VELUX GXL 3070 FK06 66x118

Okno dachowe wyłazowe VELUX GXL 3070 FK06 66×118 – dwuszybowe

2 354,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Okno wyłazowe Velux GXL 3070 wym. FK06 66x118

Dzięki nowoczesnym i funkcjonalnym oknom wyłazowym Velux można w łatwy sposób uzyskać bezpieczny dostęp do powierzchni dachu z poddaszy mieszkalnych i ogrzewanych, w przeciwieństwie do standardowych wyłazów dachowych, przeznaczonych wyłącznie do nieogrzewanych strychów. Okna wyłazowe Velux to zarówno odpowiednia termoizolacja, jak i rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo osób wychodzących na dach, co bywa czasem konieczne, np. gdy trzeba wykonać prace instalacyjne lub remontowe. Okna wyłazowe GXL 3070 wyposażone są w bezpieczny i energooszczędny pakiet dwuszybowy, a jakość wykonania zapewnia długoletnią trwałość bez potrzeby konserwacji. Izolacyjność termiczna na poziomie Uw = 1,3 W/m2K to wysoki komfort cieplny na poddaszu.

VELUX GXL 3070 66x118

 • Dachowe okno wyłazowe o jakości i parametrach opartych na budowie okien GGL Velux
 • Energooszczędny pakiet dwuszybowy
 • Bezpieczna szyba o klasie antywłamaniowej P2A
 • Otwieranie klamką z boku skrzydła
 • Wybór kierunku otwierania przed montażem
 • Mechanizm wspomagający otwieranie
 • Silnik gazowy stabilizujący otwarte skrzydło
wyłazowe okno dachowe velux GXL

Velux – okno wyłazowe GXL 3070 66x118 - izolacja termiczna i bezpieczeństwo

Dzięki oknom wyłazowym GXL 3070 od Velux uzyskasz wygodny i bezpieczny dostęp do powierzchni dachu zawsze wtedy, gdy zajdzie konieczność przeprowadzenia prac instalacyjnych czy remontowych. To przy tym estetyczne, termoizolacyjne i trwałe okno dachowe, które może zostać zamontowane w pomieszczeniu mieszkalnym i ogrzewanym – bardzo dobrze chroni przed utratą ciepła z wnętrza poddasza, zapewniając także doświetlenie światłem dziennym i możliwość przewietrzenia. Funkcje wyłazu dachowego wspierane są przez takie rozwiązania bezpieczeństwa, jak siłownik gazowy, który z jednej strony ułatwia podnoszenie skrzydła okiennego, jak i chroni przed przypadkowym zatrzaśnięciem, gdy użytkownik przebywa na dachu. Okno wyłazowe GXL 3070 o wymiarach 66×118 otwiera się do boku, podobnie jak tradycyjne okna pionowe, zaś kierunek otwierania można zmienić w zależności od potrzeb przed montażem okna w dachu. Dwuszybowe okna wyłazowe GXL to wysoka jakość i funkcjonalność w korzystnej cenie i stanowi bardziej ekonomiczne rozwiązanie, niż osobny montaż okna dachowego i wyłazu w różnych pomieszczeniach poddasza.

Velux – okna wyłazowe GXL 3070 – budowa i właściwości

Wyłazowe okna dachowe Velux GXL 3070 66×118 zbudowane są na profilach drewnianych, tworzonych z klekonego warstwowo oraz imoregnowanego drewna sosnowego, zabezpieczonego powierzchniowo trzykrotną warstwą bezbarwnego lakieru. Profile są mocne i wytrzymałe, chronione przed wpływem czynników atmosferycznych. Wzmocniona konstrukcja posiada bardzo wysoką, trzecią klasę wytrzymałości na uderzenia z zewnątrz, co dotyczy zarówno prób siłowego wyłamania, jak i czynników pogodowych. W oknach wyłazowych GXL zastosowano także wydajny moduł wentylacyjny, dzięki czemu do pomieszczenia nieprzerwanie dociera świeże i przefiltrowane powietrze. Na wysoką izolacyjność termiczną składa się zarówno budowa profili okiennych w systemie ThermoTechnology, jak i energooszczędny i bezpieczny pakiet dwuszybowy, wyposażony w bezpieczną, klejoną szybę wewnętrzną o klasie antywłamaniowej P2A. Dodatkowe uszczelki obwiedniowe w oknach wyłazowych GXL 3070 zapewniają najwyższą, czwartą klasę przepuszczalności powietrza, chroniąc przed nieszczelnościami, wilgocią i zimnym powietrzem. Termoizolacyjne, dwuszybowe okna wyłazowe GXL zapewniają ochronę przed utratą ciepła na poziomie 1,3 W/m2K, jednocześnie skutecznie pozyskując ciepło z energii słonecznej. Za sprawą podwyższonych parametrów izolacji akustycznej chronią także przed nadmiernym hałasem z zewnątrz.

wyłazowe okno dachowe velux GXL 3070 dwuszybowe 66x118

Okno wyłazowe Velux GXL 3070 – parametry techniczne

 • Zastosowanie –do pomieszczeń mieszkalnych i ogrzewanych
 • Funkcja wyłazu dachowego
 • Wymiary – 66×118
 • Otwieranie – do boku, kierunek otwierania do wyboru
 • Współczynnik przenikania ciepła Uw (W/m2K) – 1,3
 • Współczynnik przenikania ciepła Ug (W/m2K) – 1,0
 • Komory międzyszybowe – 1
 • Izolacja akustyczna – 35 dB
 • Kolor oblachowania – RAL 7043
 • Nachylenie połaci dachowej – 15° – 85°
 • Gwarancja Velux:
  10 lat na całe okno
  15 lat na okucia stalowe
  20 lat na szyby

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Okno dachowe wyłazowe VELUX GXL 3070 FK06 66×118 – dwuszybowe”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.