VELUX GXL 3066 FK06 66x118

Okno dachowe wyłazowe VELUX GXL 3066 FK06 66×118 – trzyszybowe

2 884,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Okno wyłazowe VELUX GXL 3066 wymiar 66x118

Okna wyłazowe Velux to dwa produkty w jednym rozwiązaniu – łączą wszystkie zalety termoizolacyjnych okien dachowych z funkcjonalnością oraz bezpieczeństwem wyłazów na dach. Supertermoizolacyjne okno wyłazowe Velux GXL 3066 o wymiarach FK06 66×118 jest więc idealnym rozwiązaniem dla poddaszy mieszkalnych, z których potrzebny jest dostęp do powierzchni dachu. Okno wyłazowe trzyszybowe GXL pod względem jakości wykonania, materiału oraz właściwości wentylacji przypomina okna dachowe GGL Velux i zapewnia bardzo wysokie parametry izolacji termicznej, na poziomie Uw=1,0 W/m2K, co oznacza, że jest to okno supertermoizolacyjne.
okno dachowe wyłazowe VELUX GXL FK06 3066 66x118 termoizolacyjne trzyszybowe

VELUX GXL 3066 66x118

 • Okno dachowe o standardzie okien Velux GGL z funkcją wyłazu dachowego
 • Bardzo wysoka izolacja termiczna
 • Supertermoizolacyjny pakiet trzyszybowy
 • Obsługa z użyciem klamki umiejscowionej z boku skrzydła
 • Możliwość wyboru kierunku otwierania przed montażem
 • Szyba hartowana oraz klejona szyba bezpieczna P2A
 • Wspomaganie otwierania i stabilizacja otwartego skrzydła dzięki siłownikowi gazowemu
okno dachowe wyłazowe GXL VELUX 66x118

Velux: Okno wyłazowe GXL 3066 FK06 66x118 supertermoizolacyjne i funkcjonalne

Okno wyłazowe GXL to bezpieczny i komfortowy dostęp do dachów, zapewniający dodatkowo wszystkie funkcjonalności okien dachowych z przeznaczeniem do budownictwa mieszkalnego – posiada bardzo wysokie parametry izolacji termicznej, jest estetyczne, trwałe i zapewnia doświetlenie pomieszczeń mieszkania na poddaszu. Gdy zaś konieczne będzie przeprowadzenie prac dachowych – czy to instalacyjnych, czy remontowych, może pełnić funkcję bezpiecznego wyłazu dachowego. Aby okno wyłazowe GXL 3066 zapewniało także możliwość bezpiecznego i wygodnego wyjścia na dach zastosowano w nim kilka dodatkowych rozwiązań. W konstrukcji okna umieszczono siłownik gazowy, umieszczony w górnym rogu skrzydła, który zwiększa bezpieczeństwo – zarówno wspomaga łatwe podnoszenie skrzydła, jak i zabezpiecza przed jego przypadkowym zamknięciem, co jest szczególnie ważne, gdy w danym momencie ktoś przebywa na dachu. Okno wyłazowe GXL 3066 o wymiarach 66×118 otwierane jest klapowo do boku, a kierunek otwierania skrzydła fabrycznie ustawiony jest w ten sposób, że zawiasy znajdują się po prawej, zaś klamka po lewej stronie, dodatkowo kierunek ten można jednak zamienić jeszcze przed montażem okna w dachu. Okna wyłazowe Velux to wyjątkowo komfortowe rozwiązanie także pod względem ekonomicznym – w korzystnej cenie okna wyłazowego GXL 3066 otrzymujesz supertermoizolacyjne, trzyszybowe okno dachowe najwyższej jakości oraz wyjątkowo praktyczny i funkcjonalny wyłaz dachowy.

Okno wyłazowe GXL 3066 – konstrukcja

Okno wyłazowe GXL 3066 o wymiarach 66×118 jest oknem drewnianym, o profilach zbudowanych z klejonego warstwowo oraz impregnowanego drewna sosnowego, pokrytego trzykrotnie ochronnym lakierem bezbarwnym. Specyfika profili drewnianych oznacza, że okno wyłazowe GXL najlepiej sprawdzi się w standardowych pomieszczeniach, jak pokoje dzienne czy salony. Konstrukcja drewnianych profili jest wzmocniona i posiada 3.klasę wytrzymałości w związku z uderzeniami z zewnątrz co podnosi bezpieczeństwo. GXL 3066 posiada także automatyczny nawiewnik o dużej wydajności, dlatego zapewnia stały dostęp świeżego i przefiltrowanego powietrza. Wysokie parametry izolacji termicznej zapewnia połączenie systemu ThermoTechnology zastosowanego w profilach okiennych oraz energooszczędnego pakietu trzyszybowego z komorą wypełnioną argonem oraz ciepłą ramką dystansową. Zewnętrzna szyba jest hartowana, co podnosi bezpieczeństwo i trwałość w kontakcie z gwałtownymi zjawiskami pogodowymi. Posiada także powłokę wyciszającą odgłosy deszczu na szybie, co może być przydatne w pomieszczeniach z przeznaczeniem do spania. W pakiecie jest także bezpieczna szyba klejona P2A o właściwościach antywłamaniowych. Z kolei dzięki zastosowaniu uszczelek obwiedniowych, okna wyłazowe GXL 3066 odznaczają się najwyższą, 4.klasą przepuszczalności powietrza, co oznacza najwyższą szczelność i ochronę przed chłodem.

wyłazowe okno dachowe velux gxl 3066 trzyszybowe 66x118

Okno wyłazowe GXL 3066 wym. 66x118 - informacje techniczne

 • Zastosowanie – okno wyłazowe do pomieszczeń mieszkalnych i ogrzewanych
 • Wymiary okna – 66×118
 • Sposób otwierania – klapowy, do boku, możliwy wybór kierunku
 • Współczynnik przenikania ciepła Uw (W/m2K) – 1,0
 • Współczynnik przenikania ciepła Ug (W/m2K) – 0,5
 • Przepuszczalność energii całkowitej g – 0,51
 • Przepuszczalność światła – 71 %
 • Ciepła ramka dystansowa – tak
 • Komory międzyszybowe – 2
 • Wentylacja o wydajności 23-59 (przy różnicy ciśnień 10 Pa (m3/h))
 • Izolacja akustyczna – 37 dB
 • Kolor oblachowania – RAL 7043
 • Nachylenie połaci dachowej – 15° – 85°
 • Gwarancja Velux:
  10 lat na całe okno
  15 lat na okucia stalowe
  20 lat na szyby

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Okno dachowe wyłazowe VELUX GXL 3066 FK06 66×118 – trzyszybowe”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.

Tylko do końca października lub do wyczerpania zapasów! Rabat 50% od cen katalogowych na trzy najpopularniejsze dachówki Creaton – płaska Simpla, falista Titania oraz nowoczesna Koda. Do tego jak zawsze darmowa wycena całego dachu!