kopuła trzywarstwowa akrylowa lub poliwęglanowa ISJ 0103 80x80

VELUX ISJ 0113 80×80 – 3-WARSTWOWA, Poliwęglanowa do świetlików dachowych Velux

1 176,60 

Produkt dostępny na zamówienie

KOPUŁA ISJ 0113 80x80 matowa, 3-WARSTWOWA, POLIWĘGLANOWA do świetlików dachowych Velux

Świetliki dachowe Velux to wyjątkowo wygodna w zastosowaniu, jedna z najtańszych metod doprowadzenia światła słonecznego do wnętrz, w których nie ma możliwości montażu okien pionowych czy też dachowych. Świetliki dachowe Velux są rozwiązaniem stworzonym z myślą o budynkach bez przeznaczenia mieszkalnego – nieogrzewanych, komercyjnych, warsztatów czy garaży. W najnowszej ofercie Velux, właściwości świetlika dachowego można jeszcze bardziej precyzyjnie dostosować do swoich wymagań, ponieważ w sprzedaży dostępne są elementy, które kompletuje się według upodobań. ISJ 0113 to poliwęglanowa kopuła świetlika dachowego Velux, do której konieczne jest dokupienie podstawy świetlika, dostępnej w wariancie otwieranym bądź bez możliwości otwarcia.

ISJ 0113 – trzywarstwowa, poliwęglanowa kopuła do świetlików dachowych Velux – charakterystyka

Poliwęglanowa, 3-warstwowa kopuła ISJ 0113 (matowa), stanowi górny element świetlika dachowego Velux i uzupełnienie postawy – otwieranej bądź nieotwieranej. Całość stanowi konstrukcję o parametrach dostosowanych do budynków bez przeznaczenia mieszkalnego i nieogrzewanych – hal, garaży, warsztatów czy budynków komercyjnych. Świetlik dachowy Velux może zostać zamontowany zarówno na etapie wznoszenia budynku, jak i w dachach już istniejących, na przykład podczas prac remontowych. Pełen świetlik dachowy, czyli podstawa + kopuła ISJ 0113 to trwały, bezpieczny i wytrzymały produkt, który skutecznie doświetla pomieszczenia i jest odporny na wszelkie warunki atmosferyczne oraz na uszkodzenia mechaniczne. Trzywarstwowa kopuła świetlika dachowego Velux ISJ 0113 będzie pasowała do wszystkich rodzajów podstawy świetlika – otwieranej oraz nieotwieranej, niezależnie od jej wysokości (dostępne warianty to wysokość 15 cm, 30 cm i 50 cm). Poszczególne komponenty składające się na świetlik dachowy są odpowiednio prefabrykowane, dzięki czemu złożenie świetlika jest niezwykle szybkie i łatwe a wszystkie części idealnie do siebie dopasowane. Poliwęglanowa kopuła ISJ 0113 Velux dostosowana jest to świetlików montowanych w dachach płaskich, o nachyleniu od 0° do 15°.

Jak skompletować świetlik dachowy Velux

Trzywarstwowa kopuła poliwęglanowa ISJ 0113 wymaga połączenia z postawą świetlika dachowego Velux, dostępną w wariancie otwieranym lub bez możliwości otwarcia, dostępnych w trzech wysokościach, wybieranych w zależności od specyfiki dachu i jego pokrycia. Akcesoria do świetlików dachowych Velux obejmują takie produkty, jak elementy montażowe, kratki zabezpieczające, elementy mocowania z pokryciem dachowym, dodatki i zestawy do instalacji sterowania elektrycznego.

Velux ISJ 0113 – kopuła trzywarstwowa świetlika – detale produktu

Kopuła ISJ 0113 poliwęglanowa + podstawa otwierana elektrycznie:
  • U = 1,6 W/m2K
  • G = 0,47
  • Rw = 22 dB
  • τV = 0,46

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „VELUX ISJ 0113 80×80 – 3-WARSTWOWA, Poliwęglanowa do świetlików dachowych Velux”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.