tym wyższe koszty ogrzewania. W oknie PTP-V/AC U4 współczynnik ten wynosi odpowiednio 1,1 W/m2K z kołnierzem Standard oraz 1,0 W/m2K z kołnierzem Thermo.

Ponadto w oknie dachowym PTP-V/AC U4 znajdziemy:

  • nawiewnik V35, który umożliwia dostarczenie świeżego powietrza do pomieszczeń, nawet przy zamkniętym oknie,
  • system topSafe, podwyższający nasze bezpieczeństwo użytkowe oraz antywłamaniowe,
  • szeroką gamę akcesoriów wyposażenia dodatkowego,
  • poczwórny system uszczelniania, który zapewnia dodatkową szczelność w ciężkich warunkach pogodowych.

Wybierz odpowiedni kołnierz do pokrycia dachowego:

Nowoczesny wygląd a funkcjonalność okna dachowego PTP-V/AC U4 78x98

Istotna zaletą naszego okna jest także możliwość zakupu okna w kolorze oblachowania antracytowym, szarobrązowym oraz czarnym. Unikalna barwa oblachowania z jednej strony nadaje budynkowi jednocześnie stonowanego i designerskiego charakteru. Dzięki tej możliwości możesz dostosować kolor zewnętrzny okna do koloru pokrycia dachowego.
kolor oblachowania okien fakro
Szukając okna dachowego do naszego domu, coraz częściej przykładamy większą wagę, nie tylko do samych parametrów okna czy kosztów związanych z jego zakupem i montażem, ale także do jego estetyki i wykończenia. Antracytowe okno PTP-V U4 o takim samym kolorze okleiny (antracytowym) to nowoczesne okno dachowe, które daje wiele możliwości wykorzystania w naszym czterech ścianach. Dzięki nietuzinkowej kolorystyce zyskujemy niespotykany dotychczas potencjał zastosowania okna dachowego w nawet najbardziej wymagających wnętrzach. Połączenie wyjątkowego antracytowego koloru z możliwością montażu w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności umożliwia nam zaprojektowanie poddasza w nowoczesny, nieszablonowy sposób.
Tworzywo, z którego wykonane jest okno, nie pochłania wilgoci, dlatego zyskujemy wiele opcji jego wykorzystania. Nie tylko sypialnia i salon, ale także kuchnia, łazienka czy pralnia to pomieszczenia, w których okna dachowe PTP-V sprawdzi się idealnie przez wiele lat. Niemniej istotna co wyjątkowa estetka okna dachowego PTP-V U4, staje się funkcjonalność oraz łatwość jego użytkowania. W prosty sposób możemy obrócić skrzydło wokół osi o 180° i zablokować je specjalną zasuwką ryglującą. Tym samym zyskujemy możliwość bezproblemowego, a przede wszystkim bezpiecznego mycie zewnętrznego okna.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące FAKRO PTP-V/AC U4 78x98:

Te okna dachowe przeznaczone są w szczególności do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności, np. łazienki, pralnie czy również kuchnie lub inne pomieszczenia o charakterze gastronomicznym.

Okno dachowe FAKRO PTP-V/AC U4 w rozmiarze 78×98 należy do okien małych. Stosujemy takie okna w sytuacji, gdy konstrukcja okna uniemożliwia nam montaż większych lub gdy nie zależy nam na dobrym doświetleniu danego pomieszczenia.

Wykonane z wielokomorowych profili PVC, które od środka wzmocnione są ocynkowanymi rdzeniami stalowymi. Profile PVC wyprodukowane są na bazie ekologicznego stabilizatora wapniowo-cynkowego.

Wymiana powietrza w mieszkaniu jest bardzo ważna i konieczna. Automatyczny nawiewnik V40P w oknach dachowych FAKRO PTP-V/AC U4 zapewnia cyrkulację w sposób ciągły bez ingerencji człowieka. Na indywidualne zamówienie jest możliwość zakupu okien bez wywietrznika.

Automatyczne nawiewniki V40P minimalizują ryzyko kondensacji pary wodnej do minimum. Należy jednak pamiętać o prawidłowej instalacji grzejników bezpośrednio pod oknem a także wykonanie szpalety pod oknem w pionie. Jeżeli pod oknem ma się znaleźć parapet, należy pozostawić szczelinę pomiędzy parapetem a ścianą.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „FAKRO PTP-V/AC U4 78×98 – Okno w kolorze antracytowym”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.