velux kli 310 przycisk do sterowania oknami i akcesoriami

VELUX KLI 310 – uniwersalny przycisk naścienny Velux INTEGRA

107,00 

Produkt dostępny na zamówienie

  • Rama izolacyjna + wokółokienna izolacja przeciwwilgociowa BFX
  • Chroni połączenie przed wodą deszczową
  • Łatwy i szybki montaż
  • Fartuch uszczelniający z trójwarstwowej włókniny polipropylenowej
  • Rama izolacyjna ze spienionego polietylenu
  • Dopuszczalny kąt nachylenia połaci dachowej: 15°?90°

Uniwersalny przycisk naścienny do urządzeń VELUX INTEGRA® - KLI 310

Bezprzewodowy przycisk służący do sterowania urządzeniami VELUX INTEGRA®, czyli oknami dachowymi, roletami i markizami, niezależnie czy są to produkty zasilane energią elektryczną, czy solarne. Przycisk KLI 310 może obsługiwać zarówno pojedynczy produkt, jak i całą ich grupę. Posiada opcje wyboru akcji – góra/dół/zatrzymanie. Przycisk przeznaczony jest do montażu na ścianie, w wygodnej i łatwo dostępnej lokalizacji. Jest urządzeniem bezprzewodowym, co sprawia, że jego zastosowanie jest maksymalnie uproszczone i nie wymaga żadnych poważniejszych przygotowań, także w zakresie zasilania, ponieważ to pochodzi ze standardowych baterii. Aby sparować przycisk KLI 310 z urządzeniami VELUX INTEGRA® wystarczy zaledwie kilka minut, a wszelkie informacje na ten temat zawarte są w instrukcjach obsługi produktów.
kli velux

Uniwersalny przycisk KLI 310 – dodatkowe informacje

  • Przeznaczenie – przycisk naścienny do obsługi urządzeń VELUX INTEGRA®
  • Kolor – biały
  • Gwarancja producenta – 3 lata

Więcej informacji o VELUX INTEGRA:

Produkty elektryczne VELUX INTEGRA®, czyli okna dachowe oraz rolety i markizy VELUX, mogą być sterowane bezprzewodowo, na odległość. To idealne rozwiązanie zawsze wtedy, gdy okna znajdują się poza zasięgiem swobodnej obsługi manualnej, czyli na dużej wysokości lub gdy są zastawione meblami. Mogą być także po prostu komfortowym sposobem na obsługę wszystkich wymienionych sprzętów z dogodnej lokalizacji, bez potrzeby wstawania. Urządzenia sterowane w systemie VELUX INTEGRA® to możliwość otwierania i zamykania okien, opuszczanie i podnoszenie rolet i markiz zawsze wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba.
 Synchronizacja urządzeń VELUX INTEGRA® w system sterowania VELUX ACTIVE with NETATMO to także możliwość stworzenia inteligentnego domu, w którym sprzęty będą automatycznie dostosowywały swoje ustawienia w zależności od warunków pogodowych, inicjując otwarcie lub zamknięcie oraz ustawienie rolet i markiz na podstawie informacji z czujników pogodowych oraz oceny stanu powietrza z wnętrza domu. Urządzenia działające w systemie VELUX INTEGRA® mogą być zasilane zarówno z domowej sieci elektrycznej, jak i energią słoneczną. Poznaj nowoczesne i komfortowe urządzenia Velux i stwórz idealne wnętrze, dopasowane do wszystkich Twoich potrzeb!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „VELUX KLI 310 – uniwersalny przycisk naścienny Velux INTEGRA”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.