Wyprzedaż fakro schody strychowe 70x120

70×120 – to najpopularniejszy i najbardziej uniwersalny rozmiar schodów strychowych. Wystarczająco duży do swobodnego korzystania zarówno od czasu do czasu jak i z większą częstotliwością. Specjalnie dla Państwa dla tego rozmiaru przygotowaliśmy nowe ceny na trzy modele schodów LTK, LWK i LWT. Sprawdź poniżej różnice między tymi modelami i poznaj ceny.  

Fakro drewniane schody strychowe w wyprzedaży:

Przygotowaliśmy super niskie ceny dla drewnianych schodów strychowych FAKRO. Trzy najpopularniejsze modele z których każdy wybierze odpowiedni dla siebie. Z wyglądu wszystkie trzy modele wyglądają bardzo podobnie – drewniana drabinka, stopki wykończeniowe, antypoślizgowe stopnie, biała klapa oraz uchwyt do przytrzymania się przy wchodzeniu. Największe różnice są niewidoczne na pierwszy rzut oka – ale mają wpływ na to co najważniejsze czyli parametr przenikalności ciepła (im niższy tym lepiej)

fakro schody drewniane strychowe lwk 70x120 wyprzedaż

Najbardziej podstawowy z promocyjnych modeli. Parametr przenikalności U=1,1 jest to najniższy z możliwych parametrów stosowanych w schodach strychowych. Sprawdzi się przy montażu w miejscach w których utrata ciepła nie stanowi problemu – np na działce, domku letniskowym lub w garażu. 

Najlepszy stosunek jakości do ceny. Schody LTK dzięki wzmocnionej konstrukcji gwarantują przenikanie ciepła na poziomie 0,68 co stanowi bardzo dużą róznicę względem poprzedniego modelu. Najlepiej sprawdzą się w przypadku nieogrzewanego poddasza i montażu np na korytarzu, salonie, czy kuchni. 

Najcieplejsze schody z tego zestawienia U=0,51. Model ten sprawdzi się gdy zależy nam na pozbyciu się utrat ciepła z pomieszczeń. Stosowany w budownictwie pasywnym i gdy chcemy mieć pewność utrzymania temperatury – głównie stosowany np w sypialniach, pokojach dzieci i wszędzie tam gdzie zależy nam na najlepszych możliwych parametrach. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o schodach strychowych, napisz lub zadzwoń do nas

Cart
Your cart is currently empty.