Aktualne promocje na okna dachowe

Okna dachowe to zakup na wiele lat i nie należy on do najtańszych produktów jakie przyjdzie wam kupić przy remoncie lub budowie domu. Chyba że… skorzystasz z jednej z naszych aktualnych promocji 🙂 Możesz zaoszczędzić kupując okna w pakietach lub na specjalnych przecenach.

fakro 3x3
dostawa gratis dachowe okna

Darmowa dostawa!

Czasowa promocja do Twojego zamówienia!

Dla wybranych zamówień powyżej 2000 zł przygotowaliśmy dostawę GRATIS!

UWAGA: nie wszystkie produkty biorą udział w promocji, z oferty wyłączony jest między innymi transport wełny, papy dachówek oraz dużych ponadgabarytowych przesyłek.

Skorzystaj z kodu w koszyku:

Dwie najnowsze super oferty FAKRO - Okna i schody strychowe w super cenach!

Fakro oferuje wszystkim swoim klientom wybór okien 3-szybowych wraz z termicznym kołnierzem do montażu oraz markizą zewnętrzną w 3 kolorach oblachowania do wyboru bez żadnych dopłat – Antracyt 7016, czarny 9005 oraz standardowy szarobrązowy 7022. Wybrać można także aż 3 technologie wykończenia drewna – naturalny sosnowy, biały akrylowy i biały poliuretanowy.

Specjalna promocja dla klientów którzy zdecydują się na zakup okien dachowych VELUX! Przy zakupie dodatkowej ramy termoizolacyjnej BDX 2000 nie tylko zwiększycie termoizolacyjność całego okna o około 10% ale także otrzymacie dodatkowe 10lat gwarancji na całe okno. BDX to także gwarancja bezpieczeństwa i szczelności okna dachowego.

Sprawdź okna dachowe FAKRO i VELUX w najlepszych cenach! Wyprzedaż modeli najpopularniejszych okien FAKRO – okna już od 499zł! Ilość sztuk mocno ograniczona! 

Okna dachowe

Żadna z powyższych promocji nie pasuje do Twojego zamówienia? Nic nie szkodzi – sprawdź pełną ofertę na okna dachowe i inne materiały budowlane – na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. 

Cart
Your cart is currently empty.