okna dachowe wyłazowe do kuchni łazienki FAKRO PWP U5 66x78

FAKRO PWP U5 – wyłazowe okno dachowe plastikowe 66×78

2 565,00 

Okno wyłazowe FAKRO PWP U5 trzyszybowe otwierane 66x78

Okna wyłazowe Fakro PWP U5 stworzone do dachów skośnych w domach mieszkalnych to nowoczesne i funkcjonalne produkty. Są termoizolacyjne, solidne i estetyczne, a jednocześnie pełnią funkcję okna wyłazowego, zapewniającego bezpieczny dostęp do powierzchni dachu. Dzięki nim każde prace remontowe czy instalacyjne będą znacznie łatwiejsze i bardziej komfortowe, przy zachowaniu wszystkiego, co najważniejsze w oknach z przeznaczeniem dla poddaszy mieszkalnych.

wyłazowe okno dachowe FAKRO PWP U5 66x78
 • Klasa okna - LUX

 • Montaż na dachu o kącie nachylenia 15-55°

 • Wymiary - 66x78 [cm]

 • Profile okienne z PVC - odporne na wilgoć

 • Okno otwierane

 • Przenikania ciepła Ug (W/m2K) - 0,5

 • Izolacja akustyczna - 34 dB

 • Pakiet szybowy U5 - 4HT-10-4H-10-4HT

 • Gaz szlachetny w komorach międzyszybowych (krypton)

 • Zewnętrzna szyba hartowana

 • Kolor oblachowania – grafitowy, szaro-brązowy, czarny

 • Gwarancja: 10 lat na całe okno, 20 lat na pakiet szybowy

 • Poczwórny system uszczelnień

 • Klamka z funkcją mikrouchylenia

Okno dachowe wyłazowe Fakro PWP U5 otwierane – energooszczędne i bezpieczne

FAKRO okna dachowe wyłazowe otwierane 94x118 1
Okna wyłazowe Fakro to najwyższa wygoda użytkowania wszędzie tam, gdzie z pomieszczeń mieszkalnych i ogrzewanych potrzebny jest bezpieczny dostęp do powierzchni dachu. Skrzydło okna wyłazowego PWP U5 Fakro otwierane jest do boku, podobnie jak w standardowych, pionowych oknach, dlatego wyjście na dach nie stanowi żadnego problemu. Zabezpieczony dostęp do dachu przydatny jest zawsze, gdy trzeba przeprowadzić jakiekolwiek prace remontowe czy instalacyjne na jego powierzchni. Z oknem wyłazowym Fakro nie stanowi to problemu – skrzydło okienne wyposażone jest w siłownik gazowy, który wspomaga otwieranie i zamykanie okna a dodatkowo, podczas gdy ktoś przebywa na dachu, siłownik zabezpiecza skrzydło okienne przed przypadkowym zamknięciem, na przykład pod wpływem wiatru, co znacząco podnosi bezpieczeństwo użytkowników. Okna wyłazowe Fakro należą do najwyższej klasy – LUX, dlatego wyposażone są w szereg rozwiązań podnoszących komfort użytkowania, trwałość i bezpieczeństwo, a także parametry termoizolacyjne. Okno wyłazowe PWP U5 ma profile z białego PVC o konstrukcji wielokomorowej, które wykazuje odporność na wpływ wilgoci, dlatego z powodzeniem może być stosowanie nie tylko w pomieszczeniach standardowego użytku, ale także wszędzie tam, gdzie regularnie pojawia się podwyższony poziom wilgotności w powietrzu. PVC jest przy tym materiałem, który jest szczególnie łatwy do utrzymania w czystości, nie wchłania zabrudzeń i nie wymaga żadnych zabiegów konserwacyjnych nawet po wielu latach użytkowania. W oknach PWP U5 wprowadzono wiele ulepszeń podnoszących parametry termoizolacyjne oraz szczelność – supertermoizolacyjny pakiet trzyszybowy z wypełnieniem z kryptonu oraz ciepłe ranki dystansowe TGI oraz poczwórny system uszczelniania. Pakiet szybowy posiada zewnętrzną szybę hartowaną, która poradzi sobie z każdymi warunkami atmosferycznymi, w środku zastosowano zaś szybę bezpieczną – laminowaną, o klasie antywłamaniowej P2A. Jest to pakiet szybowy o bardzo niskiej przenikalności cieplnej Ug – 0,5 W/m2K. Dzięki temu okno wyłazowe PWP U5 świetnie sprawdzi się w każdym domu mieszkalnym, w którym stawia się przede wszystkim na oszczędność energii grzewczej, niezależnie, czy okno zostanie zamontowane w sypialni, czy w łazience.

Plastikowe okno Fakro PWP U5 66x78 - otwierane okno klasy premium

FAKRO PWP U5 wyłazowe okno dachowe 1

Okno wyłazowe PWP U5 66×78 może zostać zamontowane z użyciem standardowego kołnierza uszczelniającego Fakro, wtedy jego izolacyjność termiczna wyniesie (dla całego okna) 1,2 W/m2K, wartość tę można jednak dodatkowo poprawić z zastosowaniem termoizolacyjnego kołnierza EHV-AT Thermo. Okno wyłazowe PWP U5 może być też łączone w zestawy z innymi oknami dachowymi Fakro, np. obrotowymi, ponieważ mogą być montowane także z kołnierzami do zespoleń.
Okno PWP U5 zapewnia także komfortowe warunki pod względem wyciszenia hałasów z zewnątrz – zapewnia izolację akustyczną Rw na poziomie 34 dB.

Okna wyłazowe PWP U5 Fakro mają uniwersalną budowę, fabrycznie ustawione są na otwieranie w prawą stronę, jednak jeszcze przed instalacją okna możliwa jest zmiana kierunku otwierania skrzydła.

W ofercie okien dachowych Fakro pojawia się także możliwość wyboru koloru wykończenia zewnętrznego, czyli oblachowania okna i jest to opcja, która nie wiąże się z dodatkowymi opłatami. W standardowej cenie można więc dopasować oblachowanie okna do koloru pokrycia dachowego, spośród trzech, najbardziej popularnych odcieni:

– szarobrązowy (RAL 7022)
– antracyt (RAL 7016)
– czarny (RAL 9005)

Komfort użytkowania okien i mieszkania na poddaszu można dodatkowo podwyższyć stosując akcesoria do okien dachowych Fakro, takie jak rolety, żaluzje i markizy do okien dachowych, które będą pomocne w ograniczeniu intensywności światła słonecznego we wnętrzach, od lekkiego rozproszenia do całkowitego zaciemnienia. Markizy do okien dachowych Fakro zapewniają ograniczenie nagrzewania się wnętrz latem, w słoneczne dni.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „FAKRO PWP U5 – wyłazowe okno dachowe plastikowe 66×78”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.