Pozostałe kategorie

Zaobserwuj nas na FB aby być zawsze na bieżąco

FAKRO PTP-X P50 ABMX

OKNA DACHOWE PTP-X P50 ABMX FAKRO GEENVIEW

Wszystkie produkty w tej kategorii:

Skorzystaj z filtrów

Sprawdź wszystkie produkty w tej kategorii lub skorzystaj z filtrów poniżej aby wybrać te najbardziej pasujące do Twoich wymagań.

FAKRO GREENVIEW PTP-X P50 ABMX - okna dachowe przyszłości

W obrębie ostatnich lat marka FAKRO zapoczątkowała wiele zmian, które mają przełożenie na rozwój przemyślanej oraz zrównoważonej produkcji. Jednym z priorytetowych założeń jest to, aby w możliwie minimalnym zakresie wpływać na środowisko. Wśród wspomnianych założeń należy wymienić również bezpieczeństwo procesów produkcyjnych, czyli obniżoną szkodliwość ich przebiegu, ale także to, aby końcowe produkty miały wpływ na minimalizację zużycia paliw przez gospodarstwa domowe.

 

GoGreen to przede wszystkim filozofia, której założenia znajdują odzwierciedlenie w oczekiwanych zmianach w podejściu wobec środowiska naturalnego. GoGreen znajduje swój początek już na etapie zdobywania surowców, skupia się nad specyfiką produkcji oraz zmierza w stronę wprowadzania programu skutecznego odzyskiwania już wykorzystanych materiałów do tworzenia nowych produktów. Ogromne znaczenie ma również przemyślany system transportu, skalkulowany pod kątem zmniejszania śladu węglowego.

 

Nowoczesne okna dachowe FAKRO PTP-X P50 ABMX to ekologiczne okna przyszłości. Cechuje je zestawienie dobrze już znanych i sprawdzonych technologii wraz z wieloma nowościami, z którymi produkty FAKRO wchodzą dosłownie w nową epokę dla branży okien dachowych! Produkty z linii GREENVIEW to bezkompromisowo najlepsze trzyszybowe pakiety energooszczędne oraz innowacyjne nawiewniki, które zadbają o wymianę powietrza w pomieszczeniu na świeże – bez efektu jego wychładzania. To także wysoki poziom izolacji akustycznej, tak szczególnie ważny dla komfortu mieszkańców oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa przed siłami natury. Szyby hartowane posiadają wieczystą gwarancję na uszkodzenia wywołane przez grad.

fakro greenview okna dachowe
Cart
Your cart is currently empty.