velux active kix 300

VELUX ACTIVE - KIX 300 - sterowanie klimatem poddasza

803,00 

Produkt dostępny na zamówienie

  • Rama izolacyjna + wokółokienna izolacja przeciwwilgociowa BFX
  • Chroni połączenie przed wodą deszczową
  • Łatwy i szybki montaż
  • Fartuch uszczelniający z trójwarstwowej włókniny polipropylenowej
  • Rama izolacyjna ze spienionego polietylenu
  • Dopuszczalny kąt nachylenia połaci dachowej: 15°?90°

VELUX ACTIVE KIX 300

Cała gama produktów Velux działających w systemie VELUX INTEGRA® stworzona została z myślą o maksymalizacji komfortu na poddaszu, co docenią nawet najbardziej wymagający użytkownicy. Okna dachowe, rolety i markizy VELUX wyposażone w komponenty sterowania elektrycznego VELUX INTEGRA® to bezprzewodowa obsługa z użyciem pilota, smartfonu lub przycisku naściennego, obejmująca nawet kilka urządzeń naraz. To także możliwość stworzenia inteligentnego domu, w którym klimat będzie zawsze automatycznie korygowany – połączenie produktów VELUX INTEGRA® z zestawem VELUX ACTIVE to synchronizacja urządzeń z czujnikami jakości powietrza we wnętrzach oraz danych pogodowych na zewnątrz, w skutek czego system samoistnie zainicjuje otwarcie okien, gdy zajdzie taka potrzeba lub zamknie wszystkie, gdy zarejestruje opady deszczu. Poznaj urządzenia sterowane elektrycznie od VELUX i skomponuj swoje idealne wnętrze!  
velux active kix 300

VELUX ACTIVE KIX 300 ZESTAW STARTOWY

KIX 300 to system sterowania produktami VELUX, wyposażonych w sterowanie elektrycznie VELUX INTEGRA®. Oznacza to możliwość stworzenia inteligentnego domu, w którym okna dachowe, markizy i rolety automatycznie regulują swoje ustawienia w odpowiedzi na informacje z czujników stanu powietrza oraz danych pogodowych. W systemie tym urządzenia elektryczne Velux można kontrolować także z użyciem smartfonu, poprzez dedykowaną aplikację od Velux. W skład zestawu startowego KIX 300 wliczają się:

velux kix 300 active co wchodzi w skład zestawu

czujnik klimatu z przeznaczeniem do wnętrz

nieprzerwanie monitoruje klimat pomieszczeń pod kątem temperatury, poziomu wilgotności oraz dwutlenku węgla,

przycisk /wyjście/ którego można użyć wychodząc z domu

powoduje zamknięcie wszystkich okien dachowych (działających w systemie VELUX INTEGRA®), pozostawiając jedynie wentylację poprzez klapy wentylacyjne,

bramka

urządzenie centralne, podłączone do sieci internetowej WiFi. Bramka przetwarza dane na temat warunków pogodowych w okolicy, które pozyskiwane są przez Internet, przetwarza je w oparciu o dane z wewnętrznych czujników stanu powietrza i na ich podstawie inicjuje adekwatne akcje – otwarcie lub zamknięcie okien, ustawienie rolet i markiz. Bramka zsynchronizowana jest z przyciskiem /wyjście/ oraz pozwala na kontrolę urządzeń VELUX poprzez aplikację na smartfonie, – dodatkowo – przewody instalacyjne, dwie wtyczki, baterie.

velux active sterowanie klimatem poddaszu

ZESTAW STARTOWY VELUX ACTIVE KIX 300 – DODATKOWE INFORMACJE

System VELUX ACTIVE będzie kompatybilny z produktami wyposażonymi w komponenty sterowania elektrycznego VELUX INTEGRA®, zarówno zasilanymi elektrycznie, jak i solarnie, działającymi w protokole io-homecontrol. Elementy odpowiedzialne za sterowanie elektryczne mogą być także zamontowane w obsługiwanych manualnie oknach dachowych – w tym celu trzeba dokupić zestaw adaptacyjny INTEGRA z silnikiem. Użytkowanie systemu VELUX ACTIVE wymaga stałego dostępu do aktywnej sieci WiFi.
W systemie VELUX ACTIVE można jednocześnie kontrolować maksymalnie 200 produktów VELUX, a pojedyncza bramka (znajdująca się w zestawie KIX 300) obsługuje do dziesięciu przycisków wraz z dziesięcioma czujnikami. System umożliwia samodzielne skonfigurowanie zakresu dopasowanych indywidualnie parametrów w zakresie jakości powietrza (poziomu wilgotności i CO2, temperatury). Dodatkowo sterowanie urządzeniami może być kontrolowane przez wielu domowników, przy czym jedna osoba ma uprawnienia do nadawania ich innym. Pojedyncza bramka może obsługiwać do 15 smartfonów.
velux active kix 300 sterowanie elektryczne oknami z telefonu

W przypadku korzystania z urządzeń VELUX INTEGRA® w wielu pomieszczeniach domu konieczne może być dokupienie dodatkowych elementów systemu:

KLA 300

KLA 300 EU
jest to wewnętrzny czujnik klimatu, który może być potrzebny w przypadku, gdy system VELUX ACTIVE obejmuje więcej pomieszczeń poddasza, ponieważ dla optymalnych efektów zaleca się stosowanie jednego czujnika w każdym osobnym pomieszczeniu z elektrycznymi oknami dachowymi.

KLN 300

KLN 300 EU
jest to przycisk /wyjście/, który dla najwyższej wygody powinien znajdować się w obrębie każdych drzwi wyjściowych domu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „VELUX ACTIVE – KIX 300 – sterowanie klimatem poddasza”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Cart
Your cart is currently empty.