velux ISU 2093 do dachu płaskiego moduł szklany 60x60

VELUX ISU 2093 rozmiar 60×60 – płaski moduł szklany

1 411,92 

Produkt dostępny na zamówienie

PRODUKT: ISU 2093 - płaski moduł szklany (NOWY) 60x60

Płaski moduł szklany ISU 2093 należy do komponentów NOWEJ GENERACJI okien do płaskiego dachu Velux. Jego unikalna, całkowicie płaska budowa ze szkłem docierającym do samych krawędzi to szczególnie estetyczne rozwiązanie, które dostosowane jest do dachów płaskich, z nachyleniem mieszczącym się w przedziale od 2° do 15°. Nowoczesna budowa z powiększoną powierzchnią przeszklenia zapewnia jeszcze więcej światła dziennego we wnętrzach pod dachem płaskim, znacząco ulepszone parametry termoizolacyjne i poprawione właściwości tłumienia hałasów z otoczenia. W module płaskim zastosowano powierzchnię ułatwiającą utrzymanie w czystości, aby jak najdłużej nic nie zakłócało widoku ani dostępu światła.
velux płaski moduł szklany do okien do dachu płaskiego

Płaski moduł szklany ISU 2093 – nowa generacja okien do płaskiego dachu od Velux

Nowa generacja okien do dachów płaskich od Velux to wiele, nowych zalet, zarówno w zakresie estetyki, jak i funkcjonalności. Nowy, elegancki design zarówno samych okien, jak i modułu z całkowicie płaską powierzchnią stworzone zostały z myślą o estetyce nowoczesnego i minimalistycznego budownictwa, w którym stawia się na uproszczone formy i kształty. Proste, niczym niezaburzone linie idealnie komponują się z nowoczesnym designem budynków, podobnie jak smukła rama okienna i niemal niewidoczne skrzydło. Konstrukcja stworzona została w taki sposób, aby zastosowane rolety wewnętrzne pozostawały całkowicie niewidoczne, kiedy są nieużywane i zwinięte. Płaski moduł szklany ISU 2093 to nie tylko wygląd, ale i najwyższy stopień bezpieczeństwa, wytrzymałości oraz jakości – przeszklenie wykonane ze szkła hartowanego to wytrzymałość w kontakcie z czynnikami pogodowymi i czynnikami ryzyka uszkodzeń mechanicznych. Konstrukcja oraz materiały a także nowoczesne rozwiązania technologiczne, zastosowane w płaskim module szklanym ISU 2093 sprawiają, że jest to rozwiązanie przeznaczone do zastosowania w budownictwie mieszkalnym, ogrzewanym i nastawionym na oszczędność energii cieplnej. Kształt modułu wraz z budową podstawy okna sprawiają, że całość może być stosowana w przypadku dachów płaskich o nachyleniu mieszczącym się w przedziale 2° do 15°.
Płaski moduł szklany ISU nie jest samodzelnym produktem – wymaga dokupienia podstawy okiennej do dachów płaskich. Moduł ISU 2093 może zostać połączony zarówno w nieotwieraną podstawą okna do płaskiego dachu, jak i z podstawą otwieraną elektrycznie. Podstawy te dostępne są przy tym z pakietem dwuszybowym oraz trzyszybowym i każdy z nich zapewnia bardzo dobre parametry w zakresie izolacji termicznej oraz akustycznej, także w zakresie odgłosów deszczu czy gradu. Okna te wyposażone są w energooszczędną szybę zespoloną ze szkłem bezpiecznym. Okna do dachów płaskich Velux NOWEJ GENERACJI zapewniają bardzo wysokie bezpieczeństwo antywłamaniowe.
velux płaski moduł szklany ISU 2093 60x60

Moduł szklany stanowi tylko element zewnętrzny - do pełnej funkcjonalności i montazu potrzebna jest jeszcze postawa CFU 0020/0025Q lub CVU 0220/0225Q - nieotwierana lub otwierana elektrycznie w dwóch wersjach do wyboru - dwuszybowej lub trzyszybowej.

Dodatki i akcesoria dostępne dla płaskich modułów szklanych NOWEJ GENERACJI okien do dachów płaskich od Velux

Dla okien Velux NOWEJ GENERACJI do dachów płaskich przewidziano wiele dodatków, z którymi można zwiększyć komfort mieszkania na poddaszu:

  • Markiza przeciwsłoneczna, z którą można ograniczyć nagrzewanie się wnętrz – tkanina markizy rozprasza promienie słoneczne i sprawia, że energia cieplna nie dociera do wnętrza pomieszczenia. Markiza przeciwsłoneczna sterowana jest elektrycznie.
  • Roleta zaciemniająca – powoduje niemal całkowite zaciemnienie (99%), zawsze gdy tego potrzebujesz, także w środku słonecznego dnia. Roletę instaluje się w przestrzeni pomiędzy oknem do płaskiego dachu a modułem szklanym, a jej sterowanie odbywa się z użyciem pilota, zasilana jest elektrycznie.
  • Moskitiera – pozwala na otwieranie okna w dowolnym momencie, bez obaw o inwazję owadów latających. Bardzo wytrzymała siatka nie wpływa na ograniczenie widoczności.

Płaski moduł szklany ISU 2093 – detale produktu

  • Przeznaczony do połączenia z podstawą okienną nowej generacji okien do płaskiego dachu Velux

  • Płaska powierzchnia i minimalistyczny wygląd

  • Odpowiednia do dachów o nachyleniu do 2° do 15°

  • Trwałe i wytrzymałe szkło hartowane

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „VELUX ISU 2093 rozmiar 60×60 – płaski moduł szklany”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.