ZESTAW sterowania ZWMS Z-Wave fakro

Zestaw sterujący ZWMS Z-Wave do schodów LET Electric

Oceniony 5.00 na 5 na podstawie 1 oceny klienta

1 574,00 

Schody strychowe LMK to trzysegmentowe schody, w których klapa oraz skrzynka wykonane są z drewna sosnowego. Drabinka schodów jest metalowa i pomalowana proszkowo na kolor RAL 7022. Posiadają termoizolacyjną klapę, w kolorze białym oraz poręcz w kolorze czerwonym. Poręcz zamontowana jest do kątowników drabiny i ułatwia poruszanie się po schodach.

Zestaw sterujący ZWMS Z-Wave do schodów LET Electric

Moduł sterujący Z-Wave jest urządzeniem uzupełniającym, koniecznym do obsługi schodów strychowych elektrycznych Fakro LET Electric – z jego użyciem możliwe jest sterowanie otwieraniem i zamykaniem schodów za pośrednictwem pilota ZRHS. Moduł sterujący ZWMS posiada wbudowany interfejs radiowy Z-Wave, za pomocą którego możliwe jest bezpośrednie sterowanie schodami z użyciem pilota. Moduł wyposażony jest także w dwa wejścia do podłączenia sterowania bezpotencjałowego, czyli umożliwiającego sterowanie przewodowe poprzez łącznik naścienny. W przypadku tego rozwiązania, ze względu na bezpieczeństwo, producent zapewnił możliwość zablokowania sterowania schodami – zastosowano w nich blokadę uruchamianą kluczykiem, znajdującym się na włączniku naściennym. Do skompletowania w pełni funkcjonalnych schodów LET obsługiwanych elektrycznie konieczne jest zaopatrzenie się w schody nożycowe LET Fakro, siłownik 24VDC, moduł sterujący Z-Wave ZWMS z łącznikami naściennymi oraz zasilacza 24VDC.

Moduł sterujący Z-Wave ZWMS – dodatkowe informacje

Zestaw sterowania powinien być zamontowany na wysokości poniżej 2000m npm. Producent zaleca montaż na stropie lub powyżej stropu, jednak nie więcej niż 2 m. Montaż zestawu powinien być przeprowadzony przez wykwalifikowaną osobę, z uwzględnieniem wszelkich zaleceń montażowych, a także z zastosowaniem wyłącznie dedykowanego dla tych wyrobów zasilacza. Konieczne jest także zwrócenie uwagi czy napięcie zasilające odpowiada informacjom wyszczególnionym na tabliczce znamionowej modułu sterującego ZWMS. Przed montażem urządzenia z modułem sterującym Z-Wave należy zapoznać się dokładnie z instrukcją instalacji, w której widoczny jest też dokładny schemat obrazujący prawidłowe podłączenie do sieci.


Urządzenie ZWMS zostało fabrycznie sparowane z pilotem ZRHS. Jeżeli mimo to pojawią się trudności związane ze sterowaniem, konieczne będzie ponowne dodanie urządzenia do sieci Z-Wave. Szczegółowe informacje dotyczące programowania można znaleźć w instrukcji dołączonej do pilota ZRHS.

ZESTAW sterowania ZWMS Z-Wave fakro

Parametry techniczne

  • Protokół radiowy – Z-Wave
  • Możliwy zasięg – do 20 m we wnętrzu budynku
  • Częstotliwość: EU – 868,4 MHz

Wyposażenie dodatkowe do schodów strychowych

1 opinia dla Zestaw sterujący ZWMS Z-Wave do schodów LET Electric

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zestaw sterujący ZWMS Z-Wave do schodów LET Electric”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.