slo fakro lampka doświetlająca

SLO Fakro – lampka doświetlająca do świetlików dachowych

142,00 156,00 

SLO Fakro - lampka oświetleniowa do świetlików dachowych

Akcesoria do świetlików dachowych Fakro to możliwość ulepszenia wybranych produktów i dopasowania ich idealnie do swoich wymagań. W zależności od tego, w jakim pomieszczeniu pojawi się oświetlenie pochodzące ze świetlika, może wymagać ono dodatkowego doświetlenia sztucznym światłem po zachodzie słońca. Dlatego właśnie element sufitowy świetlika może zostać doposażony w lampkę SLO, która zapewnia dodatkowe, sztuczne światło, bez zaburzania estetyki pomieszczenia.

 

Lampka doświetleniowa do świetlików dachowych Fakro to ciekawa i estetyczna alternatywa dla montażu dodatkowych żyrandoli i czy kinkietów w pomieszczeniach oświetlanych z zastosowaniem świetlika. Dzięki niej pomieszczenie będzie jasne zawsze, gdy będzie to potrzebne. Lampkę SLO montuje się we wnętrzu świetlika u jego wylotu, czyli w elemencie sufitowym. Pryzmatyczny rozpraszacz światła elementu sufitowego pomaga dodatkowo dostarczyć światło w odleglejsze zakamarki pomieszczenia.

 

UWAGA –  brak  żarówki w zestawie z lampką; żarówkę należy zakupić osobno

 

lampka doświetlająca SLO FAKRO
SLO FAKRO lampka doświetleniowa

SZCZEGÓŁY PRODUKTU:

Montaż lampki SLO jest wyjątkowo prosty i nie wymaga wielu specjalistycznych narzędzi – przytwierdza się ją z użyciem dwóch śrub.

 

Urządzenie montuje się we wnętrzu świetlika i pozostaje on właściwie niewidoczny, dzięki czemu łatwiej jest zachować minimalistyczny wygląd sufitu. Lampka SLO dostosowana jest do użycia standardowej żarówki o mocy maksymalnie 40W, typ żarówki E27.

 

Lampka SLO wymaga podłączenia do sieci ~230V/50Hz, podobnie jak w przypadku innego rodzaju oświetlenia sufitowego, posiada przewód o standardowej budowie. Szczegóły montażu lampki SLO przedstawione są w załączonej instrukcji.

 

Może zostać zastosowana w przypadku wszystkich świetlików rurowych Fakro, zarówno tych o średnicy 350 mm, jak i 550 mm.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „SLO Fakro – lampka doświetlająca do świetlików dachowych”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.