Izolacja przeciwwilgociowa BFX 1000 Velux

91,00 95,00 

  • Szczelne połączenie okna z dachem
  • Materiał: włóknina polipropylenowa
  • Instalacja na łatach
  • Do wszystkich rodzajów dachów
  • Dopuszczalny kąt nachylenia: 15o – 900

Przy montażu okien, właściwa i prawidłowo wykonana izolacja termiczna jest elementem koniecznym do zachowania właściwej równowagi cieplnej budynku, pozwalając na pełne wykorzystanie właściwości termoizolacyjnych wybranych okien. W tym celu powstała specjalistyczna, wokółokienna izolacja przeciwwilgociowa marki Velux. Służy ona do połączenia okna dachowego z papą lub folią dachową.

Izolacja przeciwwilgociowa BFX 1000 Velux

Umożliwia wykonanie izolacji na łatach, bez konieczności ich demontowania, oraz pozwala na położenie dodatkowej warstwy izolacyjnej pomiędzy łatami.

Górną część izolacji wprowadza się pod rynnę odwadniającą.

Specjalnie wyprofilowane narożniki umożliwiają łatwy montaż, a butylowa warstwa klejąca pozwala na przytwierdzenie izolacji do ościeżnicy.

Produkt jest odpowiedni do wszystkich rodzajów dachów.   

Zalecane jest użycie wraz z dodatkowym zestawem izolacji termicznej BDX, na który składa się rama izolacyjna oraz izolacja BFX.

 

 

 

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Izolacja przeciwwilgociowa BFX 1000 Velux”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.

Tylko do końca października lub do wyczerpania zapasów! Rabat 50% od cen katalogowych na trzy najpopularniejsze dachówki Creaton – płaska Simpla, falista Titania oraz nowoczesna Koda. Do tego jak zawsze darmowa wycena całego dachu!