Taśma kominowa BRAAS WAKAFLEX

Strona główna » Poradniki » Akcesoria dachowe – poradniki » Braas Wakaflex – dowiedz się więcej o najlepszej taśmie opierzeniowej

Uniwersalna i wygodna w użyciu taśma kominowa to gwarancja przyspieszonych prac dachowych oraz wyjątkowej łatwości w obróbce. Zastosowane materiały zapewniają łatwe formowanie a tym samym – wszechstronność zastosowania w przypadku dachów spadzistych o różnych pochyłościach.

Taśma Wakaflex 2 – praktyczna i uniwersalna

Taśma Wakaflex 2 – praktyczna i uniwersalna

braas wakaflex zalety i dane techniczne
System do obróbki ścian i kominów Wakaflex 2 przeznaczony jest do wykonywania w pełni szczelnej, a zarazem komponującej się wizualnie z dachem obróbki wykończeniowej wokół kominów oraz innych obiektów, przechodzących przez dach i naruszających ciągłość pokrycia dachowego. Posiada bezołowiową strukturę, której zapewniono najwyższą wytrzymałość dzięki zastosowaniu sięgającego do zewnętrznej krawędzi osiatkowania z aluminium, zatopionego w poliizobutylenie.

Braas Wakaflex 2

braas wakaflex tasma kominowa kolory
Kolory taśmy będą zachowane przez długie lata, a gładkość powierzchni zabezpiecza przed osadzaniem się zanieczyszczeń. Dodatkowo, dopasowanie kształtu do pokrycia dachowego jest znacznie ułatwione dzięki poprawionej plastyczności oraz bardzo dużej, obukierunkowej rozciągalności – ok. 50% wzdłuż oraz 15% wszerz. Ponadto, dzięki właściwościom samospajającym, taśma zapewnia najwyższą ochronę przed przeciekaniem przez obrzeża, ponieważ są one szczelnie domknięte.

Wybierz odpowiedni kolor i długość taśmy wakaflex

Z kuponem “darmowadostawa” w koszyku przy zakupie za kwotę 2000zł otrzymasz darmową wycyłkę – promocje łączą się z innymi – dobierz odpowiednią membranę i okna dachowe do swojego zamówienia. 

Taśma kominowa Wakaflex – zalety

  • Zastosowanie solidnej, aluminiowej siatki utrzymującej formę sprawia, że utworzone połączenie będzie wiatroszczelne przez pełen okres użytkowania.

  • W wariancie Wakaflex 2 poprawiono odporność na promieniowanie UV oraz zmiany temperatury, dzięki czemu maksymalnie przedłużono trwałość taśmy.

  • Dostępność w sześciu kolorach dopasowanych do najbardziej popularnych odcieni dachówek BRAAS pozwala na zachowanie spójności kolorystycznej dachu. Dostępne kolory to czerwony, ciemnoczerwony, miedziany, brązowy, szary i antracytowy.

  • Niezwykle plastyczna struktura zapewnia idealne dopasowanie do kształtu profilowanych pokryć dachowych.

  • Utworzenie bocznych pasów kleju bitumicznego zapewnia wyjątkowo trwałe łączenie elementów.

  • Właściwości samospajalne, utrzymywane nawet przy dużym obciążeniu, to solidne i długotrwałe połączenie wszystkich elementów.

Cart
Your cart is currently empty.