Nowe ceny okien FAKRO
FTP-V U4
78x118 oraz 78x140

Poszukujesz najpopularniejszych okien dachowych na rynku FAKRO FTP-V U4? Tylko u nas znajdziesz je w super cenach – dowiedz się więcej o oknach i skorzystaj z oferty. Oferta ważna do końca lutego lub do wyczerpania zapasów. 

wyprzedaż promocja na okna dachowe ftp-v u4 (1)

Kilka słów o oknie FTP-V U4 - najważniejsze cechy i zalety

Cena – to najważniejsze co należy wiedzieć o tym oknie – jest to najtańsze okno trzyszybowe w ofercie FAKRO. Postaw na kompromis pomiędzy jakością a ceną.

Konstrukcja – klasyczna obrotowa – zawias w połowie wysokości okna czyli klasyka okien dachowych.

Parametry – standardowo okno spełnia wszystkie parametry minimalne które muszą spełniać okna montowane w domach od 2020 roku tzn. UW=1,1w/m2K . Jednak nie dużym kosztem za pomocą specjalnego kołnierza THERMO (EHV) możemy zwiększyć jego parametry do UW=1,0w/m2K. To w realnym stopniu przekłada się na zatrzymanie ciepła w pomieszczeniu.

fakro okno dachowe ftp-v u4 78x118 78x140 antracyt 7016

Kolor oblachowania - antracyt 7016

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów okna dachowe w niższych cenach wprowadziliśmy dla koloru oblachowania ANTRACYT RAL 7016. Jest to najmodniejszy kolor oblachowania pasujący do każdego rodzaju pokrycia dachowego. 

Rozmiar – okna dachowe FAKRO FTP-V U4 posiadają nowe niższe ceny dla dwóch najpopularniejszych rozmiarów 78×140 oraz 78×118 – są to okna najczęściej stosowane w budownictwie od wielu lat. Zapewniają one bardzo dużo światła słonecznego oraz świeżego powietrza na poddaszu. 

fakro ehv 7016

Potrzebujesz pomocy przy wycenie okien FTP-V U4 - zadzwoń lub napisz do nas

Cart
Your cart is currently empty.

Tylko do końca października lub do wyczerpania zapasów! Rabat 50% od cen katalogowych na trzy najpopularniejsze dachówki Creaton – płaska Simpla, falista Titania oraz nowoczesna Koda. Do tego jak zawsze darmowa wycena całego dachu!