VELUX GLL 1064 Nowe 3-szybowe okna dachowe

Strona główna » Promocje i Nowości » GLL 1064 VELUX – Komfort na lata – oszczędność, cisza i przejrzysty widok
velux okna dachowe

Nowy wymiar komfortu – W VELUX od lat projektują okna dostosowane do zmieniającego się świata. Postęp cywilizacyjny i wynikające z niego zmiany pogodowe, coraz mocniej wpływają na styl naszego życia, definiując na nowo sposób w jaki pracujemy i odpoczywamy. Dlatego tak ważne jest, by decydując się na budowę lub remont domu, myśleć o rozwiązaniach sprytnych i funkcjonalnych, gwarantujących nam maksimum komfortu na lata.

3-szybowa rewolucja - naszym standardem są innowacje

3 szybowe okna velux

Tworząc nowe produkty myślimy o ich maksymalnej użyteczności i funkcjonalności. Poszukujemy nowych rozwiązań technologicznych, testujemy, badamy i dobieramy najlepsze materiały pamiętając jednocześnie o zachowaniu najlepszej ceny. Tak powstał nowy projekt 3-szybowego okna. Produkt gwarantujący niezakłócony widok, cicha i ciepła przestrzeń w domu oraz idealne warunki do wypoczynku, snu, nauki czy pracy. Na lata.

okna dachowe velux GLL 1064

Komfort przejrzystego widoku

okna dachowe velux GLL 1064

KOMFORT CISZY

W nowych oknach szyby sa o 30% grubsze, tak aby stanowiły lepsza zapore dla hałasu. Dodatkowo zaprojektowane zostały tak, aby kazda była o róznej grubosci, dzieki czemu pochłaniaja dzwieki o róznej czestotliwosci. W efekcie mamy wyzsza izolacje dzwiekowa o 3 dB co oznacza dwukrotny spadek natezenia głosnosci, nawet gdy za oknem panuja niekorzystne warunki pogodowe. Dzieki temu mozesz cieszyc sie idealnymi warunkami do wypoczynku, snu czy pracy.

okna dachowe velux GLL 1064

KOMFORT OSZCZĘDNOŚCI

W VELUX lubimy sprytne rozwiązania. Takie jak zastosowanie trzyszybowej konstrukcji, lepszej powłoki V11 i innowacyjnej czarnej ramki termoplastycznej TPS. Podnieśliśmy w ten sposób parametr energooszczędności okien zachowując jednocześnie ich atrakcyjna cenę. Dzięki temu twoje rachunki za prąd wyraźnie się obniża.

okna dachowe velux GLL 1064

KOMFORT PRZEJRZYSTEGO WIDOKU

Zewnętrzna szybę okna pokryliśmy specjalna powłoka łatwo zmywalna na której zabrudzenia organiczne rozkładane są poprzez oddziaływanie promieniowania UV. Następnie dzięki właściwościom hydrofilnym powłoki pokrywającej szkło, woda deszczowa usuwa zabrudzenia,
spływając po całej tafli szyby. Dzięki temu okna dłużej pozostają czyste, a Ty możesz cieszyć się pięknym widokiem.

DLACZEGO VELUX?

Zapewniamy rozwiązania na lata. Długoletnia gwarancja naszych okien to manifestacja jakości ich wykonania. To również wynik doświadczenia i testów, które prowadzimy, aby nasze okna spełniły Twoje wymagania i sprawdziły się nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach.

Mamy ponad 75 lat doświadczenia. Zaplecze badawcze, najwyższa jakość produktów i świadczonych usług sprawia, ze jesteśmy liderem branży, który wyznacza nowe standardy okien dachowych.

Uwielbiamy innowacje. Przy produkcji nowych okien szczególna uwagę zwracamy nie tylko na ich maksymalna funkcjonalność, ale i na niebanalne rozwiązania technologiczne. Nowoczesne powłoki wpływają na wysoka energooszczędność, a najwyższej klasy konstrukcje gwarantują więcej ciszy i komfortu.

Nasze produkty zapewnia Ci komfort cieplny przez cały rok. Okna dachowe są wykonane w technologii ThermoTechnology™. Posiadają świetne parametry izolacyjne, zapewniają ochronne przed stratami ciepła, doskonałe doświetlenie i bilans energetyczny. Natomiast szeroka gama wyposażenia okien, np. rolety i markizy, pozwoli kontrolować temperaturę jak i ilość wpadającego światła.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas

Cart
Your cart is currently empty.