PRODUCENCI OKIEN DACHOWYCH

Poznaj najważniejszych producentów okien dachowych w kraju. Na rynku można spotkać wiele firm produkujących okna dachowe na ich tle wyróżniają się w szczególności 4 firmy. Nie da określić się która jest najlepsza a która gorsza. Poznaj poniżej czym wyróżniają się poszczególni producenci, a potem sam podejmij decyzje które okna wybrać. 

OKNA DACHOWE VELUX

velux producent okien dachowych
W tym zestawieniu jest to najstarszy producent okien dachowych. Firma założona została w 1941 roku, a od 1990 prowadzi działalność w Polsce. W 2020 roku VELUX Świętował 30lat na naszym rynku, są oni zdecydowanym liderem w produkcji okien dachowych w europie. Oferta VELUX obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy oraz okien do dachu płaskiego i wszystkich akcesoriów takich jak rolety, żaluzje, zestawy izolacyjne itp. Firma zdecydowanie rozwija się i inwestuje w kierunku nowoczesnych technologii dbając przy tym o najwyższe standardy jakości oraz bezpieczeństwa pracy.

Czym wyrózniają się okna VELUX

velux producent okien dachowych

Jako jedyny producent okien dachowych VELUX umożliwia swoim klientom wybór miejsca umieszczenia klamki. Klamka umieszczona na górze bądź na dole okna – jest to znacząca różnica która ma wpływ nie tylko na komfort użytkowania okna ale ma także wpływ na aranżacje całego pomieszczenia. 

Trzyszybowe okna jako standard

Od roku 2021 w ze standardowej oferty okien VELUX zniknęły okna dwuszybowe – podyktowane zostało to warunkami i przepisami dotyczącymi nowego budownictwa. Velux jako pierwszy producent postanowił z trzyszybowycch okien zrobić standard rozpoczynający cała gamę produktową. 

20lat Gwarancji

aż 20lat gwarancji na całe okno dachowe – tyle daje VELUX na swoje produkty zamontowane ze specjalnym zestawem BDX. To nie tylko spokój na wiele lat ale także dodatkowa energooszczędność (zwiekszona o około 10%) czyli jeszcze większy komfort cieplny

Szeroki wybór akcesoriów na okna

velux producent akcesoria dachowe

Rolety wewnętrzne i zewnętrzne, markizy, żaluzje, dekoracyjne, zaciemniające, rzymskie, plisowane… sterowane ręcznie, elektrycznie za pomocą włącznika lub telefonu. To tylko cześć z szerokiej famy akcesoriów dodatkowych idealnie dopasowanych do okien VELUX

To tylko niektóre z cech, którymi wyrózniają się okna producenta VELUX. Poznaj naszą ofertę okien dachowych VELUX .

Producent okien dachowych roofART

producent okien dachowych roofart

Nie bez przyczyny roofART znajduje się w naszym zestawieniu tuż za VELUXem. Okna dachowe roofART należą do grupy VKR Holding – rynkowego lidera w dziedzinie okien dachowych który stoi za takimi markami jak altatera czy VELUX właśnie. Przy czym roofART stawia na prostotę – nie znajdziemy tutaj tysięcy okien w kilkunastu rozmiarach. roofART ograniczył swoją ofertę do najbardziej popularnych rozmiarów okien które będą pasowały na każdy dach

Więcej za mniej

producent okien dachowych roofart

Okna dachowe marki roofART jako mniej znany producent stawiają na jakość a nie na ilość. Wszystkie okna są dokładnie przemyślane i wyprodukowane z najlepszych materiałów. To co u innych producentów jest dostępne jako dodatkowa opcja roofART dorzuca gratis do okien. Wszystkie okna wyposażone są w ciepłą ramkę dystansową, wywietrzniki, okna dwuszybowe są podwójnie lakierowane, a trzyszybowe dodakowo wyposazone w specjalne kołnierze termiczne dodatkowo zwiększając termoizolacyjność okien, a wszystko to w konkurencyjnej cenie. 

Przejrzysta oferta

roofart okna dachowe

W gamie okien roofART znajdziemy łacznie 5 okien. Trzy modele przeznaczone do pomieszczeń suchych (sypialnie, salony) oraz dwa modele przeznaczone do pomieszczeń wilgotnych (łazienki, sauny). Taka oferta sprawia że okna są w bardzo konkurencyjnych cenach, a wybór staje się o wiele łatwiejszy. roofART także oferuje akcesoria dachowe, wyłazy schody strychowe oraz pełny zakres kołnierzy do montażu.

FAKRO producent okien dachowych

fakro producent okien dachowych

FAKRO w tym zestawieniu zasługuje na wyróżnienie jako jedyna w pełni POLSKA firma. Powstała w 1991 roku i w przeciągu prawie 30lat z małego rodzinnego zakładu rozwinęła się do międzynarodowej korporacji która zajmuje dzisiaj pozycje wicelidera na światowym rynku okien. Oferta FAKRO jest bardzo szeroka obejmuje, okna do dachów skośnych, okna do dachów płaskich, wyłazy, świetliki, oddymianie, akcesoria, folie, schody strychowe i wiele więcej. 

Moc korzyści z FAKRO

Fakro wie jak zachęcić klientów. Przy zakupie pakietu superTRIO czyli markizy zewnętrznej, okna 3-szybowego oraz kołnierza termicznego FAKRO zwraca aż do 1000zł za zakupy. 

3x3 mnożymy korzyści

fakro 3x3 oferta

Fakro jako jedyny producent okien dachowych daje możliwość wyboru koloru oblachowania do okien 3-szybowych. W standardzie wszystkie okna mają kolor 7022 szarobrązowy, jednak bez dodatkowych opłat klienci FAKRO mogą wybrac kolor 7016 grafit/szary oraz 9005 czarny (kołnierze thermo także dostępne w tych kolorach bez opłat)

Największy wybór pakietów szybowych

Tak szerokiego wyboru nie ma nikt! Okna dwuszybowe, okna dwuszybowe z ciepłą ramką, okna antywłamaniowe, okna trzyszybowe, okna dwukomorowe antywłamaniowe, okna wypełnione argonem a także okna czteroszybowe! Najcieplejsze okna na rynku dostępne w ofercie FAKRO

3 technologie wykończenia

fakro okna dachowe

Aż 3 rodzaje okien, klasyczne drewniane, drewniane pokryte poliuretanem oraz plastikowe ze stalowymi profilami. To możliwość wyboru której nie znajdziesz nigdzie indziej. 

BALIO Okna dachowe

balio okna dachowe

Jedyny producent tanich okien dachowych którego należy brać pod uwagę przy wyborze okien np. na działkę lub poddasze nieużytkowe. Okna w zestawie z kołnierzem kupisz już za 650zł! Idealnie sprawdzą się jako doświetlenie pomieszczenia. Pomimo niskiej ceny okna dachowe BALIO stawiają na wysoką jakość wykonania.  

Kołnierz w zestawie

balio producent okien dachowych

W cenie 650zł otrzymują Państwo nie tylko kompletne okno ale także kołnierz przeznaczony do montażu.  

Popularne rozmiary

okna dachowe balio rozmiary

Okna dachowe Balio występują w najpopularniejszych rozmiarach – 78×112 oraz 78×134 – jest to odpowiednich klasycznych okien 78×118 oraz 78×140

Jeżeli danego produktu nie posiadamy w ofercie stałej – napisz do nas lub zadzwoń przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Cart
Your cart is currently empty.