Okna dachowe poradniki

Poradniki

Masz pytania odnośnie naszych produktów? Dobrze się składa! My mamy odpowiedzi. Sprawdź nasze poradniki aby dowiedzieć się więcej o oknach dachowych, schodach strychowych, kominach, membranach dachowych i wielu wielu innych. A jeżeli nadal nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie napisz do nas lub zadzwoń. Wybierz poniżej kategorie produktów o której chcesz dowiedzieć się więcej

O oknach dachowych wiemy wszystko! Zajmujemy się sprzedażą okien od 15lat – dzięki temu zebraliśmy wiedzę którą pragniemy się dzisiaj z wami podzielić. Z tego poradnika dowiesz się jacy są producenci okien dachowych, jakie są nowoczesne okna dachowe, sprawdzisz sposoby otwierania okien dachowych i wiele więcej.

Modeli schodów strychowych jest około 15. To dużo – jednak z naszym poradnikiem wybór nie będzie problemem. Wybierz tylko co ma dla Ciebie większe znaczenie – termoizolacyjność czy wytrzymałość schodów dobierz dodatki i gotowe.

Nasz sklep to nie tylko okna dachowe – sprawdź także poradniki i ofertę na akcesoria dachowe – membrany, taśmy uszczelniające, taśmy opierzeniowe, komunikacja dachowa, kominki i więcej 

Cart
Your cart is currently empty.
wyprzedaż fakro velux

Tylko u nas! Wyrównujemy ceny – niech wygra najlepszy. Najpopularniejsze okna dachowe FAKRO FTP-V U4 oraz VELUX GLL1061b kupisz w takiej samej cenie. Oba modele wyposażone trzyszybowy energooszczędny pakiet, oba okna z klamką na dole, w kolorze oblachowania antracyt/grafit, oba w dwóch najpopularniejszych rozmiarach 78×140 oraz 78×118 – kiedyś różniła je tylko cena – teraz tylko do końca czerwca (lub wyczerpania zapasów) cena obu okien będzie dokładnie taka sama.