velux CVU 0220Q 0225Q otwierane elektrycznie do dachu płaskiego 100x100

VELUX CVU 0220Q i 0225Q 100×100 – okno otwierane elektrycznie do dachu płaskiego

5 230,30 5 983,96 

VELUX CVU 0220Q i 0225Q okna elektryczne do dachu płaskiego

Nowa generacja okien do płaskiego dachu od Velux to wiele dodatkowych rozwiązań, z którymi osiągniesz jeszcze wyższy komfort użytkowania we wnętrzach poddasza. Z oknami Velux do płaskich dachów można z łatwością skomponować rozwiązania idealne, ponieważ poszczególne elementy dobiera się osobno, w zależności od indywidualnych preferencji. Podstawa okna – CVU, to sterowany elektrycznie element, stanowiący główny komponent okna nowej generacji. Wyróżnia go nowoczesna budowa z wysmukloną ramą okienną, w której skrzydło okienne pozostaje niemal niewidoczne. Elektryczna podstawa okna do płaskiego dachu CVU dostępna jest w dwóch wersjach – z dwuszybowym lub trzyszybowym pakietem, dlatego jeszcze łatwiej jest dostosować parametry okna do Twoich potrzeb i charakteru pomieszczenia.

Nowe możliwości – nowa generacja okien do płaskiego dachu Velux

velux okno dachowe CVU 0220Q otwierane elektrycznie (1)
Nowa generacja okien do płaskich dachów od Velux wprowadza wiele innowacji, które docenią nawet najbardziej wymagający użytkownicy. Unowocześniona, smukła podstawa okna CVU z elektrycznym otwieraniem wyróżnia się jeszcze węższą niż w poprzednich modelach ramą okienną oraz niewidocznym skrzydłem okiennym, co zapewnia jednocześnie większą estetykę, jak i jeszcze więcej światła słonecznego we wnętrzach dzięki zwiększeniu powierzchni szklenia – tafla przeszklenia sięga niemal samych krawędzi okna. W podstawie okiennej CVU zastosowano szklenie strukturalne (ze znakiem CE), co oznacza mocowanie szklanego modułu bez konieczności stosowania jakichkolwiek elementów mechanicznych, Okno w wariancie otwieranym to komfort i zdrowy mikroklimat w pomieszczeniach. Dzięki elektrycznemu otwieraniu korzystanie z okna to najwyższa wygoda, szczególnie ważna w przypadku lokalizacji w płaskim dachu. Elektryczne sterowanie to także skuteczniejsza ochrona przed deszczem – w wariancie tym zastosowano fabrycznie zamontowany czujnik deszczu, dzięki któremu skrzydło okienne zostanie automatycznie zamknięte, jeżeli wykryte zostają opady deszczu, a Ty nie musisz się już martwić, aby zamykać okna wychodząc z domu. Sterowanie elektryczne okna do płaskiego dachu Velux CVU jest w pełni kompatybilne z systemem Velux ACTIVE oraz Velux App Control.
velux okno dachowe CVU 0220Q otwierane elektrycznie (2)
Okno oparte jest na drewnianym rdzeniu o udoskonalonej budowie, umożliwiającej zastosowanie węższych elementów. Gwarantuje to podwyższoną trwałość i stabilność termiczną, przy zachowaniu eleganckiego wzornictwa. W konstrukcji okna CVU zastosowano innowacyjne rozwiązania ThermoTechnology, co dodatkowo poprawia walory termoizolacyjne. Wykończenie drewnianej postawy trwałą warstwą poliuretanu, pokrytą białą farbą sprawia, że okno CVU może być stosowane zarówno w pomieszczeniach standardowego użytku, takich jak pokoje dzienne, sypialnie czy korytarze, jak i w tych, w których na co dzień panuje podwyższony poziom wilgotności powietrza. Powierzchnia poliuretanowa jest odporna na wilgoć, nie wchłania zabrudzeń, przez co jest szczególnie łatwa do utrzymania w czystości, a także nie wymaga konserwacji. Okno CVU Velux przygotowane jest fabrycznie do precyzyjnego połączenia z wnęką okienną – wyposażone jest w fabryczne punkty – miejsca montażowe. Skrzydło okienne skonstruowane zostało w taki sposób, aby pozostawało niewidoczne – wykonane jest z włókna szklanego, dzięki czemu pozostaje smukłe i wpuszcza do wnętrz maksymalnie dużo światła słonecznego, pozostając przy tym trwałe i wytrzymałe.

Okno elektryczne do płaskiego dachu CVU dostępne jest w dwóch wariantach pakietu szybowego – z dwoma lub z trzema szybami:

Pakiety szybowe zamontowane są niżej w konstrukcji okna, dzięki czemu posiada ono jeszcze większą wydajność energetyczną. Okno, niezależnie od wybranego pakietu szybowego, wyposażone jest w energooszczędną szybę zespoloną i laminowaną, z klejonym, bezpiecznym szkłem, które w wypadku stłuczenia nie stwarza zagrożenia dla mieszkańców.
velux okno dachowe CVU 0220 otwierane elektrycznie do dachu płaskiego (1)

Parametry całego okna dachowego do dachu płaskiego zależeć będą od zastosowanego zewnętrznego modułu szklanego. Płaski moduł szklany zapewnia parametry termoizolacyjności U=0,75 w przypadku zastosowania okna dwuszybowego (0220Q) oraz U=0,60 w przypadku zastosowania okna trzyszybowego (0225Q)

Zastosowanie zewnętrznego modułu sferycznego zwiększa znacząco parametry izolacyjne całego okna. Płaski moduł szklany zapewnia parametry termoizolacyjności U=0,65 w przypadku zastosowania okna dwuszybowego (0220Q) oraz U=0,55 w przypadku zastosowania okna trzyszybowego (0225Q)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „VELUX CVU 0220Q i 0225Q 100×100 – okno otwierane elektrycznie do dachu płaskiego”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.