VELUX GGU 0062 MK10 78x160

VELUX GGU 0062 MK10 78×160 – Premium – 3-szybowe – drewniano poliuretanowe

5 097,00 

Produkt dostępny na zamówienie

Okno dachowe Velux GGU 0062 78x160 – drewniano-poliuretanowe

Wybierz najwyższej jakości, nowoczesne i dopracowane w każdym szczególe okna dachowe produkcji Velux! To nowa generacja okien dachowych i wiele interesujących możliwości, wśród których można z łatwością znaleźć produkt o idealnie dopasowanych parametrach i właściwościach, zarówno w standardzie ekonomicznym, jak i wśród produktów klasy PREMIUM, dopasowanych do potrzeb wymagającego, nowoczesnego budownictwa. Wysokiej klasy okno dachowe GGU 0062 to produkt, który realizuje najwyższe standardy, zarówno w zakresie izolacji termicznej, jak i wytrzymałości i estetyki, a do tego stanowi idealne rozwiązanie do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności, takich jak kuchnie i łazienki.
 • Najwyższa klasa jakości – PREMIUM
 • Podwyższone parametry izolacji termicznej
 • Konstrukcja obrotowa
 • Profile drewniano-poliuretanowe – odporne na wilgoć
 • Udoskonalona szczelność
 • Konstrukcja z górną klamką
 • Pakiet wyciszający deszcz na szybie
VELUX GGU 0062 MK10 78x160

Energooszczędne okno dachowe Velux GGU 0062 do kuchni i łazienek

okno dachowe lazienkowe velux energooszczędne (1)

Okno dachowe GGU 0062 to uniwersalna, obrotowa konstrukcja ze środkową osią obrotu oraz górną klamką, które sprawdzi się w większości lokalizacji w pomieszczeniach poddasza a szczególnie przy niskim montażu oraz wszędzie tam, gdzie pod oknem mają znaleźć się meble lub sprzęty domowe. W oknie GGU 0062 zastosowano profile drewniano-poliuretanowe, czyli najwyższej klasy rozwiązanie o podwyższonej odporności na wilgoć. Poliuretan nakładany na drewniany rdzeń metodą ciśnieniową chroni go przed wpływem wilgoci, dlatego okno GGU stanowi idealne rozwiązanie nie tylko w pomieszczeniach standardowego użytku, ale także wszędzie tam, gdzie regularnie pojawia się wilgoć, czyli w kuchniach i łazienkach. Wykończenie drewniano-poliuretanowych okien Velux jest białe, bez widocznej struktury drewna. Dzięki temu okna te są niezwykle łatwe do utrzymania w czystości i nie wymagają konserwacji.

Obrotowa konstrukcja umożliwia obrót skrzydła o 180 wraz z bezpiecznym zablokowaniem w wybranej pozycji, co ułatwia mycie okna po zewnętrznej stronie. Dodatkowo, od wewnątrz, w górnej części pojawia się praktyczna blokada – pozwala uniknąć niepowołanego otwarcia okna, na przykład przez dzieci, jak i chroni przed siłowym wepchnięciem skrzydła od zewnątrz.

okno dachowe lazienkowe velux energooszczędne (2)

odpowiada nie tylko za podwyższenie parametrów termoizolacyjnych, ale zapewnia także wzmocnioną wytrzymałość i bezpieczeństwo. Drewno stanowiące rdzeń profili okiennych powstaje z materiału modyfikowanego termicznie, co gwarantuje zwiększoną stabilność oraz ogólną trwałość. To przy tym najwyższa, 4.ta klasa przepuszczalności powietrza, czyli najwyższy standard w tej kategorii.

Pakiet szybowy w oknie GGU 0062 to najwyższej klasy, zaawansowany pakiet trzyszybowy, z wypełnieniem w postaci kryptonu. Jest to pakiet o podwyższonych parametrach termoizolacji, który zapewnia dodatkowo poprawioną izolację akustyczną – pakiet wyciszający, który wygłusza hałasy, np. ulewnego deszczu na szybie nawet o 7 dB, zapewniając najwyższy komfort ciszy dla mieszkańców. To także najwyższe bezpieczeństwo dzięki wewnętrznej szybie klejonej o klasie P2A – zapewnia ona ochronę mieszkańców przed odłamkami szkła na wypadek stłuczenia szyby. Z kolei na zewnętrznej szybie hartowanej pojawia się powłoka antyroszeniowa, która ogranicza zewnętrzną kondensację pary wodnej. Pakiet szybowy zapewnia jeszcze więcej naturalnego światła dzięki zwężonym profilom okiennym, co pozwoliło na zastosowanie większej powierzchni przeszklenia.

Okna dachowe Velux GGU 0062 to jeszcze większa wytrzymałość na czynniki mechaniczne – uzyskały bardzo wysoką, 3. klasę wytrzymałości na uderzenia. Oznacza to ochronę przed siłowym wyważeniem okna z zewnątrz, np. poprzez wykopanie skrzydła, a w połączeniu z zewnętrzną szybą hartowaną okno zyskuje wytrzymałość na każde, nawet skrajnie gwałtowne warunki pogodowe.

Okna dachowe Velux GGU 0062 to możliwość dodatkowego zamontowania sterowania elektrycznego Velux INTEGRA, rolet oraz markiz także w przypadku już zamontowanych okien.

Okno dachowe Velux GGU 0062 – najważniejsze cechy i informacje techniczne

 • Konstrukcja okna – obrotowa, środkowa oś obrotu
 • Przenikanie ciepła – 0,92 W/m2K
 • Współczynnik przenikania ciepła na szybie Ug – 0,5 (W/m2K)
 • Przenikalność energii całkowitej g (pozyskiwanie energii słonecznej – 0,52
 • Przepuszczalność światła – 73%
 • Izolacja akustyczna Rw – 37 dB (-2;-4)
 • Wentylacja z wymiennym filtrem
 • Wydajność wentylacji przy różnicy ciśnień 10 Pa (m3/h) – 23-59 (zależy od wymiarów okna)
 • Klasa szczelności – 4
 • Ciepła ramka dystansowa
 • Zalecany zakres nachylenia dachu – 15 – 90
 • Gwarancja – 10 lat na całe okno, 15 lat na okucia, 20 lat na szyby*

Poprawa parametrów okna i przedłużona gwarancja z BDX

Okna dachowe Velux GGU 0062 zamontowane z zastosowaniem systemu izolacji BDX to jednocześnie poprawa parametrów termoizolacyjnych okna, poprawa wytrzymałości i ogólnej trwałości okna, a do tego przedłużona gwarancja! System izolacyjny BDX 2000F zawiera dodatkową ramę izolacyjną połączoną z przeciwwilgociową izolacją wokółokienną BFX. Zastosowanie fartucha uszczelniającego z włókniny polipropylenowej zapewnia idealne dopasowanie okna do konstrukcji dachowej. Zastosowanie systemu BDX podczas montażu okna GGU 0062 zapewnia przedłużoną, aż 20-letną gwarancję producenta na całe okno dachowe – jedyne co trzeba zrobić to rejestracja kwestionariusza na stronie Velux.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „VELUX GGU 0062 MK10 78×160 – Premium – 3-szybowe – drewniano poliuretanowe”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.