CFU 0020Q 0025Q velux okna do dachu płaskiego 120x120

VELUX CFU 0020Q i 0025Q 120×120 – okno do dachu płaskiego

3 067,11 3 987,72 

VELUX CFU 0020Q i 0025Q 120x120

Okna Velux do płaskiego dachu to teraz także dodatkowa, nowa generacja produktów, dzięki którym komfort mieszkania na poddaszu oznacza znacznie więcej! To okna, które idealnie dopasujesz do swoich potrzeb dzięki możliwości połączenia dokładnie takich elementów, jakie spełnią Twoje wymagania. Nieotwierana podstawa CFU, czyli podstawowy komponent nowej generacji okien do płaskiego dachu od Velux, to innowacyjna konstrukcja o wysmuklonej ramie okiennej oraz nieodznaczającym się skrzydle. Okno CFU dostępne jest w dwóch wariantach – dwu oraz trzyszybowym, dzięki czemu teraz jeszcze lepiej dopasujesz produkt do swoich potrzeb.

okno dachowe do dachu płaskiego CFP 0073U

Nowa generacja okien do płaskiego dachu Velux – smukła, nieotwierana podstawa CFU

W najnowszych oknach do płaskich dachów Velux oferuje wiele nowych możliwości, które zapewniają jeszcze większy komfort użytkowania w każdym wnętrzu. Dopracowana, smukła podstawa okienna CFU posiada węższą ramę, w obrębie której skrzydło okienne pozostaje niewidoczne. Zapewnia to jeszcze większą powierzchnię przeszklenia, czyli niemal nieograniczony dostęp światła dziennego w pomieszczeniach pod dachem. Umożliwia to przy tym dyskretne zamontowanie rolety, która instalowana jest pomiędzy oknem, a zewnętrznym elementem okiennym, czyli modułem szklanym. Zwinięte przesłony całkowicie chowają się w obszarze ramy okiennej, nie ograniczając dopływu światła słonecznego, gdy nie jest to wskazane.
velux cfu 0020q oraz 0025q okna do dachu płaskiego nowej generacji (4)

Nieotwierana podstawa CFU – najważniejsze informacje

velux cfu 0020q oraz 0025q okna do dachu płaskiego nowej generacji (5)
Nowatorska, dopracowana konstrukcja postawy okiennej CFU o wysmuklonej ramie wykończona została z użyciem trwałego poliuretan w kolorze białym, dzięki czemu okno nie będzie wymagało żadnych zabiegów konserwacyjnych. Poliuretan jest tworzywem o najwyższej odporności na wilgoć, dlatego podstawa okienna CFU jest odporna zarówno na warunki atmosferyczne, jak i na wilgoć powstającą we wnętrzach domu, dlatego z powodzeniem może być stosowana tak w pomieszczeniach standardowego użytku, jak i w kuchniach czy łazienkach.

W przypadku obu wariantów pakietów szybowych, od wewnątrz zastosowano szybę zespoloną, laminowaną, z bezpiecznym szkłem klejonym, które na wypadek rozbicia nie stwarza zagrożenia dla mieszkańców.

 

Podstawa okienna do płaskich dachów CFU, niezależnie czy zastosowano w niej dwuszybowy czy trzyszybowy pakiet, zapewnia bardzo komfortowe parametry w zakresie izolacyjności cieplnej oraz bardzo skutecznie ogranicza dopływ hałasów z zewnątrz, redukując przy tym także odgłosy deszczu oraz gradu.

velux okno do dachu płaskiego CFU z płaskim modułem szklanym (1)

Parametry całego okna dachowego do dachu płaskiego zależeć będą od zastosowanego zewnętrznego modułu szklanego. Płaski moduł szklany zapewnia parametry termoizolacyjności U=0,75 w przypadku zastosowania okna dwuszybowego (0020Q) oraz U=0,60 w przypadku zastosowania okna trzyszybowego (0025Q)

velux okno do dachu płaskiego CFU ze sferycznym modułem szklanym (2)

Zastosowanie zewnętrznego modułu sferycznego zwiększa znacząco parametry izolacyjne całego okna. Płaski moduł szklany zapewnia parametry termoizolacyjności U=0,65 w przypadku zastosowania okna dwuszybowego (0020Q) oraz U=0,55 w przypadku zastosowania okna trzyszybowego (0025Q)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „VELUX CFU 0020Q i 0025Q 120×120 – okno do dachu płaskiego”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.