VELUX GGL 3062 FK04 66x98

VELUX GGL 3062 FK04 66×98 – Premium – 3-szybowe – drewniane

3 016,23 

Produkt dostępny na zamówienie

Okno dachowe Velux GGL 3062 66x98 drewniane

Okno połaciowe Velux GGL jest wykonane z najwyższej jakości, klejonej warstwowo oraz impregnowanej sosny, a jego powierzchnia została zabezpieczona bezbarwnym, ekologicznym lakierem, co ułatwia utrzymanie go w czystości i zapewnia wysoką trwałość estetyczną.
 • Najwyższa klasa jakości PREMIUM
 • Konstrukcja obrotowa, drewniana
 • Podwyższone właściwości energooszczędne
 • Trzyszybowy pakiet wyciszający hałasy z zewnątrz
 • Szyba hartowana i laminowana P2A
 • Wentylacja zintegrowana
 • Górne otwieranie
VELUX GGL 3062 FK04 66x98

Termoizolacja i wyciszenie – nowoczesne okno dachowe drewniane GGL 3062 Velux

Okno dachowe velux gll 3062 (2)
Okno połaciowe Velux GGL to konstrukcja drewniana, wykonana z najwyższej jakości, klejonej warstwowo oraz impregnowanej sosny, o powierzchni zabezpieczonej bezbarwnym, ekologicznym lakierem. Takie wykończenie przekłada się także na znacznie łatwiejsze utrzymanie okna w czystości i wysoką trwałość estetyczną. Okno GGL to konstrukcja z górnym otwieraniem, dlatego świetnie sprawdzi się w niskich lokalizacjach montażu oraz wszędzie tam, gdzie pod oknem ustawione będą meble lub sprzęty. Z górną klamką zintegrowana jest także wentylacja wyposażona w filtr powietrza, która umożliwia lekkie przewietrzenie bez kurzu i owadów, a także bez nadmiernego wychładzania wnętrza – działa także przy zamkniętym oknie. Zużyty filtr można z łatwością wymienić.
Okno dachowe velux gll 3062 (1)

Dopracowana konstrukcja drewniana okna wykonana jest w systemie ThermoTechnology, który wpływa nie tylko na poprawę parametrów termoizolacyjnych, ale także na ogólną wytrzymałość, trwałość i szczelność całego okna. Wszystko to wspiera nowoczesny, superenergooszczędny pakiet szybowy wypełniony kryptonem – trzy szyby, w tym szyba hartowana i laminowana o klasie bezpieczeństwa P2A to nie tylko większa wytrzymałość, ale także termoizolacja oraz skuteczne wytłumianie hałasów z zewnątrz. Na zewnętrznej szybie zastosowano dodatkowo powłokę wyciszającą hałasy wywołane przez deszcz, z kolei laminowanie szyby po wewnętrznej stronie chroni mieszkańców przed odłamkami szkła na wypadek stłuczenia – szyba pozostaje w jednym kawałku.

Okno dachowe Velux GGL 3062 to także maksimum komfortu w zakresie przepuszczalności powietrza – 4. klasa oznacza najwyższy możliwy wynik i całkowitą szczelność. Dodatkowo, zastosowane w najnowszych oknach Velux zwężone profile okienne przekładają się na zwiększoną powierzchnię przeszklenia, czyli jeszcze więcej naturalnego światła we wnętrzach.

 

Konstrukcja techniczna okna dachowego Velux GGL zapewnia bardzo wysoką, aż 3. klasę wytrzymałości na uderzenia – to zarówno solidne profile okienne, jak i jednoczesna ochrona przed siłowym otwarciem np. uderzeniem z zewnątrz. W połączeniu z bezpiecznym pakietem szybowym z szybą laminowaną, można oczekiwać bardzo wysokiego standardu bezpieczeństwa.

 

Wszystkie okna dachowe Velux GGL zapewniają możliwość dodatkowego zamontowania sterowania elektrycznego, czyli rozwiązań Velux INTEGRA oraz wielu rodzajów rolet oraz markiz. Rozwiązania te mogą zostać zamontowane w także w trakcie użytkowania okna, w dowolnym momencie.

Okno dachowe Velux GGL 3062 – najważniejsze cechy i informacje techniczne

 • Konstrukcja okna – obrotowa, środkowa oś obrotu
 • Przenikanie ciepła – 0,92 W/m2K
 • Współczynnik przenikania ciepła na szybie Ug – 0,5 (W/m2K)
 • Przenikalność energii całkowitej g (pozyskiwanie energii słonecznej – 0,52
 • Przepuszczalność światła – 73%
 • Izolacja akustyczna Rw – 42 dB (-2;-5)
 • Wentylacja zintegrowana z klamką
 • Wydajność wentylacji przy różnicy ciśnień 10 Pa (m3/h) – 23-59 (zależy od wymiarów okna)
 • Klasa szczelności – 4
 • Ciepła ramka dystansowa
 • Zalecany zakres nachylenia dachu – 15 – 90
 • Gwarancja – 10 lat na całe okno, 15 lat na okucia, 20 lat na szyby*

Podwyższone parametry i dłuższa gwarancja z BDX

Okno dachowe Velux GGL 3062 zamontowane wraz z systemem izolacji BDX to nie tylko jeszcze lepsze parametry izolacyjne okna wraz z poprawą jego właściwości wytrzymałościowych i zwiększoną trwałością, ale także dłuższa gwarancja! BDX 2000F to dodatkowa rama izolacyjna wraz z wokółokienną izolacją przeciwwilgociową BFX. Fartuch uszczelniający wykonany z włókniny polipropylenowej to gwarancja perfekcyjnego dopasowania okna do otworu w dachu. Wybór tego rozwiązania to aż 20 lat gwarancji na całe okno – wystarczy zarejestrować kwestionariusz na stronie producenta.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „VELUX GGL 3062 FK04 66×98 – Premium – 3-szybowe – drewniane”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.