Okna dachowe drewniane

Okna dachowe odmieniają poddasze – to pewne! Różne konstrukcje okien umożliwiają odpowiedni dobór okna dachowego w zależności od rodzaju pomieszczenia w jakim mają się znaleźć. Klasycznie okna dachowe można podzielić na dwie kategorie – okna drewniane oraz okna plastikowe. W poniższym tekście przyjrzymy się bliżej ofercie okien drewnianych najpopularniejszych producentów okien.

okna dachowe drewniane fakro
drewniane okna dachowe fakro (2)
Okna dobieramy do poziomu wilgoci w danym pomieszczeniu. Okna dachowe drewniane FAKRO stosuje się w sypialniach, salonach, jadalniach i innych tzw “suchych” pomieszczeniach. Podstawą produkcji okien dachowych FAKRO jest najwyższej jakości drewno sosnowe klejone warstwowo, któe następnie impregnowane jest próżniowo i malowane lakierem akruylowym w naturalnym kolorze.
drewniane okna dachowe fakro (1)
W ofercie okien dachowych fakro znaleźć możemy również okna dachowe pokryte białą farbą z zachowaniem oryginalnych słoi drewna co wygląda bardzo nowocześnie. Fakro pozyskuje drewno z lasów o planowanej gospodarce leśnej i wykorzystuje do tego ekologiczne procesy oraz materiały nie zawierające szkodliwych substancji.

W ramach trzyszybowych okien dachowych FAKRO wyróżniamy:

Szkielet-FTS-V

FAKRO FTS-V U2

Dwuszybowe okno dachowe FAKRO ze zintegrowanym nawiewnikiem V22 oraz klamką umożliwiającą mikrouchylenie skrzydła. Współczynnik Uw=1,3W/m2K

FTP-V u3

FAKRO FTP-V U4

Okna dachowe trzyszybowe z drewnem dwukrotnie malowanym ekologicznym lakierem akrylowym w kolorze naturalnym z widocznymi słojami. Uw nawet 1,0W/m2K

FAKRO FTP-V U5

Specjalne okna dachowe z poczwórnym systemem uszczelnienia to jeszcze wyższy poziom komfortu na poddaszu. Współczynnik Uw=0,86W/m2K

drewniane okna dachowe velux (2)

Efektywne, energetyczne i niezawodne okna dla tych co cenią sobie łatwość obsługi i funkcjonalne rozwiązania. Drewniane okna dachowe VELUX to trwałe i solidne profile okienne z ThermoTechnology które niwelują straty energii cieplnej.

drewniane okna dachowe velux (1)
Wykonane z najwyższej jakości drewna sosnowego klejonego warstwowo oraz impregnowanego, a następnie pokrywanego warstwą bezbarwnego lakieru. Drewno to jest ponadto łączone z Tworzywem EPS o wysokich właściwościach izolacyjnych.

Sprawdź drewniane modele okien dachowych VELUX

VELUX GLL 1064

Trzyszybowe okno drewniane, obrotowe, przeznaczone do pomieszczeń codziennego użytku. Z klamką umieszczona u góry lub na dole skrzydła okiennego.

VELUX GLU 0061

Okno dachowe dwuszybowe VELUX z otwieraniem górnym lub dolnym.Wyposażone w zintegrowaną wentylacje umożliwiającą dopływ świeżego powietrza przy zamkniętym oknie

VELUX GLL 1061

Obrotowe okno z podwyższonym współczynnikiem termoizolacyjności, zbudowane na profilu drewniano-poliuretanowym. z Klamką u dołu okna

drewniane okna dachowe velux (2)
Okna dachowe roofART produkowane z najwyższej jakości drewna sosny nordyckiej poddawanej starannej selekcji. Drewno impregnowane i lakierowane za pomocą najnowocześniejszej i ekologicznej chemii firmy GORI.
drewniane okna dachowe velux (1)
W standardzie wszystkie okna wyposażone sa w ciepłą ramkę uszczelniającą co znacząco wpływa na oszczędność energii.

Sprawdź drewniane modele okien dachowych roofART

roofART Premium Thermo

Premium Thermo to najwyższe parametry energooszczędności - izolacyjność termiczna całego okna to 1,1 W/m2K, co w połączeniu z podwójną powłoką niskoemisyjną oznacza obniżenie rachunków za ogrzewanie pomieszczeń zimą.

Roofart Plus

Okno dachowe roofART plus to dwuszybowe okna drewniane o wzmocnionej konstrukcji zapewniającej stabilność i trwałość na lata. Hartowana szyba zewnętrzna zwieksza bezpieczeństwo użytkowników. Zintegrowany nawiewnik umożliwia optymalną wentylacje bez otwierania okna.

okna dachowe

Nasz sklep internetowy to doskonały wybór! Okna dachowe, które sprzedajemy, są bezpieczne, trwałe i pochodzą od najlepszych producentów na rynku, tj. Fakro, Velux czy roofART. U nas otrzymasz wyjątkową ofertę okien drewnianych! Dysponujemy również wszelkimi akcesoriami do dachów, co sprawia, że możesz dokonać u nas prawdziwie kompleksowego zamówienia. Nasi fachowcy pomogą Ci w doborze odpowiedniego asortymentu! Posiadamy oddziały na terenie całego kraju, dlatego żadna dostawa nie stanowi dla nas wyzwania. Skontaktuj się za pomocą formularza, aby zapytać o dostępność lub czas realizacji.

Cart
Your cart is currently empty.