DREWNIANE OBROTOWE OKNA DACHOWE VELUX 1064

VELUX DREWNIANE OBROTOWE OKNA DACHOWE GLL 1064

Wszystkie produkty w tej kategorii:

Skorzystaj z filtrów

Sprawdź wszystkie produkty w tej kategorii lub skorzystaj z filtrów poniżej aby wybrać te najbardziej pasujące do Twoich wymagań.

Poznaliście już ceny i rozmiary drewnianych okien obrotowych VELUX GLL 1064
poniżej prezentujemy poradnik dotyczący tych okien - sprawdź i dowiedz się więcej

To drewniane okno supertermoizolacyjne, należące do podwyższonej klasy jakościowej STANDARD PLUS. Dzięki uniwersalnej, obrotowej konstrukcji sprawdzi się w większości pomieszczeń na poddaszu, zapewniając wygodę użytkowania oraz wiele dodatkowych udogodnień dla poprawy komfortu.

Najważniejsze cechy

 • Podwyższona jakość STANDARD PLUS

 • Termoizolacyjny pakiet trzyszybowy

 • Wariant z górnym otwieraniem

 • Konstrukcja drewniana

 • Wentylacja z filtrem oczyszczającym powietrze

 • Poprawiona szczelność

 • 30% grubsze szyby

 • Szyba hartowana

 • Powłoka niskoemisyjna

Okno obrotowe GLL 1064 z górnym otwieraniem – podwyższona jakość, najwyższy komfort

drewniane trzyszybowe okna dachowe velux gll 1064 (1)
Ulepszona, innowacyjna konstrukcja trzyszybowego okna GLL 1064 to jeszcze wyższe parametry izolacji termicznej oraz akustycznej a także ograniczona słyszalność szumu deszczu na szybie. Zastosowanie powłoki łatwozmywalnej to rzadsze mycie i zawsze czysty pejzaż za oknem.
drewniane trzyszybowe okna dachowe velux gll 1064 (2)
Okno dachowe GLL 1064 to także elegancki design – estetyczny i nowoczesny uchwyt otwierający połączony jest z systemem wentylacji, górna lokalizacja umożliwia wygodę otwierania oraz obsługi rolet w przypadku niskiego montażu okna lub ustawionych bezpośrednio poniżej przedmiotów.
drewniane trzyszybowe okna dachowe velux gll 1064 (3)
Podwyższone parametry w zakresie izolacji termicznej to wynik zastosowania nowego, trzyszybowego pakietu z powłoką niskoemisyjną V11 oraz najskuteczniejszej, czarnej ramki dystansowej termoplastycznej TPS. Parametry są dzięki temu lepsze aż o 10%. Zastosowane rozwiązania termoizolacyjne stosowane były dotąd wyłącznie w produktach PREMIUM.
velux okna dachowe GLL 1064 trzyszybowe drewniane obrotowe (4)
Poprawiona izolacyjność akustyczna może być szczególnie istotna w przypadku domu w hałaśliwej lokalizacji, ale nie tylko – redukcja odgłosów deszczu to także komfort snu w jesienne, deszczowe noce. W oknach dachowych GLL 1064 zastosowano aż o 30% grubsze szyby, które znacznie lepiej oddzielają poddasze od hałasów, a innowacyjna, zróżnicowana grubość poszczególnych szyb odpowiada za wyłapywanie fal dźwiękowych o różnej częstotliwości.
velux okna dachowe GLL 1064 trzyszybowe drewniane obrotowe (3)
System wentylacji wyposażony jest w filtr powietrza, chroniący wnętrze przed kurzem i owadami. Filtr można w razie potrzeby odświeżyć z użyciem odkurzacza a także w łatwy sposób wymienić. Wentylacja zachodzi także przy zamkniętym oknie – można ją uruchomić pociągnięciem za uchwyt. Dostęp świeżego powietrza nie wymaga całkowitego wychładzania pomieszczeń.
Powłoka łatwozmywalna N2 na zewnętrznej szybie to rozwiązanie, dzięki któremu większość zabrudzeń rozkłada się pod wpływem promieniowania UV. Dodatkowe właściwości hydrofobowe powłoki ułatwiają swobodne usuwanie zabrudzeń wraz z deszczem.
velux gll 1064 okno dachowe (2)
System wentylacji wyposażony jest w filtr powietrza, chroniący wnętrze przed kurzem i owadami. Filtr można w razie potrzeby odświeżyć z użyciem odkurzacza a także w łatwy sposób wymienić. Wentylacja zachodzi także przy zamkniętym oknie – można ją uruchomić pociągnięciem za uchwyt. Dostęp świeżego powietrza nie wymaga całkowitego wychładzania pomieszczeń.
velux gll 1064 okno dachowe (1)
Ulepszona szczelność – okno dachowe GLL 1064 posiada najwyższą, 4. tą klasę szczelności, bez przeciągów czy świszczenia w trakcie wichury.
W oknie GLL 1064 konstrukcja oparta jest na naturalnym drewnie sosnowym, klejonym warstwowo oraz impregnowanym, pokrytym warstwą bezbarwnego lakieru akrylowego. Drewno jest trwałe i wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki atmosferyczne.
velux okna dachowe GLL 1064 trzyszybowe drewniane obrotowe (2)
Nowoczesny design, na który składa się zarówno elegancki uchwyt otwierający, jak i zaokrąglone kształty elementów. Okno zapewnia możliwość głębszego osadzenia w dachu, zaś oblachowanie zewnętrzne jest bardziej płaskie i posiada wygładzone krawędzie, co sprawia, że estetyka dachu jest bardziej spójna. W dodatku zwężona została górna część oblachowania, a mocowanie na zatrzaski ogranicza ilość koniecznych wkrętów, ułatwiając prace montażowe oraz ujednolicając wygląd okna.
velux okna dachowe GLL 1064 trzyszybowe drewniane obrotowe (1)
Superenergooszczędny, dwukomorowy pakiet zbudowany z trzech grubych szyb to wyraźnie wyższa skuteczność w zakresie izolacji termicznej, wynosząca – Uw = 1,0 W/m2K oraz Ug = 0,6 W/m2K. Dużą zaletą jest także znacząco podwyższona izolacja akustyczna, czyli 35 dB, dzięki czemu we wnętrzu zawsze można liczyć na komfortową ciszę. Pakiet szybowy w oknach 1064 to także bardzo dobre wyniki w zakresie przepuszczalności światła – 64%, a także współczynnik pozyskiwania energii słonecznej g, wynoszący 0,47.

Okno dachowe GLL 1064 Velux – informacje dodatkowe

 • Klasa produktu – STANDARD PLUS

 • Zalecany kąt nachylenia połaci dachu - 15° - 90°

 • Przenikanie ciepła Uw – 1,0 W/m2K

 • Współczynnik Ug – 0,6 W/m2K

 • Izolacja akustyczna Rw – 32 dB

 • Przepuszczalność energii całkowitej g – 0,47

 • Przepuszczalność światła – 64%

 • Czarna ramka dystansowa termoplastyczna TPS

 • Dwie komory międzyszybowe

 • Zintegrowana wentylacja z filtrem kurzu i owadów

Gwarancja obejmuje 10 lat na całe okno oraz 20 lat na szyby, 15 lat na stalowe okucia. Możliwe jest przedłużenie gwarancji do 20 lat, dla okien zamontowanych z użyciem zestawu izolacyjnego BDX i zarejestrowaniu odpowiedniego formularza, dostępnego na stronie producenta.

Dodatkowe możliwości przewidziane dla okna GLL 1064

Firma Velux oferuje szeroki wybór dodatkowych produktów, które zwiększają komfort użytkowania, czyli rolet, żaluzji oraz markiz zewnętrznych, których montaż zajmie jedynie kilka minut dzięki przygotowanym w oknach elementom instalacyjnym.
Istnieje możliwość doposażenia okien GLL 1064 w moduł sterowania elektrycznego VELUX INTEGRA, którego silnik po zamontowaniu pod klapą wentylacyjną pozostaje całkowicie niewidoczny, gdy okno jest zamknięte. Okno wyposażone w elektryczne sterowanie można obsługiwać pilotem, klawiaturą naścienną lub z użyciem aplikacji w smartfonie.
Okno dachowe GLL 1064 występuje także w wersji z dolnym mechanizmem otwierania – GLL 1064B, dzięki czemu można wybrać wygodniejszy wariant w przypadku np. montażu okna na znacznej wysokości.
Cart
Your cart is currently empty.