Velux okno dachowe CVP 0073U otwierane manualnie 60x60

VELUX CVP 0073U rozmiar 60×60 – otwierane okno do dachu płaskiego

2 125,83 

Produkt dostępny na zamówienie

OKNO do dachu płaskiego manualne CVP 0073U rozmiar 60x60

Linia okien do płaskich dachów od Velux to wiele, różnorodnych możliwości, dzięki którym można dopasować rozwiązanie szyte na miarę potrzeb. Dzięki oknom do płaskiego dachu można doświetlić pomieszczenia w centralnych częściach domu, pozbawionych dostępu do zewnętrznych ścian budynku, a tym samym bez możliwości zastosowania okien pionowych. To także świetny sposób na doświetlenie niedostatecznie jasnych pomieszczeń pod płaskim dachem, dzięki którym światło dotrze tam, gdzie dotąd było to utrudnione.

velux okno do dachu płaskiego CVP 0073U
okno do dachu płaskeigo velux cfp 0073U

CFP 0073U VELUX

W wewnętrznych częściach budynku to także możliwość wietrzenia, szczególnie ważnego dla zachowania zdrowego mikroklimatu i dobrych warunków do funkcjonowania. Okna do płaskich dachów Velux mają termoizolacyjną konstrukcję, dlatego chronią ciepło, zapewniając też najwyższą szczelność i bezpieczeństwo. Z Oknem CVP 0073U zyskasz najwyższy komfort użytkowania, w najbardziej dopasowanej do swoich potrzeb formie.
 • Okno do dachu płaskiego lub o niewielkiej pochyłości
 • Oświetlenie/dodatkowe doświetlenie pomieszczeń
 • Otwieranie manualne
 • Profile z PVC – termoizolacyjne i odporne na wilgoć
 • Dwuszybowy pakiet 
 • Okno wymaga osobnego dokupienia kopuły lub modułu szklanego

Okno Velux do płaskiego dachu CVP 0073U o wymiarach 60×60 wymaga dokupienia elementu górnego – modułu szklanego lub kopuły z tworzywa sztucznego. Górne elementy kompatybilne z oknem to ISD 0000, ISD 0100, ISD 0010A oraz ISD 0110A. Istnieje możliwość zastosowania akcesoriów do okien do płaskich dachów Velux, takich jak rolety zaciemniające lub dekoracyjne, które pomogą kontrolować intensywność światła we wnętrzach.

Okno do płaskiego dachu CVP 0073U rozmiar 60x60 - charakterystyka

velux okno otwierane manualnie do dachu płaskiego CVP 0073U 60x60 (2)

Termoizolacyjne, nowoczesne i trwałe okno do płaskich dachów CVP 0073U z manualną obsługą to bardzo wysoka jakość Velux, która oznacza wieloletnie użytkowanie, najwyższe bezpieczeństwo i ochronę ciepła, a przy tym nowoczesną estetykę, pasującą do każdego wnętrza. Okno zamontowane w płaskim dachu umożliwia doprowadzenie światła słonecznego w niedostępne dla okien pionowych rejony domu, dlatego może ono być zarówno głównym źródłem światła w pomieszczeniach bez dostępu do zewnętrznych ścian budynku, jak i stanowić dodatkowe doświetlenie w pomieszczeniach o dużej powierzchni lub z oknami od zacienionej strony. Okno do płaskiego dachu CVP 0073U o wymiarach 60×60 posiada ościeżnicę z utwardzonego i wielokomorowego PVC z wypełnieniem z termoizolacyjnego polistyrenu, który pomaga ograniczać straty energii cieplnej. Okno CVP wyposażone jest także w energooszczędną szybę zespoloną o klejonej, bezpiecznej konstrukcji, chroniącej przed odłamkami szkła na wypadek stłuczenia. Okno posiada wysoką klasę odporności antywłamaniowej – P2A.

velux okno otwierane manualnie do dachu płaskiego CVP 0073U 60x60 (1)
Zarówno konstrukcja ramy okiennej, jak i pakietu szybowego, nastawione są na jak największą oszczędność energii grzewczej wraz z podwyższonym bezpieczeństwem antywłamaniowym. Okno posiada możliwość otwierania, a co za tym idzie – wietrzenia pomieszczeń, co pomaga utrzymać korzystny mikroklimat nawet w wewnętrznych częściach domu, które nie miały dotąd dostępu do świeżego powietrza. Pomaga to uzyskać klimat odpowiedni do codziennego funkcjonowania i zdrowego snu, a w pomieszczeniach jak kuchnie i łazienki – zapobiegać nadmiernemu zawilgoceniu i powstawaniu grzybów i pleśni. Konstrukcja okna CVP 0073U o najwyższej szczelności pozwala na zastosowanie okien w całkowicie płaskich dachach, już od 0° nachylenia, a także w przypadku niewielkich pochyleń, do 15°.

Okno do płaskiego dachu CVP 0073U Velux manualne – detale produktu

 • Okno termoizolacyjne do płaskiego dachu

 • Wymiary - 60x60

 • Przeznaczone do pomieszczeń mieszkalnych

 • Okno otwierane – obsługa manualna

 • Profile ze wzmacnianego PVC z wypełnieniem termoizolacyjnym

 • Wyposażone w energooszczędną szybę zespoloną

 • Od wewnątrz bezpieczne szkło klejone o kasie P2A

 • Urc, ref300 z zastosowaniem płaskiego modułu szklanego – 0,87 (W/m2K)

 • Urc, ref300 z zastosowaniem sferycznego modułu szklanego – 0,76 (W/m2K)

 • Izolacja akustyczna Rw z płaskim lub sferycznym modułem szklanym – 30 dB

 • Szerokość otwarcia – ok. 20 cm

 • Montaż w dachach płaskich o nachyleniu od 0° do 15°

 • Gwarancja – 10 lat na okno, 20 lat na szyby

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „VELUX CVP 0073U rozmiar 60×60 – otwierane okno do dachu płaskiego”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.