fakro segment przesuwny lds do schodów strychowych (1)

Fakro LDS – drabinka do schodów LDK

265,00 

Segment LDS – element uzupełniający do schodów strychowych LDK Fakro

Schody strychowe Fakro to wyjątkowo skuteczna i łatwa w zastosowaniu oraz w obsłudze możliwość, aby zapewnić sobie dostęp do strychu z dowolnego pomieszczenia poniżej. Ponieważ składane schody Fakro mają konstrukcję termoizolacyjną, mogą być instalowane pomiędzy ogrzewanym, mieszkalnym poziomem budynku, a zimnym, niezamieszkałym strychem. Wykoczenie schodów strychowych Fakro oraz klapa maskująca zapewniają przy tym wysoką estetykę. Element LDS jest dodatkowym segmentem, przeznaczonym do schodów strychowych LDK o wysuwanej konstrukcji.

Segment LDS do schodów strychowych LDK Fakro – element uzupełniający

Element LSD jest koniecznym uzupełnieniem do schodów LDK, bez którego nie będą one kompletnym i funkcjonalnym produktem. Dlatego też w przypadku zakupu tego modelu schodów, uzupełnienie ich o segment LDS jest nieodzowne.
Element LDS ma unowocześnioną konstrukcję – drabinka schodów strychowych LDK składa się z dwóch elementów, przez co opakowanie, w których schody są transportowane może być o wiele mniejsze a ich przewóz jest znacznie łatwiejszy. Takie rozwiązanie możliwe jest dzięki temu, że dwusegmentowe schody LDK Fakro mają nieco inny niż standardowo sposób rozkładania – drabinka nie zatacza łuku, a wysuwa się ją równolegle ku dołowi. W ten sposób cały proces nie wymaga tyle miejsca, co w przypadku drabinek rozkładanych i schody takie mogą być stosowane w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni. Dzięki takiej konstrukcji, schody strychowe LDK mogą być także osadzone głębiej w suficie.
fakro segment przesuwny lds do schodów strychowych (1)
Dodatkowy element – segment LDS połączony z drabinką schodów Fakro jest dłuższą częścią kompletnej drabinki, po zsunięciu w dół tworzy stabilną, kompletną konstrukcję. Element wykonany jest z drewna, posiada stopnie z wykończeniem antypoślizgowym. Połączenie elementu LDS z drabinką schodów strychowych LDK jest bardzo proste i nie wymaga wiele czasu ani specjalistycznych narzędzi. Odpowiednio połączone segmenty zapewniają całkowitą stabilność a dopuszczalne obciążenie dla kompletnej drabinki wynosi do 160 kg.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Fakro LDS – drabinka do schodów LDK”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.