kolanko regulowane SRK30 do świetlików

SRK – kolanko regulowane 0-45

279,00 655,00 

SRK 45 - kolanko regulowane 0-45

Świetliki rurowe Fakro można z łatwością dopasować idealnie do potrzeb – niezależnie od konstrukcji dachu, przeszkód do ominięcia czy odległości pomiędzy dachem a oświetlanym pomieszczeniem. Akcesoria do świetlików rurowych Fakro to wiele dodatkowych możliwości oraz ułatwień montażowych. Kolanko SRK45 w łatwy sposób umożliwia zmianę kąta ułożenia rury światłonośnej w przedziale od 0 do 45, co może być przydatne zarówno w związku ze specyficznym ułożeniem pomiędzy miejscem montażu świetlika w dachu a elementem sufitowym w oświetlanym pomieszczeniu, jak i w przypadku konieczności ominięcia jakichkolwiek przeszkód. Kolanko SRK 45 przeznaczone jest do świetlików rurowych do skośnych dachów, do dachów płaskich, we wszystkich proponowanych przez producenta wariantach średnicy rury światłonośnej, tj. 350 mm oraz 550 mm

 

SRK30 FAKRO kolanko regulowane
kolanko regulowane do świetlików dachowych SRK30

CZYTAJ WIĘCEJ:

Element SRK45 FAKRO, czyli kolanko do zmiany ułożenia rury światłonośnej, nie wpływa na zmianę właściwości światłonośnych świetlika, który wysoką skuteczność w transportowaniu światła zawdzięcza aluminium, pokrytemu od wewnątrz superrefleksyjną prowłoką. Rury światłonośne z tą powierzchnią odbijają nawet 98% promieni słonecznych, co zapewnia niezwykle skuteczne doświetlanie pomieszczeń, niezależnie od długości rury światłonośnej.

WAŻNE: Wybierając kolanko do rury światłonośnej Fakro – SRK 45 należy zwrócić uwagę na rodzaj i średnicę rury w posiadanym świetliku, która może wynosić 350 mm lub 550 mm, aby wybrać odpowiedniego rodzaju wymiary.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „SRK – kolanko regulowane 0-45”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cart
Your cart is currently empty.

Tylko do końca października lub do wyczerpania zapasów! Rabat 50% od cen katalogowych na trzy najpopularniejsze dachówki Creaton – płaska Simpla, falista Titania oraz nowoczesna Koda. Do tego jak zawsze darmowa wycena całego dachu!