Pozostałe kategorie

Zaobserwuj nas na FB aby być zawsze na bieżąco

velux moduły zewnętrzne do okien do dachu płaskiego

VELUX ELEMENTY ZEWNĘTRZNE DO OKIEN DO DACHU PŁASKIEGO

Wybierz poniżej do jakiego pomieszczenia poszukujesz okien.

Wszystkie produkty w tej kategorii:

Skorzystaj z filtrów

Sprawdź wszystkie produkty w tej kategorii lub skorzystaj z filtrów poniżej aby wybrać te najbardziej pasujące do Twoich wymagań.

Poznaliście już produkty w kategorii okien dachowych FAKRO
poniżej prezentujemy poradnik dotyczący okien - sprawdź i dowiedz się więcej

Okna dachowe Fakro – poznaj możliwości

W najnowszej ofercie Fakro pojawia się szeroki wybór okien dachowych, wśród których znaleźć można absolutnie wszystko, czego tylko można potrzebować w zakresie doświetlenia poddaszy. Kompleksowa oferta to najróżniejsze konstrukcje wraz ze sposobami otwierania, materiały odpowiednie dla różnych typów pomieszczeń mieszkalnych, parametry termoizolacji od standardowych aż po okna do budownictwa pasywnego oraz wiele, wiele innych, innowacyjnych rozwiązań podnoszących komfort użytkowania i mieszkania na poddaszu. Dowiedz się, dlaczego okna dachowe Fakro są zawsze dobrym wyborem:
okna dachowe termoizolacyjne fakro parametry termiczne
Wysokie parametry izolacji termicznej – jeżeli szukasz przede wszystkim okien, które pozwolą ograniczyć straty energii cieplnej, to wśród produktów Fakro znajdziesz wiele rozwiazań, które sprawdzą się w tej roli idealnie. Z nowymi trzy oraz czteroszybowymi oknami Fakro zyskujesz najwyższe parametry termoizolacyjne – pakiety szybowe, konstrukcja profili okiennych wraz z kołnierzami i zestawami izolującymi to razem jedne z najwyższych możliwych na rynku wyników w zakresie ochrony przed utratą ciepła.
bezpieczeństwo okien dachowych fakro (2)
Zwiększone bezpieczeństwo – okna dachowe Fakro to podwyższona odporność na włamanie, przypadkowe uszkodzenia oraz ochrona przed wyłamaniem okna z zewnątrz. Są dzięki temu bardziej odporne także na gwałtowne zjawiska pogodowe, jak wichury czy silne gradobicia. Wśród dodatkowych rozwiązań znajdą się zabezpieczenia przed otwarciem przez dzieci czy okna o wysokiej klasyfikacji antywłamaniowej. Także w standardowych rozwiązaniach znaleźć można dodatkowe usprawnienia, jak system topSafe, mocne, hartowane i laminowane szyby czy też wzmocnione zawiasy i profile okienne.
trwałe i wytrzymałe okna dachowe
Trwałe i wytrzymałe – najwyższa jakość wykonania przekłada się na wyjątkową trwałość oraz wytrzymałość okien dachowych Fakro, dzięki czemu jest to zakup na wiele lat. Do produkcji okien Fakro wykorzystywane jest selekcjonowane drewno sosnowe, które dzięki warstwowemu klejeniu osiąga maksymalną wytrzymałość na wszelkiego rodzaju obciążenia. Impregnacja próżniowa oraz zastosowanie kilkukrotnej warstwy lakieru chroni drewno przed wpływem czynników zewnętrznych, zapewnia ochronę przed zmianą kształtu oraz pękaniem drewna. Dodatkowo wprowadzone rozwiązania technologiczne, jak thermoPro czy system naprowadzania skrzydła dodatkowo wzmacniają konstrukcję i chronią przed uszkodzeniami.
Wygoda i funkcjonalność – zarówno w standardowych, jak i o podwyższonej klasie oknach znaleźć można wiele funkcjonalnych udogodnień, z których większość jest opatentowana przez Fakro. Rozwiązania te wpływają na zwiększenie komfortu użytkowania i należą do nich m.in. automatyczne nawiewniki, zapewniające nieprzerwany dostęp świeżego powietrza, wygodne, ergonomiczne klamki, różne sposoby otwierania, a także możliwości zaawansowane, jak sterowanie elektryczne wraz z inteligentnymi systemami automatycznego sterowania klimatem w zależności od warunków pogodowych. Wśród rozwiązań Fakro znajdą się więc okna nawet dla najbardziej wymagających użytkowników.
Nowoczesna estetyka – okna dachowe mają także zapewnić najwyższy wymiar estetyki dla poddaszy użytkowych. Dlatego też funkcjonalne i trwałe rozwiązania Fakro to także estetyczna oprawa na miarę nowoczesnego budownictwa. Składa się na to zarówno najwyższa jakość stosowanych do produkcji surowców, jak i wykonanie a także sama konstrukcja okien. Dzięki różnym rodzajom tworzyw oraz wykończenia profili bez problemu znaleźć można takie, które będą idealnie dopasowane do wnętrza na poddaszu, jak i do wyglądu dachu czy elewacji. Okna Fakro zachowają przy tym nieskazitelny wygląd przed długie lata.

Okna połaciowe Fakro – rodzaje profili

Poddasze użytkowe to zarówno pokoje dzienne standardowego użytku, jak i takie o nieco większych wymaganiach w zakresie wytrzymałości okien na wpływ czynników zewnętrznych. Dzięki różnorodności w zakresie profili okiennych Fakro bez trudu znaleźć można okna na każde potrzeby.

Drewniane okna dachowe Fakro

drewniane okna dachowe fakro
drewno sosnowe to podstawowy i najbardziej popularny budulec profili okiennych. Wyselekcjonowane drewno sosnowe wykazuje najwyższą trwałość, a dzięki klejeniu warstwowemu, impregnacji próżniowej oraz lakierowaniu jest ono odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki atmosferyczne. Drewniane profile zachowują swój naturalny kolor, dzięki czemu idealnie dopełniają wnętrza pokoi dziennych, salonów czy sypialni.

Drewniane okna dachowe Fakro w kolorze białym

drewniane okna dachowe fakro w kolorze białym
białe okno niekoniecznie musi być wykonane z tworzywa sztucznego. W ofercie Fakro znaleźć można wykończenie podwójną warstwą lakieru akrylowego w kolorze białym, spod którego nadal widoczne są słoje i naturalna struktura drewna. Jednocześnie wykończenie akrylowe zwiększa trwałość profili okiennych, chroni przed czynnikami atmosferycznymi oraz jest bezpieczne dla zdrowia.

Drewniano-poliuretanowe okna dachowe

drewniano poliuretanowe okna dachowe fakro
dzięki technice powlekania drewnianego profilu warstwą odpornego na wilgoć poliuretanu okna te mogą być stosowane w pomieszczeniach o podwyższonym poziomie wilgotności powietrza, jak kuchnie i łazienki, w których nie jest wskazane stosowanie standardowych, drewnianych okien dachowych pokrytych wyłącznie lakierem ochronnym. Trzykrotna warstwa poliuretanu w pełni chroni drewniany środek przed kontaktem z wilgocią, tworząc wykończenie w kolorze białym. Poliuretan łatwo przy tym utrzymać w czystości, ponieważ nie wchłania trwale zabrudzeń a powierzchnia jest gładka i łatwozmywalna.

Okna dachowe z profilami z PVC

okna dachowe fakro pvc plastikowe
profile aluminiowo-tworzywowe posiadają wewnątrz wiele komór, dzięki czemu zachowują wysokie parametry termoizolacyjne. Wytrzymałość PVC podnoszą stalowe rdzenie, dlatego całość wykazuje podobne własności, jak w przypadku okien drewnianych. Tworzywo PVC nie wchłania wody, dlatego okna takie szczególnie zalecane są do pomieszczeń, w których panuje wyższa wilgotność (kuchnie, łazienki, pralnie i suszarnie). Powierzchnia tworzywa sztucznego nie wchłania zabrudzeń i jest niezwykle łatwa do utrzymania w czystości. Dodatkowo w ofercie Fakro można znaleźć okna PVC wykończone okleiną w kolorze dębu czy sosny.

Okna dachowe Fakro – klasy jakości

Okna Fakro podzielone są na kategorie, w których znaleźć można różne rodzaje zaawansowania produktów. Dzięki temu o wiele łatwiej jest odszukać wymagane rozwiązania oraz zorientować się w oferowanych możliwościach.
fakro okna dachowe standard dwuszybowe

Klasa STANDARD

znajdą się tu ekonomiczne okna dachowe, posiadające podstawowy zakres funkcjonalny, parametry technologiczne, w tym izolacji termicznej i będące przy tym w przystępnych cenach. W klasie standard znajdują się tradycyjne okna obrotowe, wykonane zarówno z drewna, jak i z PVC. Aktualnie wszystkie okna dachowe w kategorii STANDARD wyposażone są w pakiet trzyszybowy, dlatego zapewniają bardzo dobre parametry izolacji termicznej, wykonane są także w technologii thermoPro i topSafe, podnoszącej ich trwałość. Posiadają też automatyczne nawiewniki, zewnętrzną szybę hartowaną (z wieczystą gwarancją związaną z gradobiciem), czy poczwórny system uszczelek oraz system naprowadzania skrzydła, chroniący przed przedwczesnym uszkodzeniem. Okna w klasach wyższych będą posiadały wszystkie te cechy oraz znacznie więcej!

Klasa PROFI

znajdą się tu ekonomiczne okna dachowe, posiadające podstawowy zakres funkcjonalny, parametry technologiczne, w tym izolacji termicznej i będące przy tym w przystępnych cenach. W klasie standard znajdują się tradycyjne okna obrotowe, wykonane zarówno z drewna, jak i z PVC. Aktualnie wszystkie okna dachowe w kategorii STANDARD wyposażone są w pakiet trzyszybowy, dlatego zapewniają bardzo dobre parametry izolacji termicznej, wykonane są także w technologii thermoPro i topSafe, podnoszącej ich trwałość. Posiadają też automatyczne nawiewniki, zewnętrzną szybę hartowaną (z wieczystą gwarancją związaną z gradobiciem), czy poczwórny system uszczelek oraz system naprowadzania skrzydła, chroniący przed przedwczesnym uszkodzeniem. Okna w klasach wyższych będą posiadały wszystkie te cechy oraz znacznie więcej!
okna dachowe profi fakro trzyszybowe
okna dachowe fakro lux

Klasa LUX

w klasie LUX pojawiają się okna, które śmiało można zaliczyć do grupy produktów najwyższych możliwych parametrach jakości oraz funkcjonalności, przy zachowaniu nowoczesnej estetyki. To poza tym wiele unikalnych rozwiązań, które znacznie podnoszą komfort użytkowania, i które można napotkać wyłącznie w produktach Fakro. To najwyższe parametry w zakresie izolacji termicznej a także okna przeznaczone do budownictwa pasywnego, w tej kategorii znajdą się też okna o najwyższych wskaźnikach antywłamaniowych a także wszystkie niestandardowe konstrukcje i sposoby otwierania, w tym okna balkonowe Fakro. Klasa LUX to bez wątpienia produkty dla najbardziej wymagających klientów i najwyższy wymiar nowoczesności w kategorii okien dachowych.
Cart
Your cart is currently empty.
darmowa wycena okien dachowych

Wiemy że wybór okien dachowych może być skomplikowany, dlatego skorzystaj z porady naszych specjalistów którzy z chęcią pomogą wybrać odpowiedni model okna, kołnierza a nawet dodatki do Twoich okien. Zostaw do siebie kontakt lub zadzwoń do nas a z chęcią pomożemy