OKNO DACHOWE FAKRO FTP-V U5 WIFI

FAKRO FTP-V U5 66×118 WIFI – okno dachowe otwierane elektrycznie

3 151,00 

PRODUCENT: Fakro
PAKIET: 3-szybowy U4 Profi
MATERIAŁ: Drewno sosnowe
WSPÓŁCZYNNIK Uw: 1,1W/m2K lub 1,0W/m2K w zależności od wykorzystanego kołnierza do montażu
DODATKOWE INFORMACJE: Okno dachowe FAKRO FTP-V U4 wyposażone w superenergooszczędny 3-szybowy pakiet.

Okno dachowe otwierane elektrycznie FAKRO FTP-V U5 WiFi 66x118

Nowe okna dachowe FAKRO FTP-V U5 WIFI to wyjątkowe produkty – nowoczesne i energooszczędne, należące do najwyższej klasy jakości, czyli LUX odznaczają się wyjątkową precyzją wykonania, wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami dla poprawy parametrów termoizolacyjnych, trwałości i bezpieczeństwa zapewniając wszystko, co najważniejsze w budownictwie mieszkalnym. Okna Fakro sterowane elektrycznie za pośrednictwem WiFi to przy tym najwyższy komfort użytkowania w estetycznej oprawie, która idealnie dopełni zarówno nowoczesne i minimalistyczne, jak i tradycyjne budownictwo jednorodzinne.

okno o podwyższonej osi obrotu fakro
 • Posiada czujnik deszczu

 • Montowane w dachu o kącie nachylenia od 15° do 90°

 • Wymiary - 66x118 [cm]

 • Szyby hartowane

 • Wykonane z drewna sosnowego i malowane bezbarwnym lakierem

 • Sterowanie elektryczne za pomocą WiFi (aplikacja na telefon)

 • Wydajny nawiewnik automatyczny

 • Wyższe bezpieczeństwo antywłamaniowe – konstrukcja topSafe

 • Najwyższa jakość Fakro – klasa LUX

 • Pakiet trzyszybowy: 4HT-St12Ar-4-St12Ar-4T

 • Gwarancja: 10 lat na całe okno, 20 lat na pakiet szybowy

 • Zestaw szybowy wypełniony gazem - krypton

Okno dachowe Fakro FTP-V U5 WiFi 66x118 - otwierane elektrycznie

fakro ftp-v u5 wifi 66x118

Wybierając okno dachowe FTP-V U5 WiFi 66×118 otrzymujesz produkt najwyższej klasy – LUX, czyli dopracowany w najmniejszym szczególe, innowacyjny i trwały. Jest to okno o tradycyjnej, obrotowej budowie ze środkową osią obrotu, która jest najbardziej uniwersalna i będzie odpowiednia w przypadku niemal każdego poddasza, do dachów o nachyleniu w przedziale od 15 stopni do 90. Jest to okno drewniane o profilach z drewna sosnowego, poddanego impregnacji próżniowej i klejeniu warstwowemu, co podwyższa jego właściwości wytrzymałościowe, całość zaś pokryta jest bezbarwnym lakierem ochronnym, który tworzy barierę dla czynników atmosferycznych i pozwala zachować naturalny odcień drewna.

 

W oknie FTP-V U5 WiFi zastosowano elementy sterowania elektrycznego, takie jak centralka, transformator i siłownik, dzięki którym, za pośrednictwem sieci WiFi możliwe jest zdalne sterowanie otwieraniem i zamykaniem okna z poziomu smartfona, z użyciem aplikacji. W oknie znajduje się także czujnik deszczu, dzięki któremu nigdy nie trzeba będzie martwić się zamykaniem okien dachowych z powodu możliwego deszczu – czujnik po wykryciu opadów natychmiast inicjuje automatyczne zamknięcie skrzydła, chroniąc przed zalaniem czy naciekami.

Dodatkowo, na ościeżnicy okna znaleźć można styki, z pomocą których w łatwy sposób można zamontować w oknie sterowane elektrycznie akcesoria do okien dachowych Fakro.

 

Okna Fakro wyposażone w komponenty sterowania elekrycznego w poprzez WiFi to niezwykle łatwe podłączenie do standardowej sieci elektrycznej 230V, z kolei przekręcenie klamki w oknie o 90 stopni umożliwia łatwe odłączenie skrzydła od siłownika zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba.

 

Urządzenia sterowane elektrycznie za pośrednictwem WiFi można z łatwością obsłużyć z poziomu smartfona, stosując przeznaczoną do tego aplikację wBox. Okna FTP-V U5 WiFi mogą współpracować z Google Assistant, dzięki czemu możliwe jest zarówno głosowe sterowanie oknami, jak i stworzenie wirtualnego domu Google Home.

 

W oknie dachowym FTP-V U5 WiFi zastosowano rozwiązania technologiczne thermoPro, które wpływają na poprawę komfortu termicznego we wnętrzach a także chronią szczelność oraz wzmacniają profile okienne w zakresie uszkodzeń mechanicznych.

 

Technologia thermoPro to m.in. szyby niskoemisyjne w pakiecie szybowym, skrzydło okienne z wkładkami termoizolacyjnymi w narożach, poczwórny system uszczelnienia czy kanaliki odwadniające, które dodatkowo zabezpieczają przed przeciekami i gromadzeniem się wilgoci. W ramach technologii thermoPro w oknie pojawiają się także praktyczne kątowniki montażowe, które zapewniają precyzyjny i łatwiejszy montaż, również w dużym stopniu przyczyniając się do poprawy izolacji termicznej.

Dachowe okno Fakro FTP-V U5 - elektrycznie sterowane okno dachowe

okno dachowe ftp-v u5 sterowane elektrycznie 66x118

Okna o tak wysokich parametrach termoizolacyjnych, jak FTP-V U5 WiFi z powodzeniem można stosować w budownictwie energooszczędnym a także w tych domach, w których szczególnie istotna jest ochrona przed utratą energii grzewczej i wspieranie środowiska naturalnego. Wybór okien energooszczędnych to znaczące i zauważalne obniżenie wydatków związanych z ogrzewaniem poddasza oraz wyraźna poprawa komfortu mieszkańców.

 

Okno FTP-V U5 WiFi to klasyczna, obrotowa konstrukcja, w której oś obrotu skrzydła znajduje się w połowie wysokości. Klamka znajduje się u dołu okna, co jest wygodne i komfortowe w przypadku standardowych poddaszy. Klamka Elegant wyposażona jest w funkcję dwustopniowego mikrouchylenia.

 

Okno zbudowane jest z najwyższej jakości drewna sosnowego, którego właściwości podnoszą zabiegi próżniowej impregnacji i klejenia warstwowego, które bardzo dobrze wpływają na trwałość i wytrzymałość. Powierzchnia drewna pokryta jest bezbarwnym lakierem ochronnym, dzięki czemu zachowuje pełnię swojego naturalnego uroku.

 

Rozwiązania technologiczne topSafe to podwyższona odporność na włamanie, która obejmuje ochronę przed wepchnięciem skrzydła okiennego do wewnątrz, uniemożliwia wyłamanie zawiasów a drewno zabezpieczone jest przed pękaniem podczas prób siłowego sforsowania.

 

Wyjątkowo wysokie parametry w zakresie izolacji termicznej to połączenie technologii thermoPro oraz supertermoizolacyjnego pakietu szybowego U5. Jest to pakiet, na który składają się trzy szyby hartowane o grubości 4 mm, a tym samym dwie przestrzenie międzyszybowe wypełnione kryptonem, czyli gazem szlachetnym, który bardzo skutecznie ogranicza wymianę cieplną pomiędzy wnętrzem a zewnętrzem budynku. Szyby skrajne mają właściwości niskoemisyjne a od wewnątrz zastosowana została szyba energooszczędna zespolona oraz ciepła ramka dystansowa TGI.

 

Dzięki automatycznemu nawiewnikowi V40P we wnętrzu znacznie łatwiej jest utrzymać zdrowe, świeże powietrze, bez konieczności pamiętania o regularnym otwieraniu okien.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „FAKRO FTP-V U5 66×118 WIFI – okno dachowe otwierane elektrycznie”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.