fakro schody LMT

FAKRO schody strychowe LMT Super Thermo – z metalową drabinką

Oceniony 5.00 na 5 na podstawie 1 oceny klienta

2 020,00 2 090,00 

Schody strychowe LMK to trzysegmentowe schody, w których klapa oraz skrzynka wykonane są z drewna sosnowego. Drabinka schodów jest metalowa i pomalowana proszkowo na kolor RAL 7022. Posiadają termoizolacyjną klapę, w kolorze białym oraz poręcz w kolorze czerwonym. Poręcz zamontowana jest do kątowników drabiny i ułatwia poruszanie się po schodach.

Fakro schody strychowe LMT Super thermo

Poznaj najnowsze modele składanych schodów strychowych Fakro, czyli wybór zaawansowanych, praktycznych rozwiązań stworzonych z myślą o budownictwie mieszkalnym, w którym istnieje potrzeba skomunikowania nieużytkowego strychu z poziomem ogrzewanym. Schody składane to znakomita alternatywna dla budowy kosztownych schodów stacjonarnych, która pozwala dodatkowo zaoszczędzić wiele miejsca i nie wpływa ani na wystrój, ani przeznaczenie kondygnacji pod strychem. Schody Fakro po złożeniu zostają niemal niewidoczne w stropie, dlatego można je zamontować w dowolnym miejscu. Dzięki termoizolacyjnej konstrukcji o wyjątkowo wysokich parametrach, montaż schodów strychowych Fakro nie wpłynie na wychłodzenie ogrzewanego wnętrza, nawet jeżeli strych nie jest odpowiednio ocieplony. Sprawdź, co jeszcze zyskasz wybierając najnowsze schody strychowe Fakro LMT Super Thermo!
 • Schody strychowe składane z metalową drabinką
 • Zaawansowana konstrukcja – najwyższa jakość w każdym detalu
 • Właściwości supertermoizolacyjne
 • Klapa maskująca w całości wypełniona materiałem termoizolacyjnym
 • Wysokie dopuszczalne obciążenie – do 200 kg
 • Stopki ochronne z regulowaną wysokością
 • Klapa maskująca obustronnie biała – nie wymaga malowania
 • Aż trzy uszczelki wokół klapy
 • Stopnie drabinki wykończone antypoślizgowo
 • Wygodna poręcz w górnej części drabinki
 • Możliwość doposażenia w wiele praktycznych akcesoriów dodatkowych
 • Schody w pełni zmontowane, gotowe do montażu
fakro schody strychowe lmt

Wyposażenie dodatkowe do schodów strychowych

Nowoczesne, supertermoizolacyjne schody metalowe Fakro LMT Super Thermo

LMT Super Thermo to najnowsza propozycja w zakresie składanych schodów strychowych Fakro. Model ten łączy w sobie największe zalety, czyli najwyższe parametry termoizolacyjne, wyjątkową wytrzymałość z wygodą i bezpieczeństwem użytkowania. Nowość stanowi zastosowanie wyjątkowo solidnej warstwy termoizolacji, która w całości wypełnia klapę maskującą – izolacja wynosi aż 7,4 cm, a łącznie z klapą – 8 cm, całość wspierają dodatkowo aż trzy uszczelki. Komfort i bezpieczeństwo użytkowania wspierają takie rozwiązania, jak wygodna poręcz w górnej części drabinki czy antypoślizgowe wykończenie stopni. Z kolei dzięki wysuwanym stopkom ochronnym, wysokość drabinki łatwo dostosować do wysokości pomieszczenia. Wytrzymała, metalowa drabinka ma do tego bardzo wysokie dopuszczalne obciążenie – do 200 kg.
Nowe schody strychowe Fakro LMT Super Thermo to także perfekcyjne wykończenie w każdym detalu i najwyższa estetyka. Klapa maskująca wykończona jest obustronnie na kolor biały, dlatego nie wymaga malowania by doskonale komponować się z sufitem, dzięki czemu złożone schody nie wpływają w żaden sposób na wystrój pomieszczenia. Konstrukcja zapewnia także wygodne rozkładanie i składanie schodów wraz z otwieraniem klapy, dzięki czemu czynności te nie wymagają użycia dużej siły.
Nowa linia schodów strychowych Fakro LMT Super Thermo to projekt, w którym zwrócono uwagę na każdy najmniejszy detal, zarówno w zakresie estetyki, jak i realizacji wszelkich standardów bezpieczeństwa. Jest to m.in. wykończenie klapy, w której od widocznej strony nie ma żadnych wystających metalowych elementów. Zabieg ten nie tylko wspiera estetykę, ale także zapobiega skraplaniu się pary wodnej. Zawias sterujący ruchem klapy automatycznie odsuwa ją od drabinki, wspierając bezpieczeństwo użytkowania.
Dzięki wypełnieniu klapy w całości aż 7,4 cm warstwą izolacji (tworząc klapę o grubości 8 cm), konstrukcja schodów zapewnia niezwykle wysokie parametry termoizolacyjne – U = 0,51 W/m2K. Skrzynię tworzy drewno sosnowe, układane w trwały sposób na „jaskółczy ogon” a stabilność wymiarową wspierają stalowe okucia – chronią przed deformacją zarówno podczas montażu, jak i w trakcie użytkowania. W klapie zamontowany jest wytrzymały zamek z kluczem. Istnieje możliwość estetycznego wykończenia skrzyni w stropie z użyciem listew maskujących, które zakrywają szczelinę montażową i gwarantują najwyższą estetykę. Skrzynia schodów ma grubość 22 cm, dzięki czemu cała konstrukcja jest bardzo stabilna. Schody dostarczane są w formie zmontowanej i gotowej do szybkiego osadzenia w stropie, do przeprowadzenia montażu wystarczą dwie osoby.

Schody strychowe Fakro LMT Super Thermo – możliwości i informacje techniczne

Producent oferuje dwie wysokości schodów – do pomieszczeń o różnej wysokości, oraz wiele rozmiarów skrzyni, dzięki czemu z łatwością można dostosować je do potrzeb lub też istniejących już otworów w stropie.


Model LMT Super Thermo 280 będzie odpowiedni w przypadku pomieszczeń o wysokości od 231 do 280 cm. Wariant ten dostępny jest ze skrzynią o wymiarach 60 x 120, 70 x 120, 70 x 130, 70 x 140, 80 x 120 cm.

W przypadku pomieszczeń wyższych niż 280 cm odpowiedni będzie wariant LMT Super Thermo 305, dostosowany do wysokości od 281 cm do 305 cm. Model dostępny z wariantami skrzyni o wymiarach 60 x 130, 70 x 130, 70 x 140 cm.

 • Współczynnik przenikania ciepła – U = 0,51 W/m2K
 • Liczba segmentów – 3
 • Klapa – biała, wypełnienie termoizolacyjne
 • Grubość klapy – 8 cm
 • Grubość termoizolacji w klapie – 7,4 cm
 • Skrzynia – drewniana, 22 cm
 • Poręcz – w górnej części drabinki
 • Uszczelnienie – potrójne
 • Stopki ochronne – wysuwane – dostosowanie do wysokości pomieszczenia
 • Wykończenie stopni – antypoślizgowe
 • Dopuszczalne obciążenie – 200 kg
 • Gwarancja – 3 lata
 • Norma – EN12207 – Klasa 4

1 opinia dla FAKRO schody strychowe LMT Super Thermo – z metalową drabinką

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „FAKRO schody strychowe LMT Super Thermo – z metalową drabinką”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.

Tylko do końca października lub do wyczerpania zapasów! Rabat 50% od cen katalogowych na trzy najpopularniejsze dachówki Creaton – płaska Simpla, falista Titania oraz nowoczesna Koda. Do tego jak zawsze darmowa wycena całego dachu!