OKNO DACHOWE FAKRO FYP-V U4

Okno o podwyższonej osi obrotu FAKRO FYP-V U4 otwierane 114×160

3 271,00 

Okno o podwyższonej osi obrotu FAKRO FYP-V U4 otwierane 114x160

Montaż okien dachowych może sprawić, że pomieszczenia na poddaszu, których unikaliśmy staną się naszymi ulubionymi miejscami w domu. Doświetlone pomieszczenie, pełne naturalnego światła korzystnie wpływa na nasze samopoczucie i podnosi komfort użytkowania. Warto także pamiętać, że dzięki oknom dachowe nasz budynek zyskuje także wiele z zewnątrz. W zależności od wyboru rodzaju okien dachowych firma Fakro proponuje nam szereg rozwiązań sprawiających, że nasz dom stanie się bardziej nowoczesny, zachowując przy tym ciepły i rodzinny charakter. Do jednych z rodzajów okien dachowych, wybieranych coraz częściej przez inwestorów są okna FAKRO FYP-V U4 wyróżniające się, chociażby zastosowaniem innowacyjnych systemów czy energooszczędną konstrukcją.

okno o podwyższonej osi obrotu fakro
 • Skuteczna ochrona antywłamaniowa

 • Montowane w dachu o kącie nachylenia od 20° do 65°

 • Wymiary - 114x160 [cm]

 • Bezpieczna szyba hartowana od zewnątrz

 • Wykonane z drewna sosnowego, impregnowanego próżniowo

 • Profile z PVC – wielokomorowe z wypełnieniem termoizolacyjnym

 • Możliwość montażu w zespoleniach

 • Okno klasy LUX

 • Bardzo wysoka izolacja termiczna

 • Pakiet szybowy: 4HT-12-4-12-4

 • Gwarancja: 10 lat na całe okno, 20 lat na pakiet szybowy

 • Klamka Elegant umieszczona w dolnej części skrzydła

Okno dachowe Fakro FYP-V U4 114x160 otwierane – o podwyższonej osi obrotu

fakro fyp-v u4 114x160

Okna dachowe FAKRO FYP-V U4 114×160, dzięki swoim parametrom oraz budowie powinno odegrać konkretną rolę. To istotne, aby produkt nie tylko pełnił rolę designerskiego wykończenia poddasza, ale także świetnie odgrywał zadania stawiane oknom dachowym. Do najważniejszych funkcji okna dachowego zaliczmy:

 

– termoizolacyjność
Jak zapewnia sam producent, firma Fakro podczas konstrukcji okna dachowego stawia na energooszczędność. Nie bez znaczenia ważna rolę odgrywa tu energooszczędny, dwukomorowy (składający się z trzech szyb) pakiet szybowy. Dodatkowo zastosowanie automatycznego nawiewnika V40P w oknie FYP-V U4, zapewnia optymalną ilość świeżego powietrza na poddaszu, jednocześnie chroniąc przed wyziębieniem pomieszczenia, co wiążę się z obniżonymi wydatkami z domowego budżetu. Zastosowanie technologii thermoPro w oknie FYP-V U4 podnosi jego parametry, czego wynikiem jest wyższa termoizolacja całego okna.

 

– bezpieczeństwo
Wysokie poczucie bezpieczeństwa w oknie dachowym FYP-V U4 zyskujemy dzięki zastosowaniu wzmocnionej konstrukcji okna- systemu topSafe. System ten gwarantuje nam nie tylko pewność bezpiecznego użytkowania okna, ale także zabezpiecza przed wejściem do pomieszczenia z zewnątrz, czy chroni przed otwarciem podczas przypadkowego nadepnięcia na skrzydło. Firma Fakro oferuje w przypadku okna FYP-V U4 bogatą ofertę gwarancyjną zapewniająca nam spokój użytkowania na długie lata. Zyskujemy bezterminową gwarancję odporności na gradobicie (dotyczy zewnętrznej szyby hartowanej), 10-letnią na okna oraz 20-letnią na pakiet szybowy.

Dachowe okno Fakro FYP-V U4 - otwierane okno klasy premium

okno dachowe fyp-v u4 o podwyższonej osi obrotu fakro 114x160

funkcjonalność
Bogato wyposażone okno FYP-V U4 otwierane obrotowo, osią obrotu umieszczona powyżej połowy wysokości okna, pozwala podziwiać widoki także wysokim osobom, które bez problemu mogą podejść do samej krawędzi okna. Użytkowanie okna na co dzień (np. podczas mycia) umożliwia skrzydło, które można obrócić je wokół osi o 160o i zablokować zasuwką ryglującą. Dzięki podtrzymywaniu przez innowacyjny system wzmacniający inwestor może także bez problemu pozostawić okno w pozycji otwartej.

 

nowoczesne wykończenie
3 kolory oblachowania w oknie FYP-V U4 daje unikatową możliwość dopasowania koloru oblachowania okien do barwy naszego pokrycia dachowego. Do wyboru mamy kolory ciemnobrązowy (RAL 7022), antracyt ( RAL 7016) oraz czarny (RAL 9005). Klamka elegant umieszczona w dolnej części skrzydła nie tylko stanowi element wykończenia okna, ale także umożliwia łatwą obsługę okna oraz dwustopniowe mikro- uchylenie. Okno dachowe FYP-V U4 wykonane z drewna sosnowego, impregnowanego próżniowo, malowane jest ekologicznym lakierem akrylowym w kolorze naturalnym.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Okno o podwyższonej osi obrotu FAKRO FYP-V U4 otwierane 114×160”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.