Okna dachowe drewniane

Okna dachowe odmieniają poddasze – to pewne! Różne konstrukcje okien umożliwiają odpowiedni dobór okna dachowego w zależności od rodzaju pomieszczenia w jakim mają się znaleźć. Klasycznie okna dachowe można podzielić na dwie kategorie – okna drewniane oraz okna plastikowe. W poniższym tekscie przyjrzymy się bliżej ofercie okien drewnianych najpopularniejszych producentów okien.
okna dachowe drewniane fakro
drewniane okna dachowe fakro (2)
Okna dobieramy do poziomu wilgoci w danym pomieszczeniu. Okna dachowe drewniane FAKRO stosuje się w sypialniach, salonach, jadalniach i innych tzw „suchych” pomieszczeniach. Podstawą produkcji okien dachowych FAKRO jest najwyższej jakości drewno sosnowe klejone warstwowo, któe następnie impregnowane jest próżniowo i malowane lakierem akruylowym w naturalnym kolorze.
drewniane okna dachowe fakro (1)
W ofercie okien dachowych fakro znaleźć możemy również okna dachowe pokryte białą farbą z zachowaniem oryginalnych słoi drewna co wygląda bardzo nowocześnie. Fakro pozyskuje drewno z lasów o planowanej gospodarce leśnej i wykorzystuje do tego ekologiczne procesy oraz materiały nie zawierające szkodliwych substancji.

W ramach trzyszybowych okien dachowych VELUX wyróżniamy:

Szkielet-FTS-V

FAKRO FTS-V U2

Dwuszybowe okno dachowe FAKRO. Ze zintegrowanym nawiewnikiem V22 oraz klamką umożliwiającą mikrouchylenie skrzydła. Wspołczynnik Uw=1,3W/m2K

FTP-V u3

FTP-V U4

Okna dachowe trzyszybowe z drewnem dwukrotnie malowanym ekologicznym lakierem akrylowym w kolorze naturalnym z widocznymi słojami. Uw nawet 1,0W/m2K

okno-fpp-v-u3.jpg

FPP-V U3

Specjalne okna dachowe posiadające dwie osobne funkcje otwierania skrzydła. Klasyczne okno obrotowe połączone z oknem klapowym. Przełącznik preSelect umożliwia łatwa zmianę sposobu otwierania

drewniane okna dachowe velux (2)

Efektywne, energetyczne i niezawodne okna dla tych co cenią sobie łatwość obsługi i funkcjonalne rozwiązania. Drewniane okna dachowe VELUX to trwałe i solidne profile okienne z ThermoTechnology które niwelują straty energii cieplnej.

drewniane okna dachowe velux (1)
Wykonane z najwyższej jakości drewna sosnowego klejonego warstwowo oraz impregnowanego, a następnie pokrywanego warstwą bezbarwnego lakieru. Drewno to jest ponadto łączone z Tworzywem EPS o wysokich właściwościach izolacyjnych.

Sprawdź drewniane modele okien dachowych VELUX

GLL 1064

Trzyszybowe okno drewniane, obrotowe, przeznaczone do pomieszczeń codziennego użytku. Z klamką umieszczona u góry lub na dole skrzydła okiennego.

GZL 1051

Okno dachowe dwuszybowe VELUX z otwieraniem górnym lub dolnym.Wyposażone w zintegrowaną wentylacje umożliwiającą dopływ świeżego powietrza przy zamkniętym oknie

gll 1064 okna dachowe drewniane velux

GLL 1061

Obrotowe okno z podwyższonym współczynnikiem termoizolacyjności, zbudowane na profilu drewniano-poliuretanowym. z Klamką u dołu okna

drewniane okna dachowe velux (2)
Okna dachowe roofART produkowane z najwyższej jakości drewna sosny nordyckiej poddawanej starannej selekcji. Drewno impregnowane i lakierowane za pomocą najnowocześniejszej i ekologicznej chemii firmy GORI.
drewniane okna dachowe velux (1)
W standardzie wszystkie okna wyposażone sa w ciepłą ramkę uszczelniającą co znacząco wpływa na oszczędność energii.

Sprawdź drewniane modele okien dachowych roofART

roofART Premium Thermo

Premium Thermo to najwyższe parametry energooszczędności - izolacyjność termiczna całego okna to 1,1 W/m2K, co w połączeniu z podwójną powłoką niskoemisyjną oznacza obniżenie rachunków za ogrzewanie pomieszczeń zimą.

Roofart Plus

Okno dachowe roofART plus to dwuszybowe okna drewniane o wzmocnionej konstrukcji zapewniającej stabilność i trwałość na lata. Hartowana szyba zewnętrzna zwieksza bezpieczeństwo użytkowników. Zintegrowany nawiewnik umożliwia optymalną wentylacje bez otwierania okna.

Cart
Your cart is currently empty.