velux kla 300 wewnętrzny czujnik klimatu (1)

KLA 300 VELUX – wewnętrzny czujnik klimatu

450,00 

Produkt dostępny na zamówienie

VELUX ACTIVE KLA 300

KLA 300 EU jest wewnętrznym czujnikiem klimatu, stanowiącym komponent systemu sterowania klimatem Velux ACTIVE. Jest to dodatkowe urządzenie, które może być potrzebne w przypadku większej liczy pomieszczeń, które mają zostać uwzględnione w systemie zarządzania klimatem. Za jego sprawą system pozyskuje informacje na temat stanu powietrza, dzięki czemu jego jakość może być automatycznie regulowana w przypadku elektrycznie sterowanych okien dachowych Velux. Urządzenie KLA 300 EU ma zadanie pomiar temperatury, wilgotności powietrza oraz poziomu dwutlenku węgla w pomieszczeniach poddasza. Czujnik KLA 300 EU obejmuje także przełącznik otwórz/stop/zamknij, przeznaczony do obsługiwania sterowanych elektrycznie okien dachowych Velux, działających w systemie VELUX INTEGRA.
velux kla 300 wewnętrzny czujnik
velux kla 300 wewnętrzny czujnik klimatu (2)
Urządzenie Velux KLA 300 EU jest bardzo łatwe w montażu – jego instalacja wymaga jedynie zdalnego połączenia (sparowania) z systemem VELUX ACTIVE oraz przymocowania do ściany, w dogodnym miejscu. Sprawne funkcjonowanie urządzenia wymaga jednoczesnego zastosowania zestawu startowego systemu Velux ACTIVE. Gwarancja producenta – 10 lat

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „KLA 300 VELUX – wewnętrzny czujnik klimatu”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.

Tylko do końca października lub do wyczerpania zapasów! Rabat 50% od cen katalogowych na trzy najpopularniejsze dachówki Creaton – płaska Simpla, falista Titania oraz nowoczesna Koda. Do tego jak zawsze darmowa wycena całego dachu!