Świetlik dachowy otwierany elektrycznie CVJ 0210 60x60

VELUX CVJ 0210 60×60 ? podstawa otwierana elektrycznie

3 417,70 

Produkt dostępny na zamówienie

VELUX CVJ 0210 60x60 – podstawa otwierana elektrycznie

Nowe świetliki dachowe Velux są bardzo skutecznym i prostym rozwiązaniem, z którym można zapewnić dostęp światła słonecznego do wnętrz pomieszczeń i budynków nieogrzewanych i nieprzeznaczonych do użytkowania mieszkalnego. Stosowane są w przypadku garaży, magazynów, wiat oraz wszelkiego rodzaju budynków przemysłowych. CVJ produkcji Velux jest to podstawa świetlika dachowego w wersji otwieranej, której obsługa odbywa się elektrycznie, z użyciem pilota (do dokupienia osobno)

cvj 0210 velux świetlik otwierany elektrycznie

CVJ 0210 – elektrycznie otwierana podstawa świetlika dachowego

Podstawa świetlika dachowego Velux w wariancie z elektrycznym sterowaniem jest jednym z elementów świetlika i wymaga osobnego dokupienia kopuły zewnętrznej, dostępnej w opcji dwuwarstwowej oraz trzywarstwowej. Świetlik dachowy Velux może zostać zamontowany zarówno podczas budowy dachu, jak i w trakcie jego użytkowania – montaż jest bardzo łatwy i nie wymaga przebudowy dachu ani dużej ingerencji w jego strukturę. Podstawa wykonana jest z wytrzymałego i odpornego na wilgoć PVC, zastosowano w niej także dodatkową izolację termiczną.

Podstawa świetlika dachowego Velux CVJ 0210 ma możliwość otwierania, co umożliwia przewietrzenie wnętrza i dbałość o zdrową jakość powietrza oraz skuteczne odprowadzanie nadmiaru wilgoci. Obsługa świetlika dachowego zbudowanego na podstawie CVJ 0210 jest w pełni elektryczna, co zapewnia maksimum komfortu, niezależnie od wysokości montażu w dachu. Konstrukcja podstawy świetlika wzbogacona jest w dodatkową izolację termiczną, co zapewnia odpowiedni komfort cieplny i ochronę przed nadmiernymi stratami energii grzewczej.

Nowoczesne świetliki dachowe Velux charakteryzują się wyjątkowo trwałą konstrukcją, która jest całkowicie odporna na wpływ wszelkich czynników atmosferycznych, niezależnie od pory roku czy warunków pogodowych. Jest też rozwiązaniem bezpiecznym dla osób przebywających we wnętrzach oraz zapewnia długoletnią, bezawaryjną eksploatację. Wszystkie elementy, które składają się na kompletny świetlik dachowy Velux są odpowiednio prefabrykowane, tak aby ich wzajemne złożenie było łatwe i bezproblemowe oraz zapewniało idealną szczelność. Świetliki dachowe Velux zbudowane na podstawie CVJ 0210 przeznaczone są do montażu w dachach o nachyleniu od 0 do 15°.

velux swietlik do dachu płaskiego otwierany elektrycznie

Podstawa CVJ 0210 elektryczna do świetlika dachowego Velux – dodatkowe informacje

Do podstawy świetlika CVJ 0210 konieczne jest dokupienie dwuwarstwowej lub trzywarstwowej kopuły. Kopuły dostępne są zarówno w wariancie poliwęglanowym jak i akrylowym, mają wykończenie matowe (mleczne). W sprzedaży dostępne są także dodatkowe elementy montażowe – kratka zabezpieczająca oraz rama do wymian. Wymagane jest także zastosowanie odpowiednich wkrętów, które powinny być dostosowane do specyfiki dachu i pokrycia dachowego, dlatego należy dokupić je osobno.
kopuła dwuwarstwowa akrylowa lub poliwęglanowa

Świetlik dachowy CVJ 0210 + kopuła 2-warstwowa matowa (akryl lub poliwęglan):

  • U = 2,2 W/m2K
  • G = 0,75 (akryl) / 0,52 (poliwęglan)
  • Rw = 20 dB
  • τV = 0,80 (akryl) / 0,52 (poliwęglan)
kopuła 3 warstwowa akrylowa lub poliwęglanowa

Świetlik dachowy CVJ 0210 + kopuła 3-warstwowa matowa:

  • U = 1,7 W/m2K
  • G = 0,69 (akryl) / 0,47 (poliwęglan)
  • Rw = 22 dB
  • τV = 0,75 (akryl) / 0,46 (poliwęglan)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „VELUX CVJ 0210 60×60 ? podstawa otwierana elektrycznie”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.