Okna dachowe do Łazienki
plastikowe, PVC, Drewiano-poliuretanowe

Strona główna » Poradniki » Okna dachowe – poradnik jak wybrać okna na poddasze » Okna dachowe plastikowe (łazienkowe) – Poradnik

Okna dachowe odmieniają poddasze – to pewne! Różne konstrukcje okien umożliwiają odpowiedni dobór okna dachowego w zależności od rodzaju pomieszczenia w jakim mają się znaleźć. Klasycznie okna dachowe można podzielić na dwie kategorie – okna drewniane oraz okna plastikowe. W poniższym poradniku przyjrzymy się bliżej ofercie plastikowych okien dachowych.
okna dachowe odporne na wilgoć plastikowe do łazienki
plastikowe okna dachowe fakro
Okna dachowe dobiera się do poziomu wilgotności w pomieszczeniu w którym będzie znajdować się okno. Okna plastikowe stosuje się do pomieszczeń o okresowo podwyższonej wilgotności – przyjeło się potocznie mówić że są to okna łazienkowe. I faktycznie w wiekszośći przypadków bedą to łazienki – jednak nie tylko. Okna takie można stosować również w pralniach, suszarniach oraz kuchniach. Plastikowe okna dachowe fakro możemy podzielić na dwie kategorie.
drewniano poliuretanowe okna dachowe fakro
Pierwsza to okna wykonane w całości z plastikowych profili pcv wzmocnione stalowymi rdzeniami. Druga kategoria okien dachowych łazienkowych to okna z trzpieniem drewnianym które pokryte zostały warstwą lakieru poliuretanowego dzięki czemu na powierzchni okna powstaje trwała plastikowa powłoka. Okna dachowe w pełni plastikowe nie muszą być nudne! Fakro umożliwia oklejenie okien dachowych plastikowych dodatkowymi okleinami dzięki czemu mogą wyglądem przypominać drewno w kolorze sosny lub złotego dębu.

Sprawdź okna FAKRO odporne na wilgoć

FAKRO FTU-V U3

Dwuszybowe okna dachowe FAKRO drewniane pokryte plastikiem. Trzykrotnie malowane specjalnym lakierem tworzącym plastikową powłokę

PTP-V U4

Okna trzyszybowe wykonane w całości z wielokomorowych profili PVC wzmocnione stalowym rdzeniem. Okna z możliwością wyboru okleiny dzięki czemu można je spersonalizować.

PTP-V U3

Okna dachowe PTP łazienkowe dwuszybowe. Z możliwością wyboru okleiny w kolorze sosnowym lub złoty dąb. Tworzywo nie pochłania wilgoci, okno jest trwałe i odporne na korozje.

drewniano poliuretanowe okna dachowe velux (1)
Okna dachowe Velux przeznaczone do stosowania w pomieszczeniach o podwyższonym poziomie wilgoci różnią się od rozwiązań konkurencyjnych, ponieważ nie są wykonane w całości z tworzywa sztucznego, a ich rdzeń pozostaje drewniany. Standardowe okna PVC mają profile z tworzywa, a w ich wnętrzu znajduje się wiele komór wypełnionych powietrzem, co ma na celu utworzenie izolacji termicznej.
drewniano poliuretanowe okna dachowe velux (2)
Okna Velux w wariancie odpornym na wilgoć zbudowane są z drewna i posiadają właściwości termoizolacyjne okien drewnianych, a jedynie z zewnątrz pokrywane są kilkukrotnie szczelną i precyzyjną warstwą białego poliuretanu, który zabezpiecza drewno przed kontaktem w wodą. Dodatkowo naroża okna pozostają całkowicie gładkie, dlatego nie gromadzi się w nich wilgoć ani zabrudzenia.

Poznaj okna VELUX odporne na wilgoć

GLU 0051b

Dwuszybowe okna dachowe z klamką umiejscowioną na dole skrzydła okiennego. Z wygodną dwustopniową wentylacją dostarczającą ciągle świeże powietrze do pomieszczenia.

GLU 0061

Okno dachowe trzyszybowe do łazienek. Świetne parametry izolacyjne dzięki zastosowaniu konstrukcji thermoTechnology. Wygodna obsługa dzięki klamce u góry okna

GPU 0066

Specjalne 3-szybowe okno dachowe do łazienek z możliwośćią wyboru sposobu otwierania - klapowe lub obrotowe. Zabezpieczone przed możliwością otwarcia przez dzieci.

Okna do pomieszczeń o podwyższonym poziomie wilgotności. Profile PVC użyte w oknach roofART nie wymagają konserwacji i zapewniają pełną odporność na wilgoć a automatyczny nawiewnik zapewnia optymalną wentylacje bez konieczności otwierania okien
okna dachowe plastikowe roofart dwuszybowe
okna dachowe plastikowe roofart
Okna dachowe roofART cenione są za zrównoważone i ekologiczne podejście producenta do tego, jak zminimalizować szkodliwość produkcji i stosowanych materiałów.

Poznaj okna odporne na wilgoć roofART

roofART PCV

Okna dachowe roofART PCV dwuszybowe ze środkową osią obrotu umożliwiającą łatwy dostęp. Hartowana szyba zewnętrzna zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.

okno-dachowe-roofart-thermo-PVC.png

Roofart PCV Thermo

Okna dachowe łazienkowe trzyszybowe PCV THERMO to najwyższe parametry energooszczędności co w połączeniu z podwójną powłoką niskoemisyjną oznacza obniżenie rachunków za ogrzewanie zima.

okna dachowe

Chciałbyś wymienić okna dachowe na nowe? Nasz sklep internetowy to doskonały wybór! Okna dachowe, które sprzedajemy, są bezpieczne, trwałe i pochodzą od najlepszych producentów na rynku, tj. Fakro, Velux czy roofART. Dysponujemy również wszelkimi akcesoriami do dachów, co sprawia, że możesz dokonać u nas prawdziwie kompleksowego zamówienia. Nasi fachowcy pomogą Ci w doborze odpowiedniego asortymentu! Posiadamy oddziały na terenie całego kraju, dlatego żadna dostawa nie stanowi dla nas wyzwania. Skontaktuj się za pomocą formularza, aby zapytać o dostępność okien plastikowych lub czas realizacji.

Cart
Your cart is currently empty.