kopuła trzywarstwowa akrylowa lub poliwęglanowa ISJ 0103 90x90

VELUX Kopuła ISJ 0103 90×90 – Trzywarstwowa (akrylowa mat)

1 138,44 

Produkt dostępny na zamówienie

Kopuła ISJ 0103 90x90 – Trzywarstwowa (akrylowa mat)

Świetliki dachowe Velux przeznaczone są do budynków niezamieszkałych i nieogrzewanych – obiektów komercyjnych, garaży czy warsztatów. Najnowsza propozycja świetlików dachowych od Velux to wiele nowych możliwości, które jeszcze łatwiej jest dopasować do różnych potrzeb czy wymagań. Zastosowanie świetlika dachowego to jedna z najłatwiejszych i najtańszych metod na dostarczenie naturalnego światła dziennego do pomieszczeń, w których nie ma możliwości montażu standardowych okien pionowych lub dachowych. Oferta świetlików dachowych Velux składa się z pojedynczych komponentów, spośród których można dobrać właściwe parametry czy funkcjonalności w zależności od potrzeb. Akrylowa, 3-warstwowa kopuła świetlika Velux ISJ 0103 o matowym wykończeniu stanowi górny element świetlika dachowego i wymaga osobnego dokupienia podstawy w wariancie otwieranym lub bez możliwości otwarcia.

ISJ 0103 – trzywarstwowa kopuła do świetlika dachowego Velux akrylowa – opis

Trzywarstwowa kopuła akrylowa ISJ 0103 o matowym wykończeniu to element świetlika dachowego, uzupełnienie do podstawy, wytwarzanej w wariancie otwieranym lub nieotwieranym. Świetliki dachowe Velux przeznaczone są do zastosowania w pomieszczeniach i budynkach nieogrzewanych – nie posiadają odpowiednich właściwości termoizolacyjnych, które wymagane są dla budownictwa mieszkalnego. Montaż świetlika Velux w dachu możliwy jest zarówno na etapie wznoszenia nowego budynku, jak i w dachach już istniejących, w trakcie remontów. Kompletny świetlik dachowy Velux, składający się z podstawy i kopuły, to wysokiej jakości produkt o dużej wytrzymałości na czynniki mechaniczne i atmosferyczne, który zapewnia wysokie bezpieczeństwo dla użytkowników. Trzywarstwowa kopuła ISJ 0103 dostosowana jest do obu rodzajów podstawy świetlika oraz do wszystkich dostępnych wysokości. Elementy składające się na świetlik są prefabrykowane, dlatego idealnie do siebie pasują i ich złożenie oraz montaż w dachu są szybkie i łatwe. Matowa kopuła ISJ 0103 składa się z trzech warstw akrylu i przeznaczona jest do montażu w dachach płaskich, których nachylenie mieści się w przedziale od 0° do 15°.

W jaki sposób skompletować świetlik dachowy Velux

Trzywarstwową kopułę ISJ 0103 należy połączyć z podstawą świetlika dachowego (w wariancie otwieranym lub nieotwieranym). Podstawy świetlików dostępne są w trzech wysokościach, które należy dobrać do specyfiki dachu – 15 cm, 30 cm oraz 50 cm. W ofercie akcesoriów do świetlików dachowych Velux znajdują się też elementy potrzebne do montażu – kratka zabezpieczająca, profile mocujące z pokryciem dachowym i inne dodatki, jak rama do wymian czy zestaw do instalacji sterowania elektrycznego.

Parametry techniczne akrylowej kopuły ISJ 0102 Velux do świetlików dachowych

Kopuła ISJ 0103 akrylowa + podstawa otwierana elektrycznie:
  • U = 2,0 W/m2K
  • G = 0,52
  • Rw = 20 dB
  • τV = 0,52

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „VELUX Kopuła ISJ 0103 90×90 – Trzywarstwowa (akrylowa mat)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.