Strona główna » Poradniki » Okna dachowe – poradnik jak wybrać okna na poddasze » Fakro aluminiowo-tworzywowe okna dachowe EKO – Logiczne rozwiązania na Twój dach

FAKRO aluminiowo-tworzywowe okna dachowe

Strona główna » Poradniki » Okna dachowe – poradnik jak wybrać okna na poddasze » Fakro aluminiowo-tworzywowe okna dachowe EKO – Logiczne rozwiązania na Twój dach

Ochrona nieodnawialnych zasobów Ziemi, poprzez szukanie sposobów nienaruszających równowagę ekologiczną naszej planety, to filozofia przeświecająca firmie FAKRO o wielu lat. Planowanie i produkcja z najwyższą dbałością o środowisko naturalne wpływa na rosnącą ofertę produktów tworzonych w filozofii GO Green. Okna aluminiowo-tworzywowe to produktu wpisujące się w ekologiczne rozwiązanie przyjazne planecie.
Fakro aluminiowo-tworzywowe okna dachowe

Zalety okien aluminiowo-tworzywowych Fakro

Stojąc przed wyborem najodpowiedniejszych okien dachowych do naszego pomieszczenia warto zadać sobie istotne pytania, które mogą mieć znaczenie w późniejszej eksploatacji naszego budynku. Funkcjonalność, estetyka czy nakład finansowy to podstawowe aspekty, na które powinniśmy zwrócić uwagę. Nie wolno zapomnieć nam jednak o trosce o środowisko, dlatego produkcja w duchu ekologii, staje się równie istotna jak wygląd czy koszty zakupionych produktów do naszej domu. Okna aluminiowo-tworzywowe produkowane z wysokiej jakości PVC, nie tylko spełniają najwyższe wymogi ekologiczne, ale posiadają także wiele istotnych aspektów, które pozytywnie wpływają na funkcjonalność naszych okien przez wiele lat.

Do najważniejszych zalet okien aluminiowo- tworzywowych Fakro zaliczamy:

Dbałość o naszą planetę

fakro okna dachowe pcv odporne na wilgoć (3)
Okna dachowe PVC to produkt ekologiczny wytworzony z ogromną troską o środowisko naturalne. Profile ościeżnicy są, aż w 63% zrobione są z surowca przetworzonego. Ma to ogromny wpływ na środowisko- z jednej strony producent znacząco zmniejsza ilość odpadów poprodukcyjnych, z drugiej przyczynia się do ograniczenia zapotrzebowania na paliwa kopalniane. Kolejnym atutem są komponenty (jak szkło, aluminium i elementy stalowe) użyte do produkcji okna, które mogę być ponownie wykorzystane w 100%. Recykling to doskonałe rozwiązanie w trosce o przyszłość kolejnych pokoleń. Wykorzystując w swoich pomieszczeniach okna PVC nie tylko wyrażamy troskę o naszą planetę, ale także nas samych. Mnóstwo naturalnego światła na poddaszu pobudza nasz organizm do funkcjonowania, poprawia nasze samopoczucie i dodaje energii do działania.

Troska o domowy budżet

fakro okna dachowe pcv odporne na wilgoć (2)
Okna firmy Fakro zostały wyposażone w trzyszybowe pakiety, które montowane z wykorzystaniem kołnierza Thermo zyskują nawet 15% lepszy współczynnik przenikania ciepła. Wpływa to znacznie na obniżenie utraty ciepła zimą, a tym samym zmniejsza nasze domowe wydatki. Biorąc pod uwagę dzisiejsze wymogi budowlane okna te doceniane są zarówno przez inwestorów, jak i klientów, którzy zwracają uwagę na oszczędności w trakcie prac budowlanych. Okna dachowe PVC to także świetny produkt, dzięki szerokiemu zastosowaniu w naszym poddaszu. Mamy możliwość montowania okien zarówno w pomieszczeniach użytku codziennego (jak pokoje, sypialnie czy salon), ale także w miejscach o dużym poziomie wilgotności (jak kuchnia czy łazienka).

Bezpieczeństwo oraz ponadczasowy wygląd

fakro okna dachowe pcv odporne na wilgoć (1)
Okna aluminiowo – tworzywowe to gwarancja naszego bezpieczeństwa na długie lata. Produkty spełniają najwyższe wymogi odporności na warunki atmosferyczne, a same szyby objęte są dożywotnią gwarancją na gradobicie. Komponent z którego są produkowane nie pochłania wilgoci i nie wymaga od nas malowania. Trwałe okna w klasycznym białym kolorze, wyróżniają atrakcyjne okleiny, które dają nam możliwość dopasowania do każdego wnętrza. Pokój dziecięcy, nowoczesny salon, czy designerska kuchnia – do każdego z pomieszczeń producent daje nam możliwość doboru oklein w jednym z kolorów : antracyt, sosna czy złoty dąb. Okna zatem doskonale sprawdzają się nie tylko w nowych pomieszczeniach, ale także podczas wymiany starych okien. Łatwy i szybki montaż, bez naruszenia szpalet doceniany natomiast jest przez wielu wykonawców.

Okna dachowe PTP w super cenach:

Niebanalny wygląd, ekologiczne rozwiązanie i bezpieczeństwo na lata to wszystko zapewnią Ci aluminiowo- tworzywowe okna firmy Fakro. Z dachowe-okna możesz mieć pewność nie tylko fachowego doradztwa i pomocy w doborze Twoich wymarzonych okien, ale zyskasz także gwarancję najkorzystniejszych cen wśród ofert okien dachowych na rynku. Zapraszamy do naszych fili w całej Polsce!
Cart
Your cart is currently empty.