velux okno gll 78x140 MK08 z dolnym otwieraniem

VELUX GLL 1064b 78x140 MK08 - Obrotowe okno dachowe drewniane 3-szybowe

1 847,00 

VELUX GLL 1064b 78x140 MK08

z klamką na dole okna - z dolnym otwieraniem

Najnowsze 3-szybowe okno dachowe od VELUX GLL 1064b w rozmiarze 78×140 MK08 – przygotowane specjalnie na rok 2021 w związku z wejściem w życie nowych przepisów. To jeszcze więcej ciepła, jeszcze większe bezpieczeństwo i jeszcze lepszy komfort użytkowania. Velux określa swoje okno jako nowy wymiar komfortu – sprawdź dlaczego tak właśnie jest.

 

velux okna dachowe 3-szybowe gll 1064b 778x140 MK08
GLL 1064b okno dachowe z otwieraniem dolnym 78x140 MK08

Na pierwszy rzut oka jest to standardowe drewniane okno dachowe przeznaczone do pomieszczeń takich jak sypialnia, pokój dziecka czy salon. Wyposażone zostało w zawias umieszczony po środku wysokości okna dzięki czemu nadaje się do każdego rodzaju pomieszczenia. Klamka w górnej części skrzydła zintegrowana z automatycznym nawiewnikiem zapewnia wygodne otwieranie okna nawet z meblami ustawionymi bezpośrednio pod oknem. Z takimi rozwiązaniami zaaranżujesz swoje poddasze dokładnie tak jak chcesz!

Zewnętrzna szyba w tym pakiecie szybowym została pogrubiona o 30% co znacząco wpływa nie tylko na izolacje termiczną ale także akustyczną. Izolacja dzwiękowa zwiększyła się o 3dB co oznacza dwukrotny spadek głośności co jest odczuwalne szczególnie przy niekorzystnych warunkach pogodowych. Zapewnia to idealne warunki do wypoczynku, snu oraz pracy.

Velux lubi sprytne rozwiązania – jednym z takich rozwiązań jest zastosowanie lepszej innowacyjnej i nowoczesnej powłoki w nowych oknach oraz czarnej termoplastycznej ramki dystansowej. Dzięki czemu energooszczędność okien jest jeszcze lepsza niż do tej pory a rachunki za ogrzewanie jeszcze mniejsze. Przekłada się to bezpośrednio na zaoszczędzone przez Ciebie pieniądze.

okna dachowe velux GLL 1064

Komfort przejrzystego widoku

Szyba zewnętrzna nowych okien GLL 1064 została pokryta specjalna warstwą łatwo zmywalną. Zabrudzenia organiczne na tej szybie rozkładane są naturalnie przez promienie słoneczne a następnie zmywane przez krople deszczu. Dzięki takiemu rozwiązaniu Ty możesz cieszyć się pięknym widokiem.

VELUX OKNA STANDARD PLUS

Okna standard plus zostały ulepszone! Velux podnosi jakość swoich okien – dodaje 4 dodatkowe cechy do okien trzyszybowych, które wcześniej dostępne były tylko w segmencie PREMIUM. Dzięki czemu Twój komfort życia na poddaszu zwiększy się jeszcze bardziej. Ty i twoi najbliżsi odczujecie znaczące zwiększenie komfortu przebywania na poddaszu.

gll 1064b okno dachowe velux dolne otwieranie 78x140 MK08 (2)
gll 1064b okno dachowe velux dolne otwieranie 78x140 MK08

Komfort okien to także ciepło i energooszczędność

Oszczędność na rachunkach za prąd w nowych okna dachowych GLL 1064 gwarantują sprytne rozwiązania. Eksperci VELUX opracowali nowoczesną kombinację usprawnień w konstrukcji okna która zapewnia bardzo atrakcyjną cenę. Efekt ten został uzyskany dzięki nowej powłoce V11 oraz zastosowaniu specjalnej czarnej ramki TPS (termoplastycznej). To dzięki tym rozwiązaniom zaoszczędzisz na rachunkach. Bezsprzecznie są to najlepsze okna VELUX 3 szybowe w super cenie. Wybierz trzyszybowe okna dachowe VELUX GLL 1064 aby zagwarantować sobie najwyższy komfort podczas użytkowania pomieszczeń na poddaszu

Sprawdź poniższą prezentacje a dowiesz się jeszcze więcej na temat okien dachowych VELUX GLL 1064

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „VELUX GLL 1064b 78×140 MK08 – Obrotowe okno dachowe drewniane 3-szybowe”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.