Aktualne promocje na okna dachowe

Strona główna » Promocje i Nowości

Okna dachowe to zakup na wiele lat i nie należy on do najtańszych produktów jakie przyjdzie wam kupić przy remoncie lub budowie domu. Chyba że… skorzystasz z jednej z naszych aktualnych promocji 🙂 Możesz zaoszczędzić kupując okna w pakietach lub na specjalnych przecenach.

fakro 3x3

Sprawdź okna dachowe FAKRO i VELUX w najlepszych cenach! Wyprzedaż modeli najpopularniejszych okien FAKRO – okna już od 499zł! Ilość sztuk mocno ograniczona! 

PROMOCJA FAKRO - odbierz 750zł za zakup okien FAKRO

Wielka promocja na okna dachowe VELUX!

Drewniane, trzyszybowe okna dachowe VELUX GLL 1061B – to uniwersalna obrotowa konstrukcja z klamką na dole okna. Tylko u nas! Dwa najpopularniejsze wymiary 78×118 oraz 78×140 w super cenie 1099zł oraz 1199zł. Pozostałe rozmiary także w super cenach – przekonaj się sam.

 

OFERTA ŁĄCZY SIĘ Z PROMOCJĄ NA DARMOWĄ WYSYŁKĘ ORAZ PRZEDŁUŻONĄ GWARANCJĘ OKNA Z BDX! 

promocja na trzyszybowe okna dachowe velux

DARMOWA WYSYŁKA!

Już teraz! Płacimy za Transport Twojego zamówienia – dla wszytkich zamówień o wartości powyżej 2000zł. Skorzystaj z kodu „darmowadostawa” w koszyku.

 

Oferta ograniczona czasowo! 

Fakro oferuje wszystkim swoim klientom wybór okien 3-szybowych wraz z termicznym kołnierzem do montażu oraz markizą zewnętrzną w 3 kolorach oblachowania do wyboru bez żadnych dopłat – Antracyt 7016, czarny 9005 oraz standardowy szarobrązowy 7022. Wybrać można także aż 3 technologie wykończenia drewna – naturalny sosnowy, biały akrylowy i biały poliuretanowy.

Specjalna promocja dla klientów którzy zdecydują się na zakup okien dachowych VELUX! Przy zakupie dodatkowej ramy termoizolacyjnej BDX 2000 nie tylko zwiększycie termoizolacyjność całego okna o około 10% ale także otrzymacie dodatkowe 10lat gwarancji na całe okno. BDX to także gwarancja bezpieczeństwa i szczelności okna dachowego.

Okna dachowe

Żadna z powyższych promocji nie pasuje do Twojego zamówienia? Nic nie szkodzi – sprawdź pełną ofertę na okna dachowe i inne materiały budowlane – na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. 

Cart
Your cart is currently empty.

Promocja ograniczona czasowo kupon na darmową dostawę

DARMOWA DOSTAWA

Z kodem „darmowadostawa” dla zamówień powyżej 2000zł przejmujemy płatność za transport Twojego zamówienia.