VELUX okno kolankowe VFE 3066 SK31 114x60 - dwuszybowe drewniane

VELUX okno kolankowe VFE 3066 SK31 114×60 – trzyszybowe drewniane

3 680,85 

Produkt dostępny na zamówienie

Okno kolankowe VELUX VFE 3066 rozm. 114x60

Trzyszybowe okno kolankowe VFE 3066 z superenergooszczędną szybą to rozwiązanie, dzięki któremu możesz uzyskać więcej światła na poddaszu i tworzyć niezwykle interesujące układy z oknami dachowymi Velux, pod którymi znajduje się ścianka kolankowa. Powstałe doświetlenie będzie wyjątkowe, rozpoczynając się tuż nad podłogą i doprowadzając światło tam, gdzie dotąd było to utrudnione. Najwyższej jakości, termoizolacyjne profile drewniane oraz wyjątkowo ciepły pakiet szybowy to najwyższa możliwa ochrona ciepła na poddaszu i dopełnienie termoizolacyjnych okien połaciowych.
velux okno dachowe kolankowe VFE 3066 trzyszybowe
velux okno dachowe kolankowe VFE 3066 SK31 114x60 trzyszybowe

VELUX VFE 3066

 • Do montażu w ściance kolankowej
 • Profile z drewna sosnowego
 • Trzyszybowy pakiet supertermoizolacyjny
 • Uchylne otwieranie z górną klamką
 • Blokada przypadkowego otwarcia

Okna kolankowe VFE 3066 Velux rozm. 114x60 - dolne przedłużenie okien Velux

Velux trzyszybowe okno dachowe kolankowe VFE 3066 SK31 114x60 (2)

Okna dachowe Velux to ogrom możliwości, zarówno w zakresie konstrukcyjnym, jak i tworzenia wyjątkowych układów, składających się z kilku okien. Z oknami kolankowymi VFE 3066 rozm. 114×60 możesz rozbudować standardowe okno dachowe, dodając pod nim dodatkowe doświetlenie w ściance kolankowej. Jest to zarówno praktyczne, jak i efektowne połączenie uroku i największych zalet okien połaciowych oraz pionowych, które w dodatku powiększy wnętrze optycznie i zapewni nieograniczony widok na zewnątrz. Okna kolankowe VFE to także bardzo łatwy sposób na zwiększenie powierzchni przeszklenia do wymiarów, które określane są przez prawo budowlane, aby zapewnić odpowiednią ilość światła dziennego we wnętrzach. Profile okien kolankowych VFE 3066 wykonane są z drewna sosnowego zabezpieczonego lakierem bezbarwnym, dlatego mają naturalny kolor. Sprawdzą się najlepiej w pomieszczeniach standardowego użytku, jak pokoje dzienne, gdzie zachowają długoletnia trwałość, nie wymagając zabiegów konserwacyjnych. Okna kolankowe VFE mogą być stosowane wyłącznie w zestawie z oknami dachowymi Velux, nie mogą funkcjonować jako samodzielne okno.

Velux: Okna kolankowe VFE 3066 – budowa

Velux trzyszybowe okno dachowe kolankowe VFE 3066 SK31 114x60 (1)

Trzyszybowe okna kolankowe VFE 3066 o wymiarach 114×60 mają profile zbudowane z naturalnego drewna sosnowego, poddanego klejeniu warstwowemu oraz impregnacji a powierzchnia pokryta jest bezbarwnym lakierem ochronnym, dzięki czemu zachowują naturalny odcień oraz przez wiele lat nie będą wymagać zabiegów konserwacyjnych. Drewno jest ponadto łączone z wysokoizolacyjnym tworzywem EPS (ThermoTechnology), co dodatkowo podnosi ich parametry izolacyjności termicznej. Wyposażenie w dodatkowe uszczelki obwiedniowe zapewnia najwyższą, czwartą klasę szczelności, chroniąc przed wiatrem i zimnym powietrzem. Z kolei możliwość uchylnego otwarcia ułatwia przewietrzenie, bez obaw o niespodziewany deszcz, jak w przypadku okien obrotowych. Supertermoizolacyjny pakiet trzyszybowy –66 zbudowany jest zewnętrznej szyby hartowanej i wewnętrznej, bezpiecznej szyby laminowanej o klasie wytrzymałości antywłamaniowej P2A. Od zewnątrz zastosowano powłokę łatwozmywalną i antyroszeniową.

Właściwości okien kolankowych VFE 3066 rozm. SK31 114x60

Uchylne skrzydło okna kolankowego VFE 3066 posiada górną klamkę oraz bezpieczną blokadę, która chroni przed niepożądanym otwarciem, np. przez dzieci, dlatego dolna i łatwo dostępna lokalizacja okna nie stanowi problemu. Profile okienne, dzięki zaawansowanej obróbce drewna mogły zostać znacznie zwężone, zachowując najwyższe właściwości wytrzymałościowe, a przy tym tworząc jeszcze więcej przestrzeni na przeszklenie, co zapewnia jeszcze więcej światła we wnętrzu (w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań o tych samych wymiarach). Wzmocnione profile okienne to także bardzo wysoka, trzecia klasa odporności na uderzenia, stanowiąca skuteczną ochronę przed próbami siłowego wyważenia z zewnątrz. Supertermoizolacyjne właściwości okien kolankowych VFE 3066 to bardzo wysoki współczynnik Uw = 1,0 W/m2K, co stanowi wyjątkowo skuteczną ochronę przed utratą ciepła na poddaszu. Pakiet szybowy –66 wyróżniają także szczególnie wysokie parametry izolacji akustycznej, chroniąc przed hałasem z zewnątrz.

Okno kolankowe Velux VFE 3066 w rozm. SK31 114x60 – parametry techniczne

 • Montaż w ściance kolankowej

 • Wyłącznie w zestawie z oknem Velux

 • Wymiary - SK31 114x60

 • Otwieranie – uchylne, górna klamka

 • Komory międzyszybowe – 2

 • Współczynnik przenikania ciepła Uw (W/m2K) – 1,0

 • Izolacja akustyczna – 37 dB

 • Kolor oblachowania – RAL 7043

 • Nachylenie połaci dachowej – 15° - 85°

 • Gwarancja Velux: 10 lat na całe okno, 15 lat na okucia stalowe, 20 lat na szyby

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „VELUX okno kolankowe VFE 3066 SK31 114×60 – trzyszybowe drewniane”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.