kopuła dwuwarstwowa akrylowa lub poliwęglanowa ISJ 0103 90x60

Kopuła VELUX ISJ 0112 90×60 dwuwarstwowa – poliwęglanowa

808,52 

Produkt dostępny na zamówienie

Kopuła ISJ 0102 90x60 DWUWARSTWOWA AKRYLOWA

Nowe świetliki dachowe Velux – z przeznaczeniem do budynków niezamieszkałych i nieogrzewanych lub komercyjnych to wiele nowych możliwości, z którymi doprowadzisz naturalne, słoneczne światło wszędzie tam, gdzie nie było to dotąd możliwe. W ofercie Velux znajdziesz poszczególne elementy, które możesz dobrać osobno w zależności od potrzeb, aby skomponować produkt, który idealnie spełni Twoje oczekiwania. Kopuła akrylowa ISJ 0102 jest górnym, zewnętrznym elementem świetlika dachowego Velux i stanowi uzupełnienie otwieranej lub nieotwieranej podstawy.

Kopuła akrylowa świetlika dachowego Velux ISJ 0102 dwuwarstwowa – charakterystyka

Kopułę świetlika dachowego, czyli ISJ 0102 należy połączyć z elementem głównym – podstawą, która występuje w wariancie otwieranym lub nieotwieranym. Świetliki dachowe Velux stworzone zostały typowo dla pomieszczeń nieogrzewanych, jak na przykład obiekty komercyjne, warsztaty, garaże czy magazyny. Świetliki Velux sprawdzą się zarówno w przypadku nowo wnoszonych budynków, jak i montowane w trakcie renowacji. Najwyższa jakość oraz wytrzymałość materiałów sprawiają, że zarówno kopuła, jak i podstawa świetlika poradzą sobie z każdymi warunkami atmosferycznymi, są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne oraz w najwyższym stopniu bezpieczne dla użytkowników. Dwuwarstwowa, akrylowa kopuła świetlika dachowego Velux, czyli ISJ 0102 będzie pasować zarówno do otwieranej, jak i nieotwieranej podstawy, niezależnie od jej wysokości czy tworzywa, z którego jest zrobiona. Każdy z elementów składających się na kompletny świetlik dachowy Velux jest prefabrykowany, dzięki czemu montaż pojedynczych części jest znacznie łatwiejszy a wszystkie idealnie do siebie pasują. W przypadku kopuły dwuwarstwowej ISJ 0102 świetlik Velux będzie mógł być zamontowany w dachu płaskim o nachyleniu od 0° do 15°. Kopuła dwuwarstwowa ISJ 0102 dostępna jest w wykończeniu matowym, w wariancie z akrylu lub poliwęglanu.

Jak wybrać elementy kompletnego świetlika dachowego Velux

Do dwuwarstwowej, akrylowej kopuły ISJ 0102 wybierz odpowiednią podstawę – otwieraną elektrycznie lub bez możliwości otwierania. Oba warianty produkowane są w trzech wysokościach – 15 cm, 30 cm oraz 50 cm. W ofercie dostępne są także produkty montażowe – kratka zabezpieczająca oraz profile do mocowania pokrycia dachowego do postawy świetlika, a także produkty dodatkowe – rama do wymian i zestaw do montażu sterowania elektrycznego.

Parametry techniczne akrylowej kopuły ISJ 0102 Velux do świetlików dachowych

W zależności od wybranego rodzaju podstawy oraz tworzywa, z którego zbudowana jest kopuła dwuwarstwowa ISJ 0102, kompletny świetlik dachowy Velux będzie wykazywał następujące parametry użytkowe:
  • U = 2,0 W/m2K
  • G = 0,75
  • Rw = 20 dB
  • τV = 0,80

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kopuła VELUX ISJ 0112 90×60 dwuwarstwowa – poliwęglanowa”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.