ZESTAW sterowania ZWMS Z-Wave fakro

Moduł sterujący WiFi ZTMS do obsługi schodów za pomogą aplikacji na smartfon

Oceniony 5.00 na 5 na podstawie 1 oceny klienta

1 325,00 

Schody strychowe LMK to trzysegmentowe schody, w których klapa oraz skrzynka wykonane są z drewna sosnowego. Drabinka schodów jest metalowa i pomalowana proszkowo na kolor RAL 7022. Posiadają termoizolacyjną klapę, w kolorze białym oraz poręcz w kolorze czerwonym. Poręcz zamontowana jest do kątowników drabiny i ułatwia poruszanie się po schodach.

Zestaw sterujący ZWMS Z-Wave do schodów LET Electric

Moduł sterujący WiFi ZTMS to produkt uzupełniający, przeznaczony do sterowania schodami elektrycznymi Fakro LET Electric. Moduł WiFi ZTMS pozwala na połączenie z aplikacją zainstalowaną na dowolnym smartfonie i zdalne inicjowanie otwierania i zamykania schodów. Urządzenie wyposażone jest dodatkowo w przycisk naścienny, co ułatwia użytkowanie zarówno w przypadku większej liczby mieszkańców, jak i problemów ze smartfonem. Moduł sterujący ZTMS wyposażony jest w interfejs WiFi, umożliwiający komunikację urządzeń poprzez wymianę danych internetowych – komunikacja wykorzystuje fale radiowe, które są odbierane i przetwarzane przez odpowiednie urządzenia. W module zastosowano również dwa wejścia służące do podłączenia sterowania bezpotencjałowego – do obsługi za pośrednictwem przycisku naściennego. Ze względów bezpieczeństwa, producent przewidział funkcję blokowania zdalnego sterowania schodami – w module zastosowano blokadę, którą uruchamia się kluczykiem na przycisku naściennym. Dla sprawnego funkcjonowania schodów strychowych elektrycznych LET Electric Fakro konieczne są także takie urządzenia, jak siłownik 24VDC oraz zasilacz 24VDC.

Moduł sterujący WiFi ZTMS Fakro – informacje dodatkowe

Zestaw sterujący do schodów elektrycznych Fakro LET Electric wymaga montażu na wysokości nie wyższej niż 2000m npm. Najbardziej zalecany jest montaż na samym stropie lub nieco powyżej, maksymalnie do 2 m. Producent zaleca, aby instalacja całego zestawu została przeprowadzona przez wykwalifikowanych fachowców a także z zastosowaniem wszystkich zaleceń montażowych oraz wyłącznie z dedykowanym zasilaczem. Napięcie zasilające musi odpowiadać także informacjom, które zawarte są na tabliczce znamionowej, znajdującej się na module sterującym ZTMS. Przed przystąpieniem do instalacji wymagane jest szczegółowe zapoznanie się z oryginalną instrukcją, zawierającą także dokładny schemat właściwego podłączenia urządzenia do sieci.
ZESTAW sterowania ZWMS Z-Wave fakro

Parametry techniczne

  • Komunikacja radiowa WiFi
  • Zasięg – dowolne miejsce w zasięgu sieci Internet

Wyposażenie dodatkowe do schodów strychowych

1 opinia dla Moduł sterujący WiFi ZTMS do obsługi schodów za pomogą aplikacji na smartfon

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Moduł sterujący WiFi ZTMS do obsługi schodów za pomogą aplikacji na smartfon”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.