FAKRO PTP-V U5 okno obrotowe łazienkowe

Okno dachowe obrotowe FAKRO PTP-V U5 łazienkowe 66×140

2 161,00 

Okno obrotowe łazienkowe FAKRO PTP-V U5 otwierane 66x140

Innowacyjne oraz komfortowe okna dachowe FAKRO PTP-V U5 stworzone zostały z myślą o najwyższej wygodnie użytkowania, ochronie energii grzewczej na poddaszach mieszkalnych oraz zapewnieniu mieszkańcom najwyższego bezpieczeństwa. Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom od uznanego producenta, którego okna dachowe należą do najczęściej wybieranych w Polsce już od dziesiątek lat!

 

Profile PVC w oknie PTP-V U5 standardowo wykończone są w kolorze białym. Inne kolory dostępne pod zamówienie.

okno dachowe fakro do łazienek
 • Super-energooszczędny pakiet szybowy

 • Montowane w dachu o kącie nachylenia od 15° do 90°

 • Wymiary - 66x140 [cm]

 • Bezpieczna szyba hartowana od zewnątrz

 • Wykonane z wielokomorowych profili PVC

 • Podwyższone bezpieczeństwo użytkowe i antywłamaniowe - system topSafe

 • Przeznaczenie okna: kuchnia, łazienka

 • Klamka Elegant umieszczona w dolnej części skrzydła

 • Bardzo wysoka izolacja termiczna

 • Pakiet szybowy: 4HT-10-4H-10-4HT

 • Gwarancja: 10 lat na całe okno, 20 lat na pakiet szybowy

 • Zestaw szybowy wypełniony gazem - krypton

Okno dachowe Fakro PTP-V U5 66x140 otwierane – obrotowe do kuchni i łazienek

fakro ptp-v u5 66x140

Okno dachowe PTP-V U5 66×140 to uniwersalne pod wieloma względami, wysokiej jakości rozwiązanie stworzone z myślą o budownictwie mieszkalnym i ogrzewanym. Wysokie parametry izolacji termicznej sprawiają, że produkt ten świetnie sprawdzi się w domach energooszczędnych i wszędzie tam, gdzie stawia się na ograniczanie wydatków związanych z ogrzewaniem. Chociaż okna o profilach PVC są odpowiednie do każdego typu pomieszczeń, to w szczególności najbardziej zalecane są do tych pomieszczeń na poddaszu, w których regularnie pojawia się podwyższona wilgotność powietrza.

 

To produkt o podwyższonej klasie jakości – LUX, co przekłada się na wiele udoskonaleń dla podwyższenia komfortu użytkowania, zarówno w zakresie ochrony przed utratą ciepła, podwyższoną szczelnością, jak i wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz próby włamania. To także najwyższy wymiar wygody obsługi oraz estetyka, która spełni wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 

W oknie dachowym PTP-V zastosowano energooszczędny, trzyszybowy pakiet U5 [4HT–Tg8Kr–4H–Tg10Kr–4HT], którego obie komory międzyszybowe wypełnione są gazem szlachetnym – kryptonem. Wszystkie trzy szyby wykonane są ze szkła hartowanego o grubości 4 mm, szyby zewnętrzne mają dodatkowo właściwości niskoemisyjne, a szyba znajdująca się po stronie wewnętrznej jest dodatkowo szybą zespoloną superenergooszczędną, której właściwości wspiera ciepła ramka dystansowa TGI, wykonana z termoizolacyjnego tworzywa sztucznego.

 

Wysokie parametry termoizolacyjne okna PTP-V U5 to przenikalność cieplna ograniczona aż to 1,0 W/m2K, przy zastosowaniu standardowego kołnierza uszczelniającego. Wartość tę można jednak w łatwy sposób podwyższyć z termoizolacyjnym kołnierzem EHV-AT Thermo – wyniesie wtedy zaledwie 0,9 W/m2K.

 

Okno dachowe PTP-V U5 zapewnia także bardzo komfortowe, podwyższone parametry w zakresie ochrony przed hałasem z zewnątrz, które wynoszą aż 34 dB. Dzięki temu okna te cenione są szczególnie przez mieszkańców ruchliwych okolic i centrów miast i mogą być z powodzeniem stosowane nawet w takich pomieszczeniach, jak pokoje dziecięce czy sypialnie.

Dachowe okno Fakro PTP-V U4 - otwierane okno obrotowe odporne na wilgoć

okno dachowe ptp-v u5 o podwyższonej osi obrotu fakro 66x140

Profile PVC o wielokomorowej budowie oraz wzmacniane stalowymi rdzeniami to konstrukcja nie tylko całkowicie odporna na wilgoć i korozję, ale także wysoce energooszczędna i trwała. Okna PVC zalecane są szczególnie do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności, jednak jest to uniwersalna konstrukcja, która sprawdzi się także w pomieszczeniach standardowego użytku.

 

Profile PVC w oknie PTP-V U5 fabrycznie są w kolorze białym, istnieje jednak możliwość wyboru modeli wykończonych okleiną:
– PTP-V/PI U5 – sosna
– PTP-V/GO – złoty dąb
– PTP-V/AC – antracyt

 

Wysokie parametry izolacji termicznej wspierane są także przez dopracowaną budowę okna – wykonane jest z zastosowaniem rozwiązań nowoczesnej technologii thermoPro.

 

W połowie wysokości skrzydła znajduje się zawias, umożliwiający jego obrót o 180 stopni. Skrzydło można zablokować w pozycji otwartej, co ułatwia zarówno mycie po zewnętrznej stronie, jak i montaż akcesoriów zewnętrznych.

 

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego systemu rozwiązań topSafe, okno PTP-V U5 zapewnia podwyższoną odporność na włamanie. Pojawia się tu szereg zabezpieczeń, jak m.in. ochrona przed próbami otwarcia z zewnątrz poprzez uderzenie, wyłamanie lub wepchnięcie skrzydła do środka a nawet wymontowanie szyby. W systemie topSafe zastosowano także wyprofilowane zawiasy, które chronią przed pękaniem drewna, uniemożliwiają wyrwanie czy wepchnięcie skrzydła, a także dodatkowe elementy ryglujące oraz metalową listwę, która uniemożliwia sforsowanie okna przy użyciu narzędzi.

 

W oknie PTP-V U5 istnieje możliwość zastosowania dodatkowych akcesoriów okiennych Fakro, jak rolety dekoracyjne, przyciemniające i całkowicie zaciemniające oraz zewnętrzne markizy, pomocne w ograniczaniu nagrzewania się wnętrz.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Okno dachowe obrotowe FAKRO PTP-V U5 łazienkowe 66×140”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.