Promocja okna dachowe velux

Takeij promocji jeszcze nie było – kup wybrane okna dachowe VELUX i otrzymaj markizę za 1zł. Zabezpiecz się przed słońcem i nagrzewaniem pomieszczenia z nowymi oknami VELUX. 

velux promocja na okna dachowe z markizą

Kup okna, a my zadbamy o Twój komfort na poddaszu

Wykonaj poniższe kroki i weź udział w limitowanej promocji! Oferta ważna do 16 czerwca 2023.
PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Krok 1.
Kup okna VELUX

velux promocja na okna dachowe z markizą za 1zł (1)
Oferta obejmuje wszystkie 3-szybowe okna dachowe VELUX z segmentu Standard, Standard Plus i Premium.

Krok 2.
Wypełnij formularz

velux promocja na okna dachowe z markizą za 1zł (2)

Wypełnij zgłoszenie na stronie Veluxa: załącz fakturę sprzedaży z widocznymi kodami okien dachowych i ich rozmiarami oraz wprowadź dane Punktu Handlowego, w którym kupiłeś swoje nowe okna VELUX.

Krok 3.
Odbierz markizę za 1zł

velux promocja na okna dachowe z markizą za 1zł (3)

Po wypełnieniu formularza Velux prześle markizę MHL w rozmiarze okna z załączonej faktury. W promocji możesz odebrać do 5 produktów promocyjnych. Płatność za markizę w wysokości 1 zł przekaż kurierowi. Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie.

Co to jest ta markiza?

Jest to specjalny materiał montowany na zewnątrz okna dachowego który odbija promienie słoneczne zanim te zdążą dotrzeć do pomieszczenia i je nagrzać. Markiza montowana jest na zewnątrz okna dachowego – sterowana manualnie nie przeszkadza w użytkowaniu okien dachowych. 

markiza mhl na okna dachowe velux za 1zł

To nie wszystko!

Velux rozdaje za darmo rolety, a my do tego dorzucamy dwie specjalne promcje! Najpopularniejszy model okien dachowych VELUX GLL 1061b – czyli obrotowe drewniane okna dachowe w dwóch najpopularniejszych rozmiarach 78×118 oraz 78×140 kupisz w super cenie. Sprawdź i nie przegap okazji. 

GLL-1061b-78x118
Cart
Your cart is currently empty.